Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wytrwalosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Wytrwalosc
Witam ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia jak to jest z wytrwalosciia w cwiczeniach u was i w wasych klubach??:?: :?:
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wytrwalosc
napisze jak to jest u mnie. W klubie to sa tacy co chodzili ale "sodówa" im do glowy strzelila i tacy co niby nie moga bo szkola a zli nie byli tylko im sie niechce.
Ja osobiscie tez mam czasem takie chwile zwatpienia, ale jakos jeszcze mam ochote zeby cwiczyc. Czase mam takie dobre dni ze jak by byla mozliwosc to bym nie schodzil z maty. Wole sie przewracan niz siedziec przed komputerem i zarastac tłuszczem. Mam kilku znajomych co mnie namowili na Judo, zaden z nich teraz nie cwiczy i osiagneli takie wagi ze hoho. Przykład jeden jak zaczynalismy ja bylem grubiutki i wazylem prawie 20 kg wiecej niz on, a teraz jest odwrotnie on wazy 102 a ja 78. I jestem z nich najlzejszy :-)
I niewielki kontakt z nimi utrzymuje ale dlugo opowiadac jednym z powodow jest to ze nasmiewali sie ze mnie ze cwicze(ale gamonie).
Pozdrawiam.
Ps. postawilem to pytanie bo jestem ciiekawy jak wy sie przelamujecie jak nie maciie ochoty isc na trening.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wytrwalosc
Hejo!

Jak na razie to ja każdego treningu nie mogę się doczekać. Ale fakt mam tylko 2-3x w tygodniu. Do tego jakieś ćwiczonka w domu między treningami.

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024