Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kłoptliwa kontuzja :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Kłoptliwa kontuzja :(
Piszę tego posta aby wam przybliżyć co mi się przytrafiło i takze go pisze aby jakiś sensownych porad od was otrzymać z góry dziękuje.
Więc tak dzisiaj na treningu gdy mielismy techniki w parterze zorientowałem sie że kręci mi się głowie bardzoooo mocnoooo tzn. Tatami sufit sufit tatami jak na kartuzeli :( Gdy wróciłem do domu i powiedziałem to rodzicą to dowiedziałem się że to jest spowodowane kręgami szyjnymi ( pewny jestem na 99%) i kręgi uciskają tetnice powodują zawroty
głowy i drętwienie bóg i rąk.Ta sytuacja powtarza się gdy skcam głowe w bok w prawa stron.Poradżcie mi coś na tą kontuzje jak to leczyć maści tabletki czy inne żeczy jakieś??
Do lekarza idę w poniedziałek niech on jeszcze to obejrzy.Martwie się głownie że moge zakończyćkariere spoortowca przez kręgi szyjne.Oczekuje od was pomocy czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam :(
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłoptliwa kontuzja :(

... powiedziałem to rodzicą ...skcam głowe w bok w prawa stron... żeczy jakieś??
....:(


Jak widać w głowie kręci Ci się nadal...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłoptliwa kontuzja :(
To schorzenie nazywa się "niezły wpierdol" ;-)
Jak bedzie się powtarzać to radzę zrezygnować z trenowania,
kiedyś możesz juz nie wstać z tatami ...
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłoptliwa kontuzja :(
maści, tabletki... 8O upadłes na głowę?? zasuwaj do chorurga, neurologa i kogo się da. potem rehabilitacja pourazowa i tak dalej. odpocznij sobie od maty na pewien czas i dobrowolnie, zanim będziesz zmuszony dozywotnio.
a maści i piguły to sobie możesz o dupe potłuc.
  • 0

budo_sw1ru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłoptliwa kontuzja :(
Idz do lekarza pierwszego kontaktu, a on da Ci skierowanie do specjalisty/specjalistow, najlepiej w trybie natychmiastowym, jezeli wizyta bedzie za kilka tygodni idz bez skierowania - mowisz, ze to nagly wypadek i jestes traktowany jak ofiara wypadku drogowego :wink: , ja cos takiego odwalilem 8)
  • 0

budo_klimut
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Kłoptliwa kontuzja :(
mnie się kręci jak przesadzamy z robieniem fikołków, ale to jest raczej normalne. Po treningu zawsze boli mnie szyja i plecy. Ja jestem jednak początkujący, radzę dobrze ćwiczyć pady
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024