Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?

8 kwietnia rywalem Macieja Zegana miałby być Jose Miguel Cotto (brat Miguela Angela Cotto, mistrza WBO w wadze lekkopółśredniej - przyp. red.), który stoczył 27 zawodowych walk. Portorykańczyk jest niepokonany, a 19 pojedynków zakończył przed czasem.


-Oprócz Michalczewskiego i Gołoty, żaden Polak nie walczył z tak mocnym bokserem - twierdzi menedżer Zegana, Andrzej Wasilewski. - Maciek aż pali się do tej walki.

Zegan ostatni pojedynek stoczył w sierpniu i jego cierpliwość powoli się wyczerpuje.

- Na razie nie chcę zdradzać, jakie myśli przychodzą mi do głowy - mówi Zegan. - Do walki przygotowuję się od dwóch miesięcy i brakuje mi już poważnej rywalizacji w ringu. Z tygodnia na tydzień przeciągają się moje negocjacje i cały czas pracuję nad siłą i wydolnością. Gdyby walka w Las Vegas nie wypaliła, Zegan miałby wyjść do ringu 11 marca w Hamburgu.

Super Express


  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Gołota walczył z mocnymi przeciwnikami, ale Michalczewski z całym szacunkiem moim zdaniem miał przeciwników słabszych (nie znaczy to że nie byli to świetni i trudni bokserzy). Gdyby Michalczewski zawalczył z Traverem, Royem Jonesem Jr, czy też Glenem Johsonem zgodziłbym się z tą opinią. To byłaby ciężka przeprawa dla Zegana, szczerze powiedziawszy to nawet obawiam się o jej wynik. Życzę powodzenia dla Maćka.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Oj przepraszam i zmieniam nieco wypowiedź. Zagapiłem się i połknąłem newsa jako walka
Zegan vs Miguel Angel Cotto a to jest walka Zegan vs Jose Miguel Cotto. Brat sławnego Miguela jest jak najbardziej w zasięgu Maćka, myślę że to odpowiedni przeciwnik na przetarcie w Stanach. 27 walk ale z niezbyt solidnymi zawodnikami. Najczęściej ich ostatnie walki to porażki, ale różnie bywa sam Zegan z tych wielkich miał tylko Grigoriana, z którym niekoniecznie przegrał. Ma do czynienia ze bratem sławnego Miguela wieć pasłowałoby wygrać przez KO, żeby sędziowie byli pewni swojego werdyktu.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Miguel Cotto (25-0, 21 KOs) Przebywa obecnie przez 3 tygodnie na florydzie, trenuje intensywnie przed czekającym go 3 marca pojedynkiem z Gianluca Branco w Bayamon, Puerto Rico.

Pare fotek z obozu :
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika :D
Dołączona grafika
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Zdjęcia Cotto vs. Branco (konferencja)
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Walka Maćka Zegana i Jose Cotto(27-0-0/19 ko) jednak nie dojdzie do skutku.
Na tej samej gali na której walczyć będą Mayweather vs. Judah. Starszy z braci Cotto stoczy pojedynek o tytuł WBA lightweight jego przeciwnikiem będzie mistrz Juan Diaz (28-0, 14 ko).
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Podczas gali w Hamburgu, Niemcy, Maciek Zegan wygrał szczęśliwie na punkty (79:73, 78:74, 79:73) z Geoffrey'em Munica. Rywal Zegana bardzo dużo faulował (szczególnie upodobał sobie "byka"), mimo że walka trwała tylko 3 rundy, lekarz chciał już w 2 rundzie nie dopuścić Maćka do dalszej walki. Na szczęście wszystko skończyło się szczęsliwie dla naszego zawodnika.
Obecny rekord Zegana : 37(21 KO)-1-0
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan vs. Cotto (8.04.06) ?
Dołączona grafika
Matt Zegan vs. Geoffrey Munica
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024