Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie w świecie boksu.
Najprawdopodobniej 10 czerwca dojdzie do walki Tarvera z Hopkinsem w Boardwalk Hall, Atlantic City.
Pozostaje jeszcze do podpisania kontrakt przez zawodników.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?

Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie w świecie boksu.
Najprawdopodobniej 10 czerwca dojdzie do walki Tarvera z Hopkinsem w Boardwalk Hall, Atlantic City.
Pozostaje jeszcze do podpisania kontrakt przez zawodników.



............ myślę że to będzie egzekucja na Hopkinsie. To jest już tylko nazwisko. Ponad 40 lat to nie moment na walkę z Tarverem. Nokaut i koniec wielkiej legendy Bernarda.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Myślę że Hopkinsa czeka nokaut sprzedany przez Travera. Aktualnie Adamek szuka przeciwnika. Gdyby trafił na Travera byłoby ciężko, nie bez szans ale cięzko.Myślę że w tym momencie Traver jest najlepszym półciężkim na świecie chociaż Adamek ma z nim szansę. Hopkins raczej przegra pewnie nawet przez nokaut. To co kieruje Hopkinsa to zapewne dorobienie sobie jeszcze do sportowej emerytury. W końcu jego walki są wysoce dochodowe. Nawet reklama przed walką z Taylorem wygrała jakiś tam telewizyjny plebiscyt. Za tym ida duże pieniądze. Myślę że Hopkins chce się ustawić na dalsze swoje życie bez boksu. Słyszałem tez że straszny z niego dusigrosz dlatego podejrzewam duże pieniadze z tej walki, a nie rezultaty sportowe.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Miejsce i termin podane przez ZAGIER'A zostały zklepane.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Oficjalne ogłoszenie walki odbędzie się 21 marca w Nowym Jorku. Przy tej okazji odbędą się 3 dodatkowe konferencje kolejno w Filadelfii, Tampa/St. Petersburg i Los Angeles.
Pojedynek zyskał bardzo wymowny tytuł (znając możliwości obu zawodników) : "Fight to the Finish !"
Czekam z niecierpliwośćią :twisted:
  • 0

budo_gregbal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Zobaczymy, Hopkins owszem jest stary, ale sam Tarver też nie jest młody. Gorzej dla Hopkinsa że musi przejść wagę wyżej (w zasadzie nawet dwie, zawsze superśrednia jakoś mi umyka z pamięci) po tym jak praktycznie całe życie spędził w jednej kategorii. Dla mnie Tarver też jest faworytem - z tym że musi boksować aktywnie a nie czekać na okazję i nastawiać się na to że skończy walkę jednym ciosem (jak to było z Johnsonem za pierwszym razem).
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
B-Hop wg mnie nie ma szans. II walka z Taylorem pokazała, że to cień dawnego mistrza! Powinien walczyć z kimś, kto tak jak on jest już raczej tylko nazwiskiem - np. z Royem Jonesem. Coprawda Tarver też już młody nie jest, a jego kariera chyli się ku końcowi, ale na B-Hopa to jest za mocny. Wydaje się się, że Hopkins nie wytrzyma do konca (myślę, że go poddadzą w połowie walki), albo - w najlepszym dla Benia H. wypadku - wysoka jednogłośna wygrana Tarvera na punkty po średnim i jednostronnym pojedynku. Oczywiście wyrocznią nie jestem.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Dołączona grafika

Tarver założył się z Hopkinsem o 250.000 $ że znokałtuje go do 5 rundy.
Ciekawe, i co Wy na to? 8O
Hopkins stwierdził również że niezależnie od wyniku walki, kończy karierę - chyba już najwyższy czas.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Jest to możliwe oczywiście, jednak mimo, że Hopkins ma najlepsze lata za sobą to nie jest znowu taki misiowaty. Myślę, że przegra ten pojedynek,ale chyba nie w piątej rundzie. Może gdzieś po ósmej albo na punkty.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Tarver vs. Hopkins (10.06.2006) ?
Uważany za faworyta Antonio Tarver dostał szkołę boksu od swego starszego kolegi Bernarda Hopkinsa. Na ringu w Atlantic City Hopkins wysoko wygrał na punkty i poza zakontraktowaną gażą zainkasował jeszcze ćwierć miliona dolarów od samego Tarvera, który założył się, że znokautuje Kata w ciągu sześciu pierwszych rund. Kwotę z zakładu bokser przeznaczy na cele charytatywne.

Hopkins (47-4-1, 32 KO) został mistrzem federacji IBO, ale co ważniejsze teraz to on będzie mógł poszczycić się mianem najlepszego pięściarza wagi półciężkiej.

Tarver (24-4, 18 KO) na tle Hopkinsa wypadł bardzo przeciętnie. Praktycznie nie zadawał prawych prostych. W piątej rundzie był liczony, gdy po mocnym prawym Hopkinsa na chwilę stracił równowagę i podparł się ręką.

Sędziowie byli zgodni w punktacji: 118-109 dla Hopkinsa.

Film:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024