Skocz do zawartości


Zdjęcie

książka krav maga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_łysy79
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

książka krav maga
Na rynku niedawno ukazała się książka krav maga izraelski system walki w bezpośrednim kontakcie.czy ktoś juz ją czytał i czy warta jest zakupu.
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: książka krav maga

Na rynku niedawno ukazała się książka krav maga izraelski system walki w bezpośrednim kontakcie.czy ktoś juz ją czytał i czy warta jest zakupu.

Tak, czytal nie, nie warto kupowac.
Chyba, ze jako rozrywke na dlugie zimowe wieczory bo przy odpowiednim podejsciu jest bardzo zabawna (ale raczej wbrew intencjom autora:>)
  • 0

budo_łysy79
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: książka krav maga
To znaczy że nic ciekawego się z niej nie dowiem?
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: książka krav maga
jesli chodzi o zakres techniczny to niewiele sie różni od samouczków jj pana Kondratowicza z lat 70tych, dosłownie identyczne techniki
nachalna, wręcz odpychająca reklama kravmagi (momentami kojarząca sie z durnymi reklamami proszków i podpasek w tv) na co drugiej stronie tej książki wystarczy żeby zniechecic kazdego kto nie jest fanatykiem tego systemu
kilka (dosłownie kilka na całą ksiązkę) ciekawych tekstów dotyczących metodyki
pozatym pozycja nie wnosząca nic nowego dla ludzi zajmujących sie dowolnym systemem walki, całe akapity sprawiające wrazenie ze sa przepisane z innych ksiazek o samoobronie
ogólnie ogromne rozczarowanie
nie jest warta swojej ceny
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: książka krav maga

[ciach]
nie jest warta swojej ceny

chyba, ze potraktujemy ja jako czytadlo rozrywkowe.
jeden z moich ulubionych cytatow:
'Na przykład kiedy podróżowałem kiedyś metrem, mężczyźnie, który siedział niedaleko mnie,
wydawało się, że powiedziałem coś wulgarnego jego żonie. Wrzasnął do mnie: "Poderżnę ci gardło". Przyjąłem pozycję obronną i spokojnie lecz zdecydowanie powiedziałem:
'Uznałem, że zagrażasz mojemu życiu i jestem gotów się bronić. Znalazłeś się w mojej strefie zagrożenia". Odszedł szybko ze swoją żoną i nic się nie wydażyło'
'Krav Maga Izraelski System Walki w Bezpośrednim Kontakcie' D. Kahn s. 14
Takich anegdotek tam jest o wiele wiecej, tresci merytorycznej za to baaaardzo niewiele.
Ogolnie tak powaznie to można się porzygać po 10 minutach czytania tego 'arcydzieła'.[/center]
  • 0

budo_slawomir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: książka krav maga
a tam dobrze miec ja na polce jako dodatek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024