Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala K-1 we Wrocławiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Gala K-1 we Wrocławiu
4 marca 2006 odbedzie sie Grand Prix Polski w K1 w hali Orbita o godz 20. Bilety 40 i 60zl,
Wystapia m.in Marcin Różalski, Tomasz Najduch, Rafał Petertil.....


No ja juz szykuje hajs na bilet;)
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
szkoda ze jarosza nie bedzie. mogl by spoko zastapic drwala ktory jest zamaly na ten turniej.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu

...Wrocławianin Rafał Petertil zapytany, czy nie przeraża go fakt, że będzie się musiał bić z wyższymi i cięższymi od siebie rywalami, odparł krótko:

-Przeraża.

I dostał za to oklaski...

:)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu

Najlepsi krajowi specjaliści wybierają teraz najmocniejszych przedstawicieli boksu tajskiego i shidokanu

błagam tylko zeby nie wzięli Zontka :) a swoją drogą dzienw że w gali na zasadach K1 startować ma kilku zawodników bardzije z MMA (Juras,Drwal,Kołacin).
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
a polski mistrz K1 Saleta ? ... :lol:
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu

a polski mistrz K1 Saleta ? ... :lol:


za dobry jest;D
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Jest jakaś stronka?Rozpiska?
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Mam nadzieje ze Igor juz ma naprawione oko, bo ostatnio u nas na gali mu Morozov je lekko popsul (chyba 13 szwow).. W kazdym razie ja licze na niego - spoko gosc :) .
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Spodziewany skład uczestników Grand Prix Polski według reguł K1 (przedstawia Tomasz Skrzypek z Fightera):
1.Marcin Różalski (Płock) – ubiegłoroczny półfinalista wielkiego turnieju K1 w Belgii, półfinalista wrocławskiego turnieju K1 w 2004 r. Były reprezentant Polski w kick-boxingu w formule semi contact. Wicemistrz Europy w kick–boxingu, zawodowy champion Polski w Muay Thai (2005 r.). Organizatorzy wrocławskiego turnieju K1 będą trzymali kciuki, by Marcin nie doznał kontuzji w eliminacjach K1 na Węgrzech 25.02. br.
2.Tomasz Najduch (Katowice) – mistrz Europy open i wielokrotny champion Starego Kontynentu i Polski w wadze ciężkiej w karate kyokushin.
3.Rafał Petertil (Fighter Wrocław) – Waleczne serce. Zawodowy mistrz Europy w kick-boxingu w light contact (2002 r.), czterokrotny mistrz Polski, wicemistrz świata w light contact (99 r.), finalista wrocławskiego turnieju K1 z 2004 r.
4.Tomasz Drwal (Giewont Rabka) – specjalista od Mixed Martial Marts (mieszane style walki), w tym pojedynków „bez zasad”. 7 walk, z tego 6 wygranych.
5.Igor Kołaczin (Warszawa) – specjalista od MMA, międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej w tajskim boksie.
Prowadzone są rozmowy z takimi wojownikami jak:
6. Michał Wszelak (Dragon Toruń) – aktualny wicemistrz świata i Europy w kick-boxingu w full contact w wadze ciężkiej. Jedyny problem jest taki, że Michał dotąd nie walczył w low kicku. Ale jak przyjdzie co do czego, to poradzi sobie.
7. Łukasz „Juras” Jurkowski (Lotos Jabłonna) – zdobywca Pucharu Świata w Orlando w taekwon-do w 2004 r., zwycięzca, a potem dwukrotny finalista warszawskich Konfrontacji Sztuk Walki. Jest po kontuzji, lecz wiele wskazuje na to, iż zechce się sprawdzić 4 marca we Wrocławiu. Z ostatniej chwili: Na razie nieoficjalnie Juras jednak potwierdził swój start we wrocławskiej imprezie.
Najlepsi krajowi specjaliści wybierają teraz najmocniejszych przedstawicieli boksu tajskiego i shidokanu, których organizatorzy wrocławskiej imprezy zamierzają zaprosić do udziału w turnieju, tak by wyłonić jak najwartościowszą ósemkę uczestników Grand Prix Polski.
Rezerwowi to też będą wojownicy z nazwiskami i osiągnięciami. 4 marca w Orbicie wystąpią więc najlepsi krajowi zawodnicy aktualnie dostępni na rynku sportów walki.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
................ z całym szacunkiem dla wszystkich zawodników - ale Różalski powinien wygrać ten turniej z jedną ręką zawiązaną na plecach. Każdy inny triumfator będzie sensacyjny. Tak czy inaczej super imreza krajowa. Szkoda że do Wrocka mam z 400 km :(
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Ktś tutaj napisał,żeby zamiast Drwala wystąpił Jarosz.To nie znaczy,że klub wystawia tylko jednego zawodnika.Jarosz walczy 18.03.2006. w walce o zawodowe Mistrzostwo Świata.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu

................ z całym szacunkiem dla wszystkich zawodników - ale Różalski powinien wygrać ten turniej z jedną ręką zawiązaną na plecach. Każdy inny triumfator będzie sensacyjny. Tak czy inaczej super imreza krajowa. Szkoda że do Wrocka mam z 400 km :(

a może znów przegra z Petertilem...wiem wiem dla Ciebie wielkiego budo-promotora Różala to nie do pomyślenia, ale kto wie :)
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu

a może znów przegra z Petertilem...wiem wiem dla Ciebie wielkiego budo-promotora Różala to nie do pomyślenia, ale kto wie :)



............... fakt, Różalski nie lubi małych i szybkich zawodników, jemu bardziej pasują potężne, silne typy. Fizycznie Różalski to potęga, trochę słabiej z szybkością. I tutaj szansa dla "małych". Dla mnie Różal jest poprostu faworytem, nie twierdzę że ktoś go nie wypunktuje. Ale napewno będzie to niespodzianka. A co do promowania Różala przeze mnie, to nie przesadzaj ;) Cenię go za jego charakter wojownika, za to że jest praktycznie samoukiem w sztukach walki i za konsekwencję. Z turnieju na turniej jest coraz lepszy i wyciąga wnioski z nieudanych walk. Jeśli dalej będzie konsekwentny to w K-1 zajdzie wysoko, nawet jeśli po drodze coś przegra. To w końcu walka ...
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Mam nadzieję, że przypadkiem mnie nikt nie oskarży, że jestem budo-promotorem Różala, bo często aktualizowałem temat Różalski w mocnym K1. Zaznaczam, że nie znam Różala osobiście :) imponuje mi jego konsekwencja co do jego prób w K1. Jak Saleta oznajmił wszem i wobec, że będzie "pierwszym Polakiem w K1" występował nawet w lukrowanej Kawie czy Herbacie w TVP1. Różala pewnie nawet nie ma kto za bardzo sponsorować jednak próbuje.Dlatego myślę, że warto na tego człowieka zwócić uwagę,bo Saleta woli teraz walczyć z jakimiś Najmanem co się przyssał do jego żony i podobno naklejał sobie plaster na nos żeby wygladać jak bokser.
Mój szacunek do Marcina Różalskiego za determinację i chęci.
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Panowie kilka pytan mam zwiazanych z gala we Wroclawiu prosze o konkretne odpowiedzi osob bedacych z Wroclawia lub posiadajacych wiedze takowa
1.Jak tam dojechac :D Pojade droga A4 z Krakowa i co dalej gdzie sie kierowac we Wroclawiu ?
2 Czy bedzie szansa kupic bilety w dniu gali ?Oczywiecie na miejscu w hali Orbita (tak sie to chyba nazywa )
3.Jest tam jakis tani parking strzezony bo tak chcialbym miec czym przyjechac do domu, po zakonczeniu ;)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Ciekawe czy Różal bedzie walczyl we Wrocławiu
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Gdzie się dokładnie znajduje hala Orbita :?: :?: :?: I jak tam trafić z Dworca Głównego lub Placu Grunwaldzkiego :?: :?: :?:
Właśnie, czy Różal wystąpi :?: :?: Nie chcę tez być posądzany o jego reklamę i promocję, ale ten chłopak mi imponuje :twisted:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
szkoda ze nie zmierza sie z Jaroszem - mistrzem swiata low-kick amatorskim. Bylaby ladna walka.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Petertil może zaskoczyć wszystkich. Byleby się przygotował. Jest szybki ma lepsze rece. Jedynie jest slabszy. jesli uda mu sie to zniwelowac to kto wie:) Oczywiscie w kat. ciezkiej wystarczy jeden cios. Rozal jest w porzadku, ale w ich pojedynku obstawiam Petertila. wygra na punkty:) wszak bedzie walczyl u siebie. I nie ignorujmy przedstawicieli mma. Trenują u najlepsych trenerow KB co roku są coraz lepsi. Mysl, iż w tym roku nie beda to takie walki do jednej bramki jak przy ostatniej gali K1 w Wrocławiu. Bedzie niezla gala. Myslę ze jedna z najlepszych. BYłem na poprzedniej i wiem co potrafi Tomek Skrzypek i jego kolega z karate
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala K-1 we Wrocławiu
Kickfan napisz jesli mozesz jak to bylo zorganizowane sa nr miejsca czy co popadnie sie zajmuje .
Chce kupic bilety w sobote przed wejsciem jest na to szansa?
Co widac z miejsc ktore kosztuja 40 pln :)Czy moze mam brac lornetke :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024