Skocz do zawartości


Zdjęcie

Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
Możliwe, że 21 kwietnia dojdzie do rewanżowego pojedynku między Clintonem Woodsem, mistrzem świata federacji IBF w wadze półciężkiej, i Royem Jonesem Juniorem. Obaj pięściarze spotkali się już wcześniej. W 2002 r. po sześciu jednostronnych rundach zwyciężył Jones, ale teraz słynny Amerykanin przeżywa złą passę; przegrał trzy walki z rzędu i niewątpliwie chciałby odzyskać któryś z mistrzowskich pasów.
Amerykańska telewizja Showtime niedawno popisała kontrakt z Jonesem (49-4, 38 KO) na dwie walki. Pierwszą z nich mógłby stoczyć właśnie z Clintonem Woodsowi (38-3-1, 23 KO). Gdyby wygrał, być może jeszcze przed końcem roku zmierzyłby się ze zwycięzcą pojedynku Jeff Lacy - Joe Calzaghe.
Nie wiadomo jeszcze czy dojdzie do walki. Telewizja Showtime chciałaby by walka miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, ale Dennis Hobson, promotor Woodsa, raczej odrzuca taką możliwość. Jako alternatywę dla Woodsa podaje się nazwisko Rico Hoye, amerykańskiego boksera, który przed rokiem przegrał właśnie z Woodsem.

Roy Jones Jr.
Dołączona grafika

Clinton Woods
Dołączona grafika
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
Lepiej żeby do tej walki nie doszło tzn. korzystnie byłoby zaboksować naszemu Tomkowi Adamkowi z Royem.Myślę, że Tomek poradziłby sobie i wtedy zaczęłyby się dla niego pieniądze i sława. Jeśli obaj się spotkają do walki Tomka w najbliższym czasie nie dojdzie.
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
niedlugo napewno dojdzie do tej walki Adamek vs Jones
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)

niedlugo napewno dojdzie do tej walki Adamek vs Jones


Wydaje mi się ze nie dojdzie, Adamek jest jeszcze za mało medialny w stanach, pozatym RJJ nie nalezy do tych niemyslących. Zdaje sobie doskonale sprawe ze z Adamkiem nie mialby zadnych szans (podobnie stwierdził Hopkins - że nie będzie walczył z adamkiem, bo chłopak jest zwyczajnie za dobry).
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)

Wydaje mi się ze nie dojdzie, Adamek jest jeszcze za mało medialny w stanach, pozatym RJJ nie nalezy do tych niemyslących. Zdaje sobie doskonale sprawe ze z Adamkiem nie mialby zadnych szans (podobnie stwierdził Hopkins - że nie będzie walczył z adamkiem, bo chłopak jest zwyczajnie za dobry).

I właśnie dlatego mnie to martwi. Będzie musiał Tomek walczyć z tymi "gorszymi", ale niebezpiecznymi rywalami. W boksie wszystko może się zdarzyć (pewnie uznacie mnie za paranoika), żeby tylko nie złapał jakiejś głupiej porażki w jego ładnie zapowiadającej się karierze.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)

Wydaje mi się ze nie dojdzie, Adamek jest jeszcze za mało medialny w stanach, pozatym RJJ nie nalezy do tych niemyslących. Zdaje sobie doskonale sprawe ze z Adamkiem nie mialby zadnych szans (podobnie stwierdził Hopkins - że nie będzie walczył z adamkiem, bo chłopak jest zwyczajnie za dobry).

I właśnie dlatego mnie to martwi. Będzie musiał Tomek walczyć z tymi "gorszymi", ale niebezpiecznymi rywalami. W boksie wszystko może się zdarzyć (pewnie uznacie mnie za paranoika), żeby tylko nie złapał jakiejś głupiej porażki w jego ładnie zapowiadającej się karierze.


Jak to mówią : na układy nie ma rady.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
Oj ostatnio wogole nie jestem na czasie jeśli idzie o boks zawodowy ... naprawde ze 100% przekonaniem twierdzisz, że Roy na chwile obecna nie miał by z Adamkiem żadnych szans ?
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)

Oj ostatnio wogole nie jestem na czasie jeśli idzie o boks zawodowy ... naprawde ze 100% przekonaniem twierdzisz, że Roy na chwile obecna nie miał by z Adamkiem żadnych szans ?


Żadnych. 8)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
Roy planuje zdobycie pasa jakiejś liczącej się organizacji. Aktualnie to Adamek jest w posiadaniu pasa najbardziej liczącej się z liczących, czyli WBC.Jeśliby Roy nie czułby respektu przed Tomkiem jakim problemem byłoby zorganizowanie z nim walki - przecież Adamek się do tego pali,a liczące stacje TV kupią każdą walką Roya. Nie ma praktycznie przeciwskazań co do tej walki oprócz prawdopodobnych obaw Roya o wynik pojedynku. Lepiej zaboksować bardziej zachowawczo, bo nie jest on już takim bokserem jakim był kiedyś.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
Wiem wiem, tylko jak czytam o ewentulanym rewanżu Clintona z Royem i przypominam sobie co w pierwszej walce (chyba az tak dawno to nie było :) ) Roy zrobił z walijczykiem, który uchodził przecież( znowu nie wiem jak jest dziś) za naprawde soldnego pięściarza - to aż mi sie włos jerzy ze tak bardzo podupadł na ciele i duchu, zapewne.:)
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)
No nie wiem Tomek jest dobry ale wydaje mi sie ze Roy ma zupelnie odmienny styl niz jego dotychczsowi rywale. Mysle ze z Royem ciezko byloby mu wygrac a dlaczego nie walcza to tylko promotorzy moga wiedziec
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Clinton Woods vs. Roy Jones Jr. (21.04.06)

No nie wiem Tomek jest dobry ale wydaje mi sie ze Roy ma zupelnie odmienny styl niz jego dotychczsowi rywale. Mysle ze z Royem ciezko byloby mu wygrac a dlaczego nie walcza to tylko promotorzy moga wiedziec

Roy miał styl,ale myślę że nie jest już tym bokserem jakim był kiedyś. Jest to chodząca legenda i napewno ma już swoje miejsce w historii boksu. Myślę też, że przejście do wyższej wagi dało mu jeszcze wiekszą sławę i pieniądze, ale trochę go przytępiło. To jest szansa dla Adamka, bo pokonując teraz Roya będzie się bardzo liczył w światowym boksie. Nie mówię, że jest to łatwe zadania, ale szanse byłyby spore.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024