Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
K.... ja p........ teraz będzie lustracja, komisja śledcza, ale jaja bedą :)
  • 0

budo_malta1982
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prosto z nieba ;D

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Ja gratuluję wszystkim startującym.
Zwłaszcza tym którzy zdobyli punkty dla swych klubów.
Nikt nikomu jak mniemam na siłę nie wpisywał kogo reprezentuje wiec spory sa bezzasadne

Najłatwiej porównać umiejetności organizując "mecz" 2-3 zawodników w kat. wagowej

Zresztą czemu pouczam fachowców ;)
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Ostatnie zawody byly wlasnie praktycznie takim meczem. w wielu kategoriach byli paktycznie tylko zawodnicy Copy i MMA Polska. Wyniki sami sprawdzcie. Mowie oczywiscie o kategoriach bialych pasow.
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Skoro jestescie tacy dobrzy czemu przegraliscie druzynowo, Marek i Leszek sa trenerami w
Copacabanie to ja nauczylem ich podstaw ktore teraz procentują, jak przyszli do mojej sekcji nie mieli pojecia o bjj zaraz odezwą sie głosy ze wszystkiego nauczyli sie z kaset,czemu trenowali u mnie jak byli tacy dobrzy, mogli od początku założyc swoją sekcje Marek dopóki trenował w moim klubie( 6 lat )bardzo go chwalił i zachęcał do treningu w MMA Warszawa . Moja
sekcja byla pierwsza w Warszawie stworzylem takie warunki ze wiele osób zainteresowalo
sie bjj. W mojej sekcji pozostali Adam i Pawel którzy nie są gorsi od Marka i Leszka
Trenuje u Nas tegoroczny Mistrz Europy Piotr Zalewski,Tomek Wisniewski Mistrz Polski,Jędrek Staniszkis zwycięzca profesjonalnej walki MMA,Paweł Morawski i wielu młodych zawodników.
NIe chcę się z wami kłócic myślę że zawody są od sprawdzenia umiejętnosci a nie
internet. MMA Warszawa wygrala.Wychowankami Copacabany możecie nazywac tych którzy u mnie nie trenowali a upłynie trochę czasu zaczym takich będziecie mieli. A teksty chodziłem do sekcji Mirka dwa lata ale tylko raz na miesiąc to możecie włożyć między bajki.
M.Okninski
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

sekcja byla pierwsza w Warszawie stworzylem takie warunki ze wiele osób zainteresowalo
sie bjj. W mojej sekcji pozostali Adam i Pawel którzy nie są gorsi od Marka i Leszka
Trenuje u Nas tegoroczny Mistrz Europy Piotr Zalewski,Tomek Wisniewski Mistrz Polski,Jędrek Staniszkis zwycięzca profesjonalnej walki MMA,Paweł Morawski i wielu młodych zawodników.
NIe chcę się z wami kłócic myślę że zawody są od sprawdzenia umiejętnosci a nie
internet. MMA Warszawa wygrala.Wychowankami Copacabany możecie nazywac tych którzy u mnie nie trenowali a upłynie trochę czasu zaczym takich będziecie mieli. A teksty chodziłem do sekcji Mirka dwa lata ale tylko raz na miesiąc to możecie włożyć między bajki.
M.Okninski


a nie mma polska??
  • 0

budo_pavao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
To niewdzięczne prostaki, tylu dobrych zawodników wychowałeś, poświęciłeś im swój jakże cenny czas, swoją wiedzę a oni idą do innego klubu. I jeszcze jakieś głupoty wypisują, że są niby tacy dobrzy. Ciekawe dlaczego ???
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Wyniki druzynowe 1) MMA Polska 160pkt( MMA Warszawa 63pkt)
2) Walka Gniezno 54pkt
3) Copacabana 52pkt
M.Okninski MMA Polska valetudo.pl
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Moglby ktos jednak napisac jakie tam braly udzial zespoly...
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Wyniki druzynowe 1) MMA Polska 160pkt( MMA Warszawa 63pkt)
2) Walka Gniezno 54pkt
3) Copacabana 52pkt
M.Okninski MMA Polska valetudo.pl

No jasne, pewnie, że MMA Polska jest najlepsze bo ma 160 pkt. Byłoby super, gdyby nie mały szczegół - z MMA Polska startowało ponad 35 osob... Z Copacabany tylko 9.....i tylko 52 pkt...
Więc możesz się Mirku co najwyżej pochwalić przewagą liczebną, a nie wynikami...:( fakt jest faktem, iż zawodnicy Copy zajeli wyższe miejsca niż Twoi zawodnicy co świadczy o tym iż jednak znają się na tym co robią dużo lepiej niż ludzie z twojego klubu... Ale, pewnie Copa zabrala Ci najlepszych zawodników, więc jak tu teraz osiągnąć sukces???
Zwalanie winy na Copę niczego nie udowodni (za to Ty swoją postawą wobec Copacabany udowodniłeś aż za wiele - szczerze mówiąc nigdy po dorosłym człowieku, na dokładkę trenerze, który powinien dawać przykład swoim zawodnikom, nie spodziewalabym się takiego zachowania - dosłownie dziecko w piaskownicy, które użala się że"janek" zniszczył mu grabki) - żenujące to i przykre - może zamiast zwalania winy na innych pomyślalbyś w czym tkwi problem Twojej sekcji???? Dlaczego nie możesz pogodzić się z faktem iż ktoś jest lepszy od Ciebie?
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

to ja nauczylem ich podstaw ktore teraz procentują, jak przyszli do mojej sekcji nie mieli pojecia o bjj


Mirek- przyznaje Ci racje zeby nie bylo ze jestem nie szczery.

Moja sekcja byla pierwsza w Warszawie stworzylem takie warunki ze wiele osób zainteresowalo sie bjj.



Racja. Ale trzeba isc caly czas do przodu i sie modernizowac. Pavel dobrze to ujal.

NIe chcę się z wami kłócic myślę że zawody są od sprawdzenia umiejętnosci a nie internet.


Mirku- znasz moj charakter, ja tez sie nie chce klocic ale to Ty zaczales wypisywac teksty o legendarnych juz "koszulkach", Ty negatywnie nas przyjales na swoich zawodach i Ty rowniez po podaniu wynikow zaczales wypisywac niepotrzebne uwagi na temat Copacabany. Przypomnij sobie- to nie my zaczelismy. Nie tak sie umawialismy, nie w ten sposob sie zegnalismy.

A teksty chodziłem do sekcji Mirka dwa lata ale tylko raz na miesiąc to możecie włożyć między bajki. M.Okninski


Takich tekstow nie bylo.

Polecam! Niech kazdy robi swoje i juz.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Nie moja sprawa ale pokłucie sie jeszcze bo fajnie sie czyta :)
A tak w ogóle Mirku jak chcesz cos udowodnić to wyszkol takich zawodników którzy zniszcz cfc i będzie jasne kto jest najlepszy i w druga stronę to samo
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Panowie spojrzcie jak rozeszli sie ludzie w Szczecinie- zadnych chorych jazd. Oni naprawde kochaja ten sport. Moglibyscie isc ich przykaldem a nie non stop wywlekac jakies brudy. Ciagniecie to juz ponad pol roku na tym Vortalu i naprawde rzygac sie chce jak po kazdych zawodach albo postach mirka o. temat powraca.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
flak dobrze pisze. niech każdy robi swoje zamiast marnować czas na pisaninę ku uciesze gawiedzi.

pozdr
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Jest kapitalim,wolny rynek,walka o klienta i prawo wyboru miedzy roznymi opcjami. Czemu cos za od poczatku sie placi teraz jest obrosnieta jakas mala ideaologia " zdradzil czy nie zdradzil", placili Panu Mirkowi,teraz placa komu innemu,do stolicy bjj przyprowadzil Mirek,ale kazdy musi pilnowac swojego terytorium i dbac o swoich podopiecznych. Wg rankingu wygralo MMA Polska,ranking prowadzi sie wedlug wygranych i medali, a nie stosunku tychze do uczestnikow. Widzieliscie kiedys zeby Sri Lanka klocila sie na olimpiadzie, ze wyslali dwoch czarnych z czego jeden ma zloto na 50 km przez co sa lepsi od Usa?
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Wg rankingu wygralo MMA Polska,ranking prowadzi sie wedlug wygranych i medali, a nie stosunku tychze do uczestnikow. Widzieliscie kiedys zeby Sri Lanka klocila sie na olimpiadzie, ze wyslali dwoch czarnych z czego jeden ma zloto na 50 km przez co sa lepsi od Usa?


ranking rankigiem a my tu mamy własne warszawskie wojny.

p.s. Nie w każdych sportach ranking polega tylko na liczbie zdobytych medali, w nba trza miec skutecznosc wysoka, a ta copacabana ma znacznie wieksza :wink: :wink:
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
A co powiecie o zespole, który wysłał tylko jednego superzawodnika?
Toć to oni też wtedy mają świetny wskażnik startujący/punktujący.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Jest gdzieś moderator w okolicy? czas chyba zamknąć ten temat...

pozdr

Piotr
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Chciałbym tylko jeszcze wyjaśnic pewną kwestię (chociaż to praktycznie oddzielny temat):

Klub Gracie Barra Toruń nie jest członkiem MMA Polska. Ja nie jestem reprezentantem Mirka w województwie kujawsko-pomorskim

Członkowie mojej sekcji podjęli słuszną decyzję o tym, że chcą rozwijac bjj pod egidą GB.

Ponieważ i tak nigdy nie zajmowaliśmy się MMA, powyższa decyzja jest konsekwencją naszej dotychczasowej działalności. W chwili obecnej współpraca z GB i MMA Polska wzajemnie się wyklucza. Jest to uciążliwe, kiedy rozmawiając z instruktorami z Gracie Barra, wszyscy pytają o legendarne już sytuacje w Polsce...

Dziękuję Mirkowi za pomoc, którą nam okazał kiedy powstawała sekcja.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
To i ja wrzuce swoje trzy grosze...
Pomimo, iz grupa Gracie Barra Gdynia nie byla NIGDY czlonkiem MMA Polska, niektore osoby niejednokrotnie kojarzyly GB Gdynia z MMA Polska - i to nie tylko w Polsce, ale takze poza granicami kraju. Dlatego tez np na stronie kwatery glownej GB w Rio bylo wyrazne zaznaczenie rozdzielnosci miedzy GB Gdynia a GB Polska - kiedy jeszcze GB Polska figurowalo na wyzej wspomnianej stronie.
Niedawno powstala sytuacja, ktorej skutkiem bylo nie tylko wymazanie adresu i kontaktu GB Polska z linkow szkol zwiazanych z kwatera glowna GB ale takze i zla opinia o polskich klubach, mocno utrudnila zycie wielu ludziom zwiazanym z instruktorami brazylijskimi z Gracie Barra.
Dlatego tez razem z GB Torun i innymi chetnymi klubami chcacymi pozostac pod egida Gracie Barra oraz naprawic i kontynuowac wspolprace z instruktorami GB, podejmujemy probe "wyczyszczenia" zaistnialej sytuacji. Pierwszym krokiem jest zaproszenie na seminarium uznanego profesora BJJ - Draculino...
Mam nadzieje, ze od tej pory tym klubom, ktore wyraza zainteresowanie pozostania w Gracie Barra bedzie przyswiecac rozwoj sportu i bedziemy wszyscy starali sie postepowac wg znanej maksymy GB: Organized like a team fighting like a family...
Pozdrawiam serdecznie
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Skoro jestescie tacy dobrzy czemu przegraliscie druzynowo


Gdyby interesowała nas rywalizacja drużynowa to wystawilibyśmy 50 zawodników.

Panie i Panowie ... już chyba zostało dowiedzione, która z ekip była najlepsza na zawodach... więc dalsze dyskusje są zbędne.

BRAWA dla
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:twisted: :) :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024