Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polećcie sekcje taekwondo w Wawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_wand_silva
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
Zaczne od tego iz sporty walki trenuje od 3 lat, kickboxing i taja. W tym roku przestalem chodzic do sekcjcji, ale bardzo mi tego brakuje. Pomyslalem, ze sprobowal bym taekwondo. Sporo sie tylko nasluchalem jakie to jest dziadostwo i ze przypomina balet. Szczerze powiedziawszy troche mnie to wali bo bardzo mi sie podoba jak ogladam filmy z walk. Stad moje pytanie czy mozecie poradzic jakas sekcje gdzie przede wszystkim zlapie kondyche ostrymi rozgrzwkami potem duzo technik na tarcze a potem z 10 min lightowych sparingow( bez ostrego lania sie po mordach, bo miedzy innymi dlatego zrezygnowałem :-) ) Dzieki pzdr
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
Tak to panu tylko w erze zrobią . . . :)
Ale poważniej - jak już widziałeś filmiki i ci się podoba to szukasz czegoś a la ITF czy WTF?
Preferencje dzielnicy?
Sporo jest różnych sekcji.
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
W wawie masz tyle tych sekcji.. pochodz po znajomych Ci potem napsz gdzie byles, to ludziom bedzie latwiej odpowiedziec bo na samej stronie jakiejs organizacji widzialem pelno klubow :wink:
  • 0

budo_wand_silva
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
:)
Najbardziej odpowaida mi srodmiescie i chyba co do stylu to chyba bardziej podoba mi sie ITF.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
Na śródmieściu jest kontra, ale nie wiem czy znajdziesz tam to czego chcesz.
My, czyli Taekwon jesteśmy na mokotowie. Ewaryst jest jeszcze dalej w stronę ursynowa czy wilanowa (chyba?); Jaca to targówek; Wyszomir na woli ale kombatem się zajął (nie wiem czy ITF dalej prowadzi); na Żoliborzu sekcja Jurasa.
Jak pójdziesz na grupę początkującą to nie spodziewaj się od razu sparingów, żebyś się nie zdziwił :)
Pozdrawiam.
  • 0

budo_akn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
witam,
grzesiek wyszomierski prowadzi zajecia TKD ITF na przeciwko klifa na okopowej (chyba 55) pon, sro, pt od 18.30 grupa poczatk i 19.30 grupa zaawansowana + sobota 10-12.
pzdr.
  • 0

budo_wand_silva
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polećcie sekcje taekwondo w Wawie
dzieki:)chyba skocze na okopowa bo to b blisko mnie:) do gr poczatkujacej na pewno nie pujde:)

pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024