Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRZYKRA SPRAWA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_meikyoan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
vop23 może to ty jesteś tym trenerem, że tak go bronisz?

A może poprostu jesteś TAKIM trenerem?
  • 0

budo_veldrin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Prowincja Warszawy
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
GL, spróbój poczekać parę tygodni, miechów i zobaczyć. Może to chwilowe zachowanie, jakieś problemy senseia.

Nie to że go bronie, przecież go nieznam. Wiem za to jaka może być więź miedzy mistrz - uczeń i nie warto tego zniszczyć gdy nie ma takiej potrzeby.

Odczekać, może porozmawiać, ludzie to nie roboty, mają problemy.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

vop23 może to ty jesteś tym trenerem, że tak go bronisz?

A może poprostu jesteś TAKIM trenerem?


No co ty ... ja jestem ideałem :!: :)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
Nie ma trenera idealnego. Napewno każdemu z was coś nie pasuje w swoim sensei. Podobnie mi nie pasują niektóre rzeczy jeśli chodzi o organizację klubu w którym trenuję i mojego senseia. Są to drobnostki, jednak niezależnie od tego mówię wprost co mi sie nie podoba i staram się o tym z nim porozmawiać. Ciężko jest wszystkim przypasować tak żeby było zawsze pięknie i różowo, a ja niestety nie kryje mojego zdania. Fakt faktem nikt nas na siłę nie trzyma w jakimś klubie. Możemy wybierać inne jeśli się nam coś nie podoba. Podsumowując - myślę, że lepiej trafić nie mogłem z wielu powodów, których nie będę wypisywał, żeby mój trener za bardzo w piórka nie obrósł :D , aczkolwiek napewno nie usłyszałbym z jego ust coś w stylu " wybieraj pomiędzy trenigami tam a tu...", wielkie OSS dla ciebie G.Ch. vel sensei :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

vop23 może to ty jesteś tym trenerem, że tak go bronisz?

A może poprostu jesteś TAKIM trenerem?

Jednemu takiemu Wojtkowi to nawet płaca około 23 000 złotych za obronę PZK w sieci :wink:
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
U mnie było podobnie.Przez właśnie takie jazdy na zawodach paru mioch kupli przekonało sie jaki jest nasz sensei i porąbało go i nie chodziło już na treningi (lepiej nie pisać co sie potem działo) w tym i ja za rok zaczynam studia mam nadzieje że w Nowym Targu jest dobra sekcja i że nasze przypadki śa wyjątkami
:? :(
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

UPrzez właśnie takie jazdy na zawodach paru mioch kupli przekonało sie jaki jest nasz sensei i porąbało go i nie chodziło już na treningi


8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

UPrzez właśnie takie jazdy na zawodach paru mioch kupli przekonało sie jaki jest nasz sensei i porąbało go i nie chodziło już na treningi


8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


Coś taki zdziwiony? jak go porąbali to jak potem mieli chodzic na te treningi, co?
:)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

Coś taki zdziwiony? jak go porąbali to jak potem mieli chodzic na te treningi, co?
:)


Na fakt, bo kto by je potem prowadzil?? Moze jakis sempai, ale pewnie sie obawail ze tez zostanie porabany :) :) :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

Fakt faktem nikt nas na siłę nie trzyma w jakimś klubie. Możemy wybierać inne jeśli się nam coś nie podoba.


A moze w małych miejscowościach nie ma wyboru, he? Aby przeskoczyć do równoległej skecji :? .
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

Fakt faktem nikt nas na siłę nie trzyma w jakimś klubie. Możemy wybierać inne jeśli się nam coś nie podoba.


A moze w małych miejscowościach nie ma wyboru, he? Aby przeskoczyć do równoległej skecji :? .

no własnie!!! poklon
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
No właśnie... Ja nie mam możliwości więc narazie jestem na lodzie i nie ćwiczę... A ciężko wytrzymać bez treningu jeśli ma się ochotę ćwiczyć
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
u mnie czasami na trening przychodzi 3 osoby i mi to nie przeszkadza.jest tak jak jest i nie narzekam :wink:
  • 0

budo_meikyoan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
Umnie też ćwiczy 3 do 8 (w porywach :D ) osób i jakoś leci. Nie ważne w ile osób, ale co się robi i jak.
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

Umnie też ćwiczy 3 do 8 (w porywach :D ) osób i jakoś leci. Nie ważne w ile osób, ale co się robi i jak.

Popieram :)
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
A u mnie w klubie było około 80 osób :) .
Ale co z tego skoro liczy się JAKOŚĆ a nie ILOŚĆ...
  • 0

budo_ptaq nakrecaczu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
3 do 8 osob w porywach? Tak malo ludzi trenuje Ryu Te? Czemu tak?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_meikyoan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
Czemu Ryu-te :?: :?: :?:

Z całym szacunkiem, ciekawy styl, przyjemni ludzie, ale o ile wiem nigdzie nie pisałem, że to akurat ćwiczę.

A czemu tak mało? Tam gdzie mieszkam, a są to okolice Warszawy, nie sama Wa-wa są 2 kluby karate, łącznie pewno koło setki ludzi, jak nie lepiej. Ćwiczyłem w większym z nich tak długo, aż przestało mi to cokolwiek dawać. NIe dało się sensei'a namówić na treningi pod takich dziadków jak ja, wszystko szło pod początkujące i średniozaawansowane dzieciaki, zawody i egzaminy. No i trzeba było odejść. Potem parę lat poćwiczyłem w honbu dojo w Wawie (stąd miasto w opisie). A teraz zgarnąłem ludzi o podobnym poglądzie na karate i ćwiczymy razem.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA

u mnie czasami na trening przychodzi 3 osoby i mi to nie przeszkadza.jest tak jak jest i nie narzekam :wink:


Kiedyś na sali było ponad 120 osób i wiele jeszcze chciało wejść. Tamte czasy już nie wrócą.
  • 0

budo_ulrich
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZYKRA SPRAWA
W moim klubie ćwiczy w porywach do 8,9 osób i powiem Wam,że to mi o wiele bardziej odpowiada niż sala pełna ludzi.Raz,że sensei nie musi tracić połowy czasu na uciszanie gadających,dwa,że każdy ma dużo miejsca do ćwiczeń,trzy,że piłka na rozgrzewkę jest o wiele ciekawsza 4 na 4 niż 10 na 10 :wink: no i najważniejsze,że sensei może poświęcić każdemu tyle czasu,że spokojnie wystarczyłoby do obdzielenia trzykrotnie liczniejszej grupy :D Dodatkowe plusy są jeszcze takie,że wszystkim znam i atmosfera nie jest tak spięta jak na sali gdzie jest 30 osób z czego 2/3 to nowi i nie bardzo wiadomo jak do nich podejść.I ostatnie no i :wink: Sensei może trenować w takim tempie jak reszta,bo nie musi tracić czasu na wieczne poprawianie,korygowanie i uspokajanie licznej grupy nowoprzybyłych,chodzących w kratkę i dzieciaków.
Ogólnie według mnie wygodniej ćwiczy się w grupie kameralnej i wypróbowanej :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024