Skocz do zawartości


Zdjęcie

CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
Wiecie co? Chodziłem jakiś czas do klubu KB w wawie, poniewaz był to dosc dobry i popularny klub zaczelo robis sie ciasno.. potem wakacje blebleble.. Postanowilem zapisac sie od stycznia gdzies, gdzie bedzie porządna sala, sprzęt dobry trener itd.. koszty nie wazne, w ramach rozsądku oczywiście.. Pytałem paru osób, m in na budo czy jest gdzies w wawie klub , gdzie jest i ring i sprzęt typu worki itd.. Dowiedziałem się o Prakongu- podobno super wszyscy mi zachwalali... Pojechałem wczoraj tam z kumplem, 1,5h w jedna strone autobusami- bo ode mnie to dosc daleko... No i szczerze mówiąc rozczarowaem sie, co prawda trener wygladal spoko , i gęby wychodzących uśmiechnięte ( a to przecież najważnijesze) ale ring jakis taki prowizoryczny a i miejsca na sali też mało, podłoga- wykładzina itp.. Wiem, kepskiej balenicy przeszkadza rąbek spódnicy, najwazniejszy jest trener itd.. ale u mnie w kielcach , które rozmiarem nijak nie mają się do wawy jest fajna sala, cała w materacach, z ringiem z prawdziwego zdarzenia itp... Wiec zadaje jezcze raz pytanie.. Czy w stolicy naprawde nie ma klubu z prawdziwego zdarzenia, z dobrym sprzętem , ringiem, słownią i może jakąś odnową biologiczną itp??? Czy trzeba wybrać- albo dobrzy trenerzy - prakong, KS piaseczno, albo jakieś siłownie dla pizdusiów z grubymi portfelami gdzie KB, czy MT przypomina bardziej aerobik niż sport walki?
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
[quote]Czy w stolicy naprawde nie ma klubu z prawdziwego zdarzenia, z dobrym sprzętem , ringiem, słownią i może jakąś odnową biologiczną itp??? Czy trzeba wybrać- albo dobrzy trenerzy - prakong, KS piaseczno, albo jakieś siłownie dla pizdusiów z grubymi portfelami gdzie KB, czy MT przypomina bardziej aerobik niż sport walki?[/quote]

ty chyba sam sobie w tym posice odpowiedzales :D 3mka sie[/quote]
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
nie jestem z wawy ale myśle że ciężko będzie znaleźć Ci klub z ringiem no chyba że jakiś bokserski typu legia pozatym jeśli ćwiczysz rekreacyjnie to ring nie jest Ci potrzebny a jeżeli bardzo chcesz brać udział w zawodach to niepowinno Ci przeszkadzać ćwiczenie nawet w najgorszych warunkach jeśli chodzi o trenera to polecam Michała Tomczykowskiego prowadzi treningi na ulicy Bruna 11 pon. śr. czw.- 18.00
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
............ Stary, nie załamuj. Kto przywiązuje wagę do takich pierdół 8O - czy ring to prowizorka i czy jest materac zamiast wykładziny.
Chłopaki w całej Polsce nie mają gdzie ćwiczyć, katują się w obskurnych piwnicach, brudnych salach, ale zapieprzają aż szum idzie. Często nie mają w swoim mieście żadnej sekcji Muay Thai, czasem dojeżdżają na treningi 100 km do innego miasta.
A Tobie jakaś wykładzina na sali nie pasuje? W Warszawie masz w chwili obecnej około 10 klubów Muay Thai. I najważniejszy jest tutaj poziom ćwiczących, i trener, tak ażeby się jak najwięcej nauczyć sparując. Jak chcesz sauny, masaży, manicure i pedicure to idź na fitness.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
otóż to - glovkhan.

Poprostu trenuj.
Ja na trening dojezdzam do sasiedniego miasta. Zamiast wykładziny mam twardy parkiet i ogolnie niewiele sprzętu, ring moge sobie conajwyzej narysowac. Poprostu trenuj.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tutaj masz i kompetentych trenerow (klub KS Piaseczno, sekcja), i pikna sale z ringiem...

pzdr
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?

http://www.kickboxing-warszawabrodno.republika.pl/
tutaj masz i kompetentych trenerow (klub KS Piaseczno, sekcja), i pikna sale z ringiem...

pzdr


Potwierdzam , jak co to tylko ten klub
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
Ok. Dzieki wielkie!
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY W WAWIE NIE MA PORZĄDNEGO KLUBU?
Jesli chodzi o podane wymagania to chyba bingo!
Jest tez silka, sala do yogi i solar, wiec bedzesz na pewno zadowolony ;)

Aktualnie nie wiem kto trenuje, ale boks tam byl dobry i mma ok.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024