Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
247 odpowiedzi w tym temacie

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Bardzo przepraszam pomylilem adres to jest prawidlowy !!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moj blad mozna by powiedziec nawet czeski ;)
  • 0

budo_slawas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp., Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Dla zainteresowanych. Polecam nowe artykuły o Marku:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrowienia dla Marka i jego fanów!
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Dla wszystkich trenujacyh KB cos bardzo interesujacego jak sadze ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Jeśli ktoś jeszcze nie widział:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Dzięki ! A teraz czas nadrobić zaległości :wink:
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Dzięki ! A teraz czas nadrobić zaległości :wink:

No wiec prosze bardzo odrabiac ;) )

Zapraszam do obejrzenia pojedynku bokserskiego Marka Piotrowskiego z 1996 r Walka warta zobaczenia nie tylko ze względu na osobe Piotrowskiego ale tez trzeba posłuchać kometujacych !!
Pan Kulej jak slychac od lat ma „popuszczone” pod sufitem !! ;)
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Tutaj link do tej walki
Nie wiem dlaczego nie pojawil sie w 1poscie :/


  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Czemu uważasz, że w tym co mówi Kulej jest coś "popuszczone"? W częsci 2-giej jest bardzo ciekawe spostrzeżenie Kuleja na temat zaburzeń w refleksie u Marka Piotrowskiego.
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Pan Kulej już w pierwszym zdaniu wykazal się nieprzecietna wiedza na temat przebiegu kariery sportowej Marka Piotrowskiego (zaczynal jako bokser i dopiero potem wyjechal do USA i tam przestawil się na Kik-boxing )do konca walki jest jeszcze sporo zlotych mysli tego Pana ;)
Nikt przy zdrowych zmysłach nie odmowi Kulejowi wiedzy o boksie ale niestaty tylko amatorskim Na temat boksu zawodowego nadal wie niewiele Do 2009 r nauczyl się co prawada poprawnie wymiawiac nazwiska zawodnikow ale to wszystko;) Zreszta wystarczy posłuchać go na Polsacie przy okazji gal bokserskich A jego podopieczny Najman wystawia mu ocene mowiaca wiele o tym "ekspercie" boksu ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Hmm, masz trochę racji i trochę jej nie masz :D . Marek Piotrowski przed swoim wyjazdem był bardzo cenionym sparingpartnerem wielu czołowych, polskich bokserów (tamtych czasów). W karate knock-down zdobył co zdobył ale jak sam wspominał "...po przyjeżdzie do USA, nogi bardziej mu przeszkadzały niż pomagały i wszystkiego musiał uczyć się od nowa". Nie znam przebiegu jego kariery kick-bokserskiej w Polsce ale po pierwszych zwycięstwach w USA nam wszystkim kojarzył się z KK i twardym "obijaniem" w boksie.

Co do wizytówki-Najmana :) , Kulej sam powiedział "...moge nauczyć, pokazać, podpowiedzieć ale nie moge decydować za niego na ringu jak wykorzystać otrzymaną wiedze, jest dorosłym mężczyzną...". Kulej przygotowywał go do walki z Wawrzykiem ale nie był jego stałym (właściwym) trenerem. Nie nauczyśż świni latać...w kilka miesięcy :D . Kuleja się wzywa by dokonywał cudów a on od tego nie jest, pomimo swojej olbrzymiej wiedzy.
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
No wiec jesli chodzi o przebieg kariery to tu masz notke z wiki
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Calosc jest autoryzowana przez Marka ;)
Piotrowski wygral co bylo do wygrania w tym sporcie na starym kontynencie zamin wyjechal do USA gdzie jak wiadomo mial szanse na walki z najlepszymi zawodowcami co skrzetnie wykorzystal ;)

Co do Kuleja to nie ciagne tematu bo jesli ktos na antenie kilkakrotnie mowi ze Najman jest utalentowanym zawodnikiem to znaczy ze malo wie o tym co mowie
Ma "poprzestawiane" i tyle
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Myśle, że wikipedia sporo wytłumaczyła :-)

Z początkiem 1987 r. rozpoczął uprawiać kick-boxing w formule full contact...

i zaraz potem

W 1988 r. zdecydował się na wyjazd do USA, aby rozpocząć karierę zawodową...

. Jak w tym czasie wyglądał kick-boxing w Europie (oprócz Holandii) i kto tam startował, wiele by opowiadać... :D (szkoda, że nie ma na forum Gladiatoraringu 8) ). Marek Piotrowski na filmie sam opowiada o swoich początkach treningowych w USA. Myśle, że z perspektywy polskiej był on wtedy karateką i bokserem jednak...(ale takie są tylko odczucia mojego pokolenia zaskakiwanego w tych czasach wiadomościami zza oceanu o niesamowitej karierze zawodnika z Kyokushin. :D )
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
A i jeszcze trochę śmieci Kulej vs Najman.
Podobno talent to 10% (albo i mniej) a reszta to praca, czasami mówi się, że talent to tylko chęć do pracy nad sobą. Jak powiedzieć delikatnie komuś, że jest kiepski ale żeby go nie urazić? ...jesteś bardzo utalentowany ale niestety musisz..., zauważ nie powiedział, że jest dobry lub ma jakieś cechy mistrzowskie :) (zażenowanie widać było na twarzy).
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Myśle, że wikipedia sporo wytłumaczyła :-)

Z początkiem 1987 r. rozpoczął uprawiać kick-boxing w formule full contact...


No nigdzie nie napisane by startowal kiedykolwiek jako bokser !! Marek tez nigdy przed wyjazdem nie mowil o sobie jako bokserze Byl Kick-bokserem Z pewnoscia sparingi treningi z bokserami mialy miejsce Ju-Jitsu ,Karate ,kick-boxing To dyscypliny w ktorych startowal przed wylotem !!

W 1988 r. zdecydował się na wyjazd do USA, aby rozpocząć karierę zawodową...

. Jak w tym czasie wyglądał kick-boxing w Europie (oprócz Holandii) i kto tam startował, wiele by opowiadać... :D

Rozumiec mam ze same leszcze trenowaly ten sport .
Moim zdaniem te nazwiska jednak cos znacza w tym sporcie
First,Warchol, nawet Saleta niestety tylko na treningu ale jednak Wszyscy zostali pokonani

Myśle, że z perspektywy polskiej był on wtedy karateką i bokserem jednak...(ale takie są tylko odczucia mojego pokolenia zaskakiwanego w tych czasach wiadomościami zza oceanu o niesamowitej karierze zawodnika z Kyokushin. :D )


Upieral sie bede ze wyjechal za ocean jako kik-bokser Najlepszy w europie w swojej wadze ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Upieral sie bede ze wyjechal za ocean jako kik-bokser Najlepszy w europie w swojej wadze

-bo to i prawda ale zauważ, że studia na AWF rozpoczął przed 1987 rokiem :wink: (specjalizacja boks). Na sparingach bokserskich też bił się z najlepszymi a o Salecie w kicku mam swoje zdanie :D .
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Tygodnik Siedlecki X.1987r

Fragmenty bo nie chce misie całości przepisywac;)

…W osmej klasie zapisalem sie ze swym bratem Januszem na Ju Jitsu Potem zainteresowałem sie karate Wlasnie w tym stylu osiagnalem pierwsze sukcesy …
Trenowalem coraz wiecej i ciezej by być najlepszy W miedzy czasie mój cioteczny brat M. Kaczorek zaciagnal mnie na treningi bokserskie Trenowalem ze znanymi dzis zawodnikami Zatyka,Golota .Traktowałem to jednak jako uzupełnienie treningu karate !!

...I w efekcie przeniosłem się do grupy A.Palcza AZS Politechniki Warszawa Najlepszego obecnie osrodka Kick Boxingu w Polsce

Wiec jak możesz trwac przy tym co mowi Kulej ze wyjechal jako bokser !!
Był zarejestrowanym zawodnikiem trenującym już tylko Kick Boxing ;) ))

A co do Salety to nie powiesz chyba ze nie był w owym czasie czolowka swiatowa !! Kilkukrotnym MS zawodowcow był To ze nie zdecydowal się na walke z D.Alexio nie znaczy nie wiedział o co kaman w tym sporcie

Wiesz Michalczewski tez unikal walki z R.J.J . co nie oznacza ze byl słabeuszem w boksie :P

Wracajac do walk bokserskich M.Piotrowskiego bo to miał być temat tego watku ;)to ..

D.Michalczewski jak pewnie wiesz zdobyl swój pierwszy pas mistrzowski WBO na
Leeonzer Barber Tym samym ktorego Piotrowski sadzal na pupie podczas sparingu przygotowującego go do tego pojedynku ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Ciągniemy temat? Bez sensu

Przemak Saleta dopiero w 1987 roku rozpoczął walki w barwach narodowych, a rok później wywalczył tytuł amatorskiego mistrza Europy w wadze super ciężkiej. Z moich pytań do Andrzeja Palacza wiem, że w Polsce brak było przeciwników o jego gabarytach (nawet na sparingpartnerów) itd. Kiedy Marek wyjeżdzał był jeszcze nikim na świecie :D

Józef Warchoł "... ja i Andrzej Orłowski z Sandomierza, wielokrotny mistrz Polski w karate, będący wtedy w życiowej formie, zostaliśmy pominięci. Andrzej Drewniak, szef i twórca karate kyokushinkai w Polsce, zdecydował inaczej. Miałem wtedy tylko 23 lata i wielką przyszłość przed sobą jako karateka, a odechciało mi się żyć. Postanowiłem więc zerwać z tą sztuką walki, która nauczyła mnie żyć, funkcjonować, wygrywać i przegrywać, pokonywać trudności i słabości, pokory i szacunku. Karate porzuciłem dla nowej sztuki walki - kickboxingu..." Trenował więc od 1987, jak wielki poziom mógł reprezentować w 1988r ?

A cała reszta, którą napisałeś to szczera prawda (i ja pisze o tym samym). Trenował boks jako uzupełnienie dla karate. Był sparingpartnerem najlepszych polskich bokserów (bardzo cenionym). Studiował na AWF i robił specjalizacje w boksie. :D

Ju-jitsu to goshin-ryu, kiedyś może z Martiusem i z ErykiemM napiszemy temat jak wyglądały w latach 80-tych zawody ju-jitsu tradycyjnego (innego wtedy nie było). Nie bierzmy tego pod uwage, proszę :)
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Ciągniemy temat? Bez sensu

Przemak Saleta dopiero w 1987 roku rozpoczął walki w barwach narodowych, a rok później wywalczył tytuł amatorskiego mistrza Europy w wadze super ciężkiej. Z moich pytań do Andrzeja Palacza wiem, że w Polsce brak było przeciwników o jego gabarytach (nawet na sparingpartnerów) itd. Kiedy Marek wyjeżdzał był jeszcze nikim na świecie :D

Piotrowski rozpoczyna z poczatkiem 87 r swoja przygode z KB Mieli rowne szanse
Pokonany i tyle
M.Piotrowski 11/87r mial juz MS amatorow

Józef Warchoł "... ja i Andrzej Orłowski z Sandomierza, wielokrotny mistrz Polski w karate, będący wtedy w życiowej formie, zostaliśmy pominięci. Andrzej Drewniak, szef i twórca karate kyokushinkai w Polsce, zdecydował inaczej. Miałem wtedy tylko 23 lata i wielką przyszłość przed sobą jako karateka, a odechciało mi się żyć. Postanowiłem więc zerwać z tą sztuką walki, która nauczyła mnie żyć, funkcjonować, wygrywać i przegrywać, pokonywać trudności i słabości, pokory i szacunku. Karate porzuciłem dla nowej sztuki walki - kickboxingu..." Trenował więc od 1987, jak wielki poziom mógł reprezentować w 1988r ?


Piotrowski rozpoczyna z poczatkiem 87 wiec mieli rowne szanse pokonany
M.Piotrowski 11/87r mial juz MS amatorow


Zreszta Jozek prze Roufusa tez i to bardzo dotkliwie :/

NIe sadze by madre bylo pisanie iz poziom KB byl slaby
Piotrowski chcial walczyc i wygrywac z najlepszymi i jak wiadomo dosc skutecznie mu szlo do samego konca sportowej przygody !!!A ze nie bylo przeciwnikow w europie to wiedzial ze tylko w USA moze pokazac jak mocnym jest zawodnikiem

...Marek kto w wieku 40 lat zdobywa kolejny raz MP w KB ??
Jozek !! pamietaj jestes najlepszym nr 2 w polsce
(Ze swoim znamiennym usmiechem odpowiada Merek ;)

Nie pisz tylko ze byl bokserem zanim wyjechal do USA bo to bzdura ;)
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych
Nie, był karateką, który od wielu lat boksował i od dwóch (niecałych) startował w kick-boxingu.

Ja nie polemizuje do czego doszedł J.Warchoł i P.Saleta ale zwracam uwage jaki poziom reprezentowali wtedy i dlaczego Marek musiał szukać wyzwań w USA i dlaczego tam rozpoczął prawdziwe treningi kick-bokserskie (sprawa nóg głównie i taktyki walki). :wink:

I na tym kończe wreszcie
-pozdrawiam

*ile osób tyle punktów widzenia
  • 0

budo_kokoliew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Marek Piotrowski - Największy z Najlepszych

Nie, był karateką, który od wielu lat boksował i od dwóch (niecałych) startował w kick-boxingu.

Chyba chcesz wciskac murzynka jak J.kulej swiatu
Sam zainteresowany w rozlicznych wywiadach przed wylotem mowi o sobie jako kikerze a ty jednak zdecydowals ze nie nie ma racji ;)

Ja nie polemizuje do czego doszedł J.Warchoł i P.Saleta ale zwracam uwage jaki poziom reprezentowali wtedy i dlaczego Marek musiał szukać wyzwań w USA i dlaczego tam rozpoczął prawdziwe treningi kick-bokserskie (sprawa nóg głównie i taktyki walki).


Co nadal nie tlumaczy ze nie byl kick boxerem .;)Zdobywajac MS PS w tej dyscyplinie

I na tym kończe wreszcie
-pozdrawiam

*ile osób tyle punktów widzenia


No jesli chodzi o fakty to nie mozna miec odmiennych punktow widzenia ;)no chyba ze jest sie Kulejem :D
Jak skomentowal The Punisher slowa komentujacego
"Pan kulej zweryfikowal moja kariere sportowa z niewatpliwa fantazja i watpliwym polotem"

pozdrawiami ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024