Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
a więc? RSG Police,Walther, Sabre red.. czy magnum police? i teraz sabre red pianę czy żel? i stożek czy strumień? jeśli chodzi o żel...:) Uzgodnijcie chłopaki co by było najlepsze między sobą... i które są naprawdę dobre.. przekonuje mnie filmik sabre red foam.... interesuje mnie też ten na filmiku RSG FOAM na stronce kamikaze ale niestety niejest dostępny w sklepie online...
i ostatnia sprawa.. który według Was ma najlepsze działanie oczywiście które widzieliście własnymi oczami :) któryś z tych gazów sprawiał że wogóle oczu nawet nie można było otworzyć i jakiś taki jeden był że śliny w gębie się pełno zbierało :D :) :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

a więc? RSG Police,Walther, Sabre red.. czy magnum police? i teraz sabre red pianę czy żel? i stożek czy strumień? jeśli chodzi o żel...:) Uzgodnijcie chłopaki co by było najlepsze między sobą... i które są naprawdę dobre.. przekonuje mnie filmik sabre red foam.... interesuje mnie też ten na filmiku RSG FOAM na stronce kamikaze ale niestety niejest dostępny w sklepie online...
i ostatnia sprawa.. który według Was ma najlepsze działanie oczywiście które widzieliście własnymi oczami :) któryś z tych gazów sprawiał że wogóle oczu nawet nie można było otworzyć i jakiś taki jeden był że śliny w gębie się pełno zbierało :D :) :)


Kolego, zadajesz bardzo chaotyczne pytania. Nikt tutaj nie poda Ci recepty na "supergaz"
gdyż taki nie istnieje. Zadaj sobie trochę trudu, przeczytaj cały temat. Jak się dobrze zastanowisz to wybierzesz sobie najodpowiedniejszy gaz.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Black Police Foam 63ml jest dostępny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

a więc? RSG Police,Walther, Sabre red.. czy magnum police? i teraz sabre red pianę czy żel? i stożek czy strumień? jeśli chodzi o żel...:) Uzgodnijcie chłopaki co by było najlepsze między sobą... i które są naprawdę dobre.. przekonuje mnie filmik sabre red foam.... interesuje mnie też ten na filmiku RSG FOAM na stronce kamikaze ale niestety niejest dostępny w sklepie online...
i ostatnia sprawa.. który według Was ma najlepsze działanie oczywiście które widzieliście własnymi oczami :) któryś z tych gazów sprawiał że wogóle oczu nawet nie można było otworzyć i jakiś taki jeden był że śliny w gębie się pełno zbierało :D :) :)


Kolego, zadajesz bardzo chaotyczne pytania. Nikt tutaj nie poda Ci recepty na "supergaz"
gdyż taki nie istnieje. Zadaj sobie trochę trudu, przeczytaj cały temat. Jak się dobrze zastanowisz to wybierzesz sobie najodpowiedniejszy gaz.
Pozdrawiam


jak są chaotyczne odpowiedzi to i chaotycznie pytam. :) jeśli były by dwie odpowiedzi takie same ale od dwóch innych użytkowników to raczej bym wiedział który mam zakupić.czytałem od początku.. i czasem jedno wyklucza drugie co rusz linki do filmików z testów gazów i jak zaznaczyłem wcześniej sporo tego jest a jak mam kupić badziew reklamowany i zachwalany tylko i wyłącznie przez sklep który się okaże marny w skutkach po użyciu to dziękuję bardzo. Pozdro.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A co kazdy ma skakac bo ty nie potrafisz wyciągnac wniosków z tematu.który liczy 226 stron i idziesz na łatwizne z tekstem chłopaki uzgodnijcie miedzy soba i walisz tekst chaotyczne odpowiedzi?królewicz sie znalazł 8O
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

jak są chaotyczne odpowiedzi to i chaotycznie pytam. :) jeśli były by dwie odpowiedzi takie same ale od dwóch innych użytkowników to raczej bym wiedział który mam zakupić.czytałem od początku.. i czasem jedno wyklucza drugie co rusz linki do filmików z testów gazów i jak zaznaczyłem wcześniej sporo tego jest a jak mam kupić badziew reklamowany i zachwalany tylko i wyłącznie przez sklep który się okaże marny w skutkach po użyciu to dziękuję bardzo. Pozdro.


Są tutaj na forum szczegółowe opisy gazów, zawartości składników, opinie o firmach je produkujących etc.
Są tutaj opisy gazów o nienagannej opinii, są też takie które nie zadziałały. Poczytaj na stronach producentów, porównaj tabelki, wspomóż się tym forum. Refleksja "przyjdzie" sama.
Dodam że to forum ma kilka lat i jak na razie "faworyta" nikt jeszcze nie wybrał...
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)



jak są chaotyczne odpowiedzi to i chaotycznie pytam. :) jeśli były by dwie odpowiedzi takie same ale od dwóch innych użytkowników to raczej bym wiedział który mam zakupić.czytałem od początku.. i czasem jedno wyklucza drugie co rusz linki do filmików z testów gazów i jak zaznaczyłem wcześniej sporo tego jest a jak mam kupić badziew reklamowany i zachwalany tylko i wyłącznie przez sklep który się okaże marny w skutkach po użyciu to dziękuję bardzo. Pozdro.


Są tutaj na forum szczegółowe opisy gazów, zawartości składników, opinie o firmach je produkujących etc.
Są tutaj opisy gazów o nienagannej opinii, są też takie które nie zadziałały. Poczytaj na stronach producentów, porównaj tabelki, wspomóż się tym forum. Refleksja "przyjdzie" sama.
Dodam że to forum ma kilka lat i jak na razie "faworyta" nikt jeszcze nie wybrał...


Tym bardziej ja... :/ wiem że są tabelki i że są dane różnego rodzaju.. i SHU i % itp itd. ale co z tego że przeczyta że np. fox ma 5,3 SHU jak za chwilę kto inny pisze że to nieprawda.. :/
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A co kazdy ma skakac bo ty nie potrafisz wyciągnac wniosków z tematu.który liczy 226 stron i idziesz na łatwizne z tekstem chłopaki uzgodnijcie miedzy soba i walisz tekst chaotyczne odpowiedzi?królewicz sie znalazł 8O


co niektórzy więcej napewno wiedzą odemnie i napewno też macie jakieś wspólne zdanie na temat któregoś z gazów.Co z tego że przeczytałem 220 parę strn jak każdy test który lepszy jest gaz kończył się linkami i tyle... nie było wyróżnienia jakiegoś gazu.. tak jak pisałem wcześniej nie jestem expertem d tej dziedziny i liczyłem na Waszą pomoc.jeden kolega tylko sprecyzował który najlepiej wziąć.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darknesss: jeżeli czytałeś forum to pewnie zauważyłeś, że scierają sie tu różne opinie i stąd nie otrzymasz gotowej recepty. Z gazów dostępnych w Polsce w sklepikach chwalone są starsze wersje PM OC-17 chmurka oraz niektóre SABRE, S&W, UZI itp. Z dostępnych z USA ( prywatny import) chwalone są Police Magnum OC-17 stream - dla mnie rewelacja 120 ml ( przystepna cena ale gaz duzy i nieporęczny), FOX , DPS w kilku odmianach oraz wychodzący powoli z produkcji seryjnej HI-POWER( za dużą moc działania - działa na pitbule i inne rotwailery jeśli zdążysz celnie użyć :) ) Te "prywatne" z USA mają ceny 150 -200 zł. O MACE brand żel nawet nie wspominam bo cena ponad 250 - 300 zł za puche i to juz raczej gaz dla bardzo wymagajacych ( prawdziwy żel a nie cos co żel przypomina ).

Pozdrawiam i zapraszam do wnikliwej lektury forum.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A co kazdy ma skakac bo ty nie potrafisz wyciągnac wniosków z tematu.który liczy 226 stron i idziesz na łatwizne z tekstem chłopaki uzgodnijcie miedzy soba i walisz tekst chaotyczne odpowiedzi?królewicz sie znalazł 8O


co niektórzy więcej napewno wiedzą odemnie i napewno też macie jakieś wspólne zdanie na temat któregoś z gazów.Co z tego że przeczytałem 220 parę strn jak każdy test który lepszy jest gaz kończył się linkami i tyle... nie było wyróżnienia jakiegoś gazu.. tak jak pisałem wcześniej nie jestem expertem d tej dziedziny i liczyłem na Waszą pomoc.jeden kolega tylko sprecyzował który najlepiej wziąć.


A jaki rodzaj dyszy jest według Ciebie najodpowiedniejszy? Stream, foam, czy cone?
A jak pryska stream, foam, cone?
Jaka pojemność gazu jest najodpowiedniejsza?
Jeśli staniesz 1 metr od atakujacego to jaki rodzaj gazu będzie najodpowiedniejszy?
Jeżeli atakujących jest 5 to jaki gaz jest najodpowiedniejszy?
Jeżeli wieje wiatr to użycie jakiego gazu jest ryzykowne?
Jakiego gazu nie należy używać np. w windzie?
itd, itd, itd

Jeżeli odpowiesz sobie na te i setkę innych pytań to może wybierzesz coś dla siebie.
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Darknesss: jeżeli czytałeś forum to pewnie zauważyłeś, że scierają sie tu różne opinie i stąd nie otrzymasz gotowej recepty. Z gazów dostępnych w Polsce w sklepikach chwalone są starsze wersje PM OC-17 chmurka oraz niektóre SABRE, S&W, UZI itp. Z dostępnych z USA ( prywatny import) chwalone są Police Magnum OC-17 stream - dla mnie rewelacja 120 ml ( przystepna cena ale gaz duzy i nieporęczny), FOX , DPS w kilku odmianach oraz wychodzący powoli z produkcji seryjnej HI-POWER( za dużą moc działania - działa na pitbule i inne rotwailery jeśli zdążysz celnie użyć :) ) Te "prywatne" z USA mają ceny 150 -200 zł. O MACE brand żel nawet nie wspominam bo cena ponad 250 - 300 zł za puche i to juz raczej gaz dla bardzo wymagajacych ( prawdziwy żel a nie cos co żel przypomina ).

Pozdrawiam i zapraszam do wnikliwej lektury forum.

noo wkońcu konkretniej :) zdecydowałem się na foxa w pianie dla dziewczyny i magnuma 120ml dla mnie z importu właśnie :) to będzie najodpowiedniejsze :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
tylko jesli bierzesz magnuma w chmurze i ta chmura ma taki beznadziejny zasięg jak ten "nasz"to lepiej wez zel :)
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
danielw2208: dlatego mam z reguły 2 a czasem 3 szt przy sobie. Taka praca i w różnych warunkach. Czyli stream OC-17, cone HP i ostatnio na próbę SABRE w piance ( wkrótce będzie zmieniony na DPS od znajomego ochroniarza )

Darknesss: dobry wybór. W dodatku ten PM OC-17 stream 120 ml ma specyficzny strumień, nie leci jak woda ze strzykawki tylko coś pośredniego czyli bardzo silnie wystrzeliwana wąska strużka jak chmurka ale bardzo bardzo wąska co dodatkowo zwieksza mozliwość celnego trafienia. W j. angielskim nazywa się to "splatter stream".
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Darkness a z jaka dysza ten Magnum?
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kolego chcesz byc zadowolony to kup tego RSG Police z sharga tylko tego z szersza dysza...... :)
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Darkness a z jaka dysza ten Magnum?


chodzi właśnie o tego co kolega mówi.. stream biorę.. :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Co za kretyni nawet nie wiedza jak im na oczka to moze zaszkodzic...... 8O :? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
defensol :)
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

defensol :)


Wow :!:
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

danielw2208: dlatego mam z reguły 2 a czasem 3 szt przy sobie. Taka praca i w różnych warunkach. Czyli stream OC-17, cone HP i ostatnio na próbę SABRE w piance ( wkrótce będzie zmieniony na DPS od znajomego ochroniarza).


Według mnie optymalny wybór to 2szt Sabre oczywiście Magnum i MK-4 (piana i stream).
Mieszkam w górach i chmura nie bardzo się sprawdza (ciągle wieje).
Dodatkowo czasami gasnica Hi-Maxa. Zrobiłem sobie szelkę do tej gaśnicy (według mojego pomysłu).
Gaśnica 550ml! powieszona jest na tej szelce pod pachą. Można ją nosić odbezpieczoną! a jedyny ruch potrzebny do jej użycia to obrócenie jej o około ćwierć obrotu. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024