Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
nstwu bezpieczenstwo....???Przeciez pogromco sam mowiles,ze Puissance 90 300ml Ci nie pomogl wiec po co ludziom te ciemnoty wciskac....?i jaka przybitka 90zl za 75 ml....?w gascolcie kosztuje 55...?? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@danielw2208

Czy możesz wrzucić na forum fotki tych Hi-Maxów?
Interesują mnie etykiety i dysze.
Będę wdzięczny :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jezeli ktos chce dobra "chmure" a wlasciwie chmurozel to polecam to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) :) :) sprawdzone na bramce poszly ze 3 pojemniki i zawsze dzialal Polecam...... :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie kłamię w tej aukcji, więc w czym problem? Zresztą lepiej żeby Puissance zakupili niż nato CS. Zresztą kto to mówi... Sam miałeś podobne oferty :) .

Pozdrawiam
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Koleszko po pierwsze to nie ja sprzedawalem tylko znajomy a ja do cen innych nie wnikam poprosil to wystawilem......ja gazami nie handluje...... :D A ten twoj puissance nie zapewnia w miare pewnej ochrony....rozumiem jeszcze force80 ale ten puissance jest jak juz pisalismy jakis slabszy mi sie np w akcji nie do konca sprawdzil.....Z reszta Cizzia ma racje jestes poprostu jeszcze dzieciakiem ktory tak naprawde gowno wie a sie najwiecej odzywa i nie wieze w to,ze twoja akcja z tym red pepperem i puissance byla prawdziwa....znam duzo policjantow w Lublinie i nikt by o tak o nic nie powiedzial,ze popsikales sobie gasniczkami goscia i jeszcze wyjales batona....dla mnie to jest smieszne....no ale coz.... :) :) :) Tak naprawde liznales troche tematu i juz wielki znawca na forum.... 8O Z Cizzi tak samo robicie kogos kto zarabia na na tym temacie.....Cizzia jest tak jak i ja i inni kolekcjonerem, hobbista :) i wiem,ze nie wciska ludziom pierdol.....nikomu przeciez nie kazal kupowac HI POWEROW itd. mial w cenach takich jakich mial i juz.... :? ja osobiscie nie mowie,ze mam jakis zajebisty arsenal...bo nie mam bo mnie narazie za bardzo na to nie stac...nie mialem nawet w rekah ani razu HI POWERA ale staram sie radzic wiarygodnych ludzi na tym forum......nie chce Cie obrazac ale troszke szacunku dla niektorych..... :) :) :) Pozdro Cizza
  • 0

budo_agutto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Zresztą lepiej żeby Puissance zakupili niż nato CS. Zresztą kto to mówi... Sam miałeś podobne oferty :) .

Pozdrawiam



CS jest skutecznym gazem (jak wynika z opisów). To, że konkretny egzemplarz pojemnika zawiódł - nie decyduje o skuteczności tego gazu. Chyba, że ktoś kompetentny powie, że CS to gaz do dupy. Wiele osób nie chce CS-a, bo można nim zrobić krzywdę - więc jak to jest?
  • 0

budo_agutto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Z Cizzi tak samo robicie kogos kto zarabia na na tym temacie.....Cizzia jest tak jak i ja i inni kolekcjonerem, hobbista :) i wiem,ze nie wciska ludziom pierdol.....nikomu przeciez nie kazal kupowac HI POWEROW itd. mial w cenach takich jakich mial i juz.... :? ja osobiscie nie mowie,ze mam jakis zajebisty arsenal...bo nie mam bo mnie narazie za bardzo na to nie stac...nie mialem nawet w rekah ani razu HI POWERA ale staram sie radzic wiarygodnych ludzi na tym forum......nie chce Cie obrazac ale troszke szacunku dla niektorych..... :) :) :) Pozdro Cizza



Forum czytaja ludzie w różnym wieku i wykształceniu. Cizza pisał jakby większość była małolatami sprawnymi inaczej. To, że ktoś ie zna się na gazach i pyta albo dyskutuje - nie ozncza, że można mieć go w dupie, tym bardziej jak gołym okiem było widać w jakim kierunku jego wypowiedzi zawsze zmierzały. I dlatego został skrytykowany (co wyjdzie mu na dobre). :D
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Piesciarz szacunek powinien byc z obu stron,ja do Cizzii absolutnie nic nie mam,ale faktem jest ze do ludzi odnosił sie z lekcewazeniem :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Piesciarz szacunek powinien byc z obu stron,ja do Cizzii absolutnie nic nie mam,ale faktem jest ze do ludzi odnosił sie z lekcewazeniem :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Piesciarz szacunek powinien byc z obu stron,ja do Cizzii absolutnie nic nie mam,ale faktem jest ze do ludzi odnosił sie z lekcewazeniem :?
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kurde,sorry za 3 posty,nacisnąłem raz i nie wiem co sie stało :? prosze o wykasowanie
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wporzadku ja tu wszystkich szanuje sam z reszta do tej pory sie radze....... :) :) :) Bez urazy koledzy
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Możesz nie wierzyć... Co mnie to interesuje? Zresztą nie wiem czy Ci podadzą, bo dostali trochę opieprz od Starszego kolegi za to, że przy tamtym gościu czytał nasze dane. Nie jestem znawcą, a zawsze podaję czy to co mówię pochodzi z praktyki, czy z teorii. Może i jestem młody, ale wcale tego nie ukrywam. Co do puissance, że jest słabszy właśnie przyznałeś rację teorii którą dawno wysnułem jako 1 :wink: i która została olana...

Do Cizzi nic nie mówiłem, miał swój styl wypowiedzi...

Pozdrawiam
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Leszczarstwo, co tak skacze na cizzie - jeszcze sie z nim kiedyś przeprosicie, jak naprawdę będziecie potrzebować i będzie was stać na rzeczy, które on załatwia.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sam teraz naskakujesz na ludzi,a krytykujesz 8) Akurat ja nigdy do Cizzii nic nie miałem,poczytaj moje posty,a stwierdzenie ze do ludzi odnosił sie zlekceważeniem wziąłem z relacji z forumowiczami miedzy innymi Kamikadze.W postach mówiłem ze jesli mój S@W i Uzi nie da rady to po powrocie ze szpitala :wink: przeprosze i zakupię hi-power,ale póki co nie widze takiej potrzeby.Pokój ludzie i więcej stonowania w wypowiedziach,po co psuć tak fajny temat,chyba największy w całym(polskim) internecie :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Leszczarstwo, co tak skacze na cizzie - jeszcze sie z nim kiedyś przeprosicie, jak naprawdę będziecie potrzebować i będzie was stać na rzeczy, które on załatwia.


Kolego, do kogo konkretnie adresujesz tą aluzję? Biedaków z nas robisz?
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pisałem wczoraj że głowica Hi-Maxa 100 ma straszny luz. Rozwiązałem problem zakładając na dyszę 1,5cm kawałek rurki wyciągniętej z dezodorantu 150 (super pasuje). Luz zmniejszył się do 0,2mm a więc teraz jest super!
Pozdrawiam Gazomaniaków!
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To już nie chodzi o to czy nas stać na produkty Cizzi czy też nie, tylko o to że mało kto lubi płacić podwójną cenę - przynajmniej ja nie lubię...
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

To już nie chodzi o to czy nas stać na produkty Cizzi czy też nie, tylko o to że mało kto lubi płacić podwójną cenę - przynajmniej ja nie lubię...


Zgadzam się z Tobą w 100%. Trzeba być super naiwnym żeby kupić coś z 200% przebiciem.Tym którzy kupili HP po 150 czy więcej zł proponuję postawić je "za szkłem" i się po prostu do nich modlić... Jaki naiwniak przyzna się ze dał się "wykręcić"? ŻADEN!!!
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie, kurdę nie zniżajcie się do poziomu Cippci.

Wracając do gazów Smith&Wesson oraz UZI czym one różnią się od siebie oprócz ceny wg. mnie niczym się - jakie jest wasze zdanie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024