Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
hahaha zobaczcie nowosc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
nawet gazow nie potrafia porzadnie zamowic,a w takie gowna sie bawia
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

hahaha zobaczcie nowosc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
nawet gazow nie potrafia porzadnie zamowic,a w takie gowna sie bawia


Właśnie dzisiaj to widziałem, chciałem napisać...co za tandeta
  • 0

budo_slawmat83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ta konstrukcja w porównaniu do powszechnie dostępnych pistoletów RMG ma jedną zasadniczą zaletę. Mianowicie pojemność kapsuły jest znacznie większa, co daje w miarę sensowną siłę ognia :) . Swoją drogą ciekawe jaka substancja znajduje się w jej wnętrzu, ale obawiam się, że będzie to jakiś badziew.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nie dość że badziew to jeszcze kłamią. Pojemność zasobnika 110ml??? To jak Magnum Sabre.
A wymiary "zabawki" 18/13/3,4 a waga pusty 27dkg z gazem 31dkg. Jak dobrze popatrzeć na fotkę to gaz ma jakieś 20-30ml! A nie 110... Tak, tak, popatrzcie na wymiary.
Pośmiałem się i dalej czekam na Sabre.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nic się nie polepszy dopóki nie zaczniecie się tego domagać.
Ilu z was np. wysłało maile, zadzwoniło do HPE o wznowienie dostaw gazu Hi-Power :?:
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sraty Taty gacie w kraty. Prawda jest taka że mają nas głęboko w dupie...
Obojętnie, którego sprzedawcę weźmiemy pod uwagę.
Mogę się założyć że nie będzie wymarzonych crossfire itp. ( Ameryki nie odkryłem )
Może to trochę off ale generalnie chodzi o to samo, chcemy lepszych gazów a ty dupa..
Wszystko fajnie, pomarzyliśmy, nowa dostawa miała być, tym czasem widzę że 2 lata przydatności gazu to nie wiadomo jaki bonus...
W realiach: ten sam syf, chcesz to kupuj, nie to spierdalaj.
Lepiej nie będzie, monopol i gówniane ściemnianie...
Pieprzenie typu: Nie ukrywamy ze znajdzie się to w naszej ofercie, gówno się znajdzie...
Ogólnie to temat się trochę wyczerpał ale ile można gadać o tych samych gazach... :)
Pozdro dla wszystkich....

Brutalne słowa, ale prawdziwe.
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Napisałem do military z pytaniem kiedy i czy będą jakieś nowe sabre w ofercie, odpowiedź dostałem zwięzłą ale przynajmniej odpisują na maile:
"Pewnie będą przy następnej dostawie."

No cóż czekamy. Dobrze że przynajmniej oni sprowadzają porządne gazy bo by słabo było.

A z pozostałych firm sprzedających różne gówniane psikadełka z pistoletem psikającym gazem na 1 miejscu nie mogę. Czy naprawdę sprzedawcy są tacy nieobeznani czy o co chodzi bo ja nie wiem. Jak można takie łajno rozprowadzać. Nie wiem na co liczą z tym badziewiem, przecież ktoś sobie kupi, psiknie, powącha zaśmieje i więcej nic nie kupi od miernot takich. Gaz trzeba zmieniać co jakiś czas i sprowadzając dobry gwarantują sobie klienta na wiele lat. Idiotyczne podejście jak to w polsce, byle łajno byle sprzedać najlepiej jak najtaniej żeby jak najwięcej ludzi kupiło. A to że od skuteczności tego może zależeć czyjeś zdrowie i życie w dupie.

Dwie rzeczy możemy zrobić:
1. Kupować tylko u tych którzy dobry sprzęt sprowadzają i kierować jak ktoś się pyta do nich.
2. Zrobić swoją stronę/forum będzie wyskakiwała na 1 miejscu w google po jakimś czasie i wielkimi czerwonymi bukwami wypisać na 1 stronie kto sprowadza dobre a kto badziew na który nie warto narobić nawet. Zawsze większy posłuch jak się zbierze w kupę i narobi smrodu bublarzom z ich zabawkami. Każdy kto wpisze w google gaz bedzie wiedział gdzie kupić ale najważniejsze u kogo nie kupować. Może wtedy jeden miernota z drugim zobaczy co warto sprowadzać i się dostosuje.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Widzicie, ja mam założoną działalność gospodarczą i mógłbym sprowadzić hurtowe ilości (po 500sztuk) gazów Mace, Hi-Power, Fox Labs, ewentualnie innych i potem sprzedać to na allegro po uczciwych cenach ale nie wiem jak to załatwić z producentami...
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nawet hurtowych ilości nie musisz na początek tylko partie małe żebyś zawsze świeże miał gazy. Na allegro niestety chyba nie można sprzedawać bo się im coś nie widzi.

Ale gdybyś sklep miał na necie, tylko jak zawsze podstawa reklama...

A żeby na swoje wyjść nie musisz nawet bardzo hurtem walić, fox-y po kilka/kilkanaście dolców są w ofercie detalicznej wiec kupując trochę więcej spokojnie byś zarabiał z 30-50% wartości a gazy po trochę więcej niż obecnie sabre by wychodziły przy tym.

Nie jak u nas ze koleś kupuje w USA gaz za 15$ markowy czyli na nasze 45 zł około (nie licząc zniżki jak kupuje trochę więcej) a sprzedaje u nas za 150!!! O pomstę to woła!

Potrzebujemy tylko miejsca gdzie można dostać się do wielu ludzi, bez znanego sklepu trudno w necie.

Ale gdybyśmy mieli swoje miejsce na necie a jak widać zainteresowanie tematem duże to by można się bawić w handel tak jak to robią koledzy od wiatrówek czy noży bo społeczność dostatecznie duża nawet bez przygodnych klientów.
  • 0

budo_cizzia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 987 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ludzie jak czytam takie głupoty to mi łzy wzruszenia oczy zalewają !!!

Po pierwsze : USA wprowadziło KATEGORYCZNY zakaz sprzedaży miotaczy pieprzu produkowanych w stanach, poza terytorium Stanów Zjednoczonych

Po drugie : aby sprzedawać legalnie gazy na Polskim rynku powinno się posiadać koncesję + działalność gospodarczą + licencję ochraniacza ( II stopnia ) oraz zezwolenie na handel / obrót bronią i amunicją

Po trzecie : niezbędne jest wykupienie / zrobienie homologacji i atestu PZH na produkt który chcemy sprzedawać, w dodatku takowy papierek kosztuje około 30.000 pln i to w odniesieniu tylko do jednej marki gazu


Na zakończenie dodam że już dawno chciałem ZALEGALIZOWAĆ swoja pasję i dzielić się nią z innymi ( a co za tym idzie uczciwie odprowadzać podatki ) ale w tym popieprzonym kraju są sprawy których nawet mając pieniądze – a chciałem zainwestować 50.000 pln – zrobić się nie da, ot układy w układach.

Powiem więcej – nasze Państwo WCALE NIE JEST ZAINTERESOWANE tym aby zwykły obywatel dysponował skutecznymi środkami obrony koniecznej a z czego to wynika .... tak więc piszcie dalej na berdyczów HE HE i wmawiajcie sobie że coś się zmieni

Bbbbuuuueeechhhheeeeeee :) - NAIWNIACY

Cizzia
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Twoim zdaniem głupoty,innych zdaniem nie 8) Fajnie ze zaczął sie temat o gazach dostępnych w Polsce bo nie każdego stać i nie każdy chce płacic 150zł za gaz :) Mam S@W i Uzi,kupię jeszcze Sabre,ale poczekam na tą "cudowną" :) dostawę,która okaże sie pewnie syfem :D i na tym będę bazował póki co :-) Twierdze uparcie ze gazy wymienione wyżej wystarczą na każdego i jeśli się pomylę to po powrocie ze szpitala :) napiszę i przyznam że się myliłem
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ty się cizzia nie unoś bo wszyscy wiemy że masz dobry interes na swoim biznesie i ci to co tu piszemy nie na rękę.

Dzięki tobie Sabre miał tu długo opinię średniaka, słabego itp. mimo że bardziej sprawdzony niż twoje zabawki.

Sabre to świetny gaz i pewny, sprawdzony, bardzo dobrze wykonany i skuteczny. Pełno służb go w USA używa i dużo opinii o nim jest na forach policyjnych amerykańskich wystarczy poczytać. Czemu go nie masz w swojej ofercie? Bo byś nie zarobił proste. Więc jechałeś jak mogłeś jeden z najbardziej sprawdzonych sprzętów na rynku. Kilka razy dyskusja wychodziła o tym. I nie zaczynaj mi tu że gazy dla mundurowych słabsze bo Sabre ma specjalne słabsze serie i są one dokładnie oznakowane.

Jeszcze kilka miesięcy temu najazd na mnie z kolegami byś zrobił że sabre to sabre siamto, średnie kup lepiej hi-power za 150 ode mnie, dzięki świeżej krwi w dziale zmieniły się układy. Teraz wiadomo ze każdy dobry sprzęt może mieć za przyzwoite pieniądze.

Wiemy co ile kosztuje więc nie mydl oczu. I daruj sobie pierdoły w stylu: "Po pierwsze : USA wprowadziło KATEGORYCZNY zakaz sprzedaży miotaczy pieprzu produkowanych w stanach, poza terytorium Stanów Zjednoczonych " to skąd military ma? Wyczarowało sobie? Sami w piwnicy produkują? BZDETY

Co do atestów PZH to tylko na OC-17 widziałem, na innych nie ma nalepek o tym informujących i śmiem wątpić czy to całe badziewie u nas sprzedawane ma takie badania. Ale nie o to chodzi. Nieważne czy trzeba koncesje czy nie bo nie twój w tym problem akurat. Są jakoś malutkie sklepiki które sprzedają różne gazy. ZWYKŁE SKLEPY Z MILITARIAMI I WĘDKARSKIE! I mają gazy i od wielu lat normalnie sprzedają.

Chodzi o to że jak ktoś coś chce zrobić dobrego dla środowiska a tobie nie na rękę to się nie udzielaj, każdy wie że masz w tym interes.

Nawet jeśli nie będziemy mieli swojego sprzedawcy to powinniśmy wspierać tych którzy są żebyśmy mieli dostęp do gazów w normalnych cenach a nie TWOICH PRZEDROŻONYCH. Zachowuj się jak dorosły i zatrzymaj swoje uwagi w stylu "NAIWNIACY" dla siebie. Zachowujesz się jak dziecko człowieku. Twój wiek nawet już wymaga większej powagi w wypowiedzi. A czytanie twoich w większości bezładnych postów to kara dla oczu. Nie masz nic konstruktywnego do wniesienia do tematy to się nie wypowiadaj, my już znamy twoje mądrości.

Kolego Viniciuss nie przejmuj się i sprawdź jak to jest w praktyce, poradź się prawnie kogoś. Bo nie wydaje mi się żeby sklepik w piwnicy sprzedający ciuchy militarne jaki mam w mieście wydawał kilkadziesiąt tysiaków za koncesję żeby mieć 10 gazów na półce. A takich sklepów i sklepów internetowych jest pełno.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Zapomniałem że na allegro nie można sprzedawać gazów, ale cóż za problem postawić mini internetowy sklepik z własną domeną.

Na sprzedaż gazów żadnej koncesji nie trzeba - pytałem zaprzyjaźnionego właściciela sklepiku z duperelami ulokowanego w centrum handlowym mającego na stanie Walthery i Koltery.

Że niby z USA nie można importować amerykańskich gazów? A co robi w PL Uzi czy Sabre?

Ani na kupionym opakowaniu Sabre czy Uzi żadnej homologacji nie widziałem...

Cizzia, wiem że Tobie nie byłoby to na ręke, bo ja za przykładowego Hi-powera brałbym nie więcej niż 99.99PLN + przesyłka. :lol:

Mam wystarczająco kapitału aby sprowadzić 1000sztuk gazu, albo i więcej jeśli będzie taka potrzeba. Brakuje mi tylko osoby z perfekcyjnym angielskim, która sporządziłaby kilka e-maili. Sam mogę to zrobić, ale wolałbym aby były napisane "literackim" angielskim. :wink:
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No i to rozumiem :D

Ja znam wystarczająco angielski pisz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Mam nadzieję ze nie będzie to jakiś elaborat wielki. Chyba że kogoś innego znajdziesz bo ja powiem szczerze nie mam tyle zcasu ale jakby co możesz mnie brać pod uwagę jako zapasowego tłumacza.

Tylko weź pod uwagę że dobrze by było nasprowadzać od jakiegoś dystrybutora który ma różne żeby nie mieć 1000 tego samego modelu i pojemności, tylko powiedzmy 200 na początek każdego a to cone a to stream, 3 i 4 oz i od Foxa i Mace oc+cs przykładowo oczywiście samych największych stężeń. Tak żeby i coś do auta było i do kieszeń dla każdego coś dobrego.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Żebym mógł zarobić, a jednocześnie aby ceny były przystępne dla Was musi nastąpić efekt skali.

Skupiłbym się więc na trzech najbardziej skutecznych i pożądnaych gazach: czyli Mace, Fox Labs i Hi-Power w najbardziej popularnych rozmiarach plus ewentualnie gaśnica Frontiersman firmy Sabre. :) Koniecznie mgła, stożek bo tego w PL nie ma plus żel/piana.

I teraz pytanie uderzać do producentów czy hurtowników?
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pewnie dobrze i do tych i do tych :D

Trzeba sprawdzić czy producenci w takiej ilości sami sprzedadzą i za ile, trzeba napisać :D Bo i tak pewnie trudno by było o hurtownika który ma wszystkie zabawki na stanie. Trzeba by się rozeznać powysyłać maile. Bo od hurtownika jedna wysyłka więc taniej pod tym względem ale zawsze producent tańszy jakby sam sprzedał, ciekawe co by się bardziej opłacało. Kontakty są do Fox-a Sabre itp. na necie. Trzeba napisać i tyle.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wracając do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to u ochroniarzy tam pracujących widziałem KO stożek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_centus85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
widzę ze nie tylko ja pomyślałem o legalnej sprzedaży gazów.
Za 4-5 tygodni bedą dostepne w sprzedaży( już płyną do mnie).
  • 0

budo_stone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Bardzo dobrze dajcie znać namiary gdzie można kupić w tym temacie KONIECZNIE!

Nareszcie się coś ruszyło mam nadzieję że interesy będą szły dobrze i nie będziemy skazani na drożyznę albo miernotę.

Szykuję portfel bo miałem zakupić sobie nową partię Sabre więc informujcie jak postęp poczekam na wasze zabawki.

A jakie do ciebie płyną kolego? Zdradzisz coś?
  • 0

budo_centus85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Na razie to tajemnica, ale będzie w czym wybierać i ceny też będą atrakcyjne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024