Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Heh... przecież to wszystko było tyle razy omawiane... Ja już się wycofuję z tematu, za duży syf.

Pozdrawiam

Zanim się wycofasz :wink: , prosiłbym o Twoją rekomendację - wiem że bardzo udzielałeś się w temacie i masz również doświadczenie praktyczne.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Heh, moim zdaniem zanim zwrócisz uwagę na gaz, to pierwsze zajmij się Kobietą. Mianowicie, czy będzie gaz miała w dostępnym miejscu czy np w torebce co nie ma sensu. Dodaj do tego Jej ogólne możliwości. Czy będzie w stanie od razu użyć tego gazu? Czy się nie zestresuje?. Jakie ma predyspozycje do celowania (gaz żelowy). Szkoda tylko, że to już było milion razy na forum... Jak "sprawdzisz" Kobietę to ja podpowiem Ci jaki gaz powinieneś kupić.

Pozdrawiam
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Heh, moim zdaniem zanim zwrócisz uwagę na gaz, to pierwsze zajmij się Kobietą. Mianowicie, czy będzie gaz miała w dostępnym miejscu czy np w torebce co nie ma sensu. Dodaj do tego Jej ogólne możliwości. Czy będzie w stanie od razu użyć tego gazu? Czy się nie zestresuje?. Jakie ma predyspozycje do celowania (gaz żelowy). Szkoda tylko, że to już było milion razy na forum... Jak "sprawdzisz" Kobietę to ja podpowiem Ci jaki gaz powinieneś kupić.

Pozdrawiam

To nie będzie jej pierwszy gaz. Powiem więcej, kilka lat temu użyła z dobrym skutkiem jakiegoś niemieckiego CSa (chmurka). Gaz nosiła przy pasku w kaburce. Miała też kiedyś taki malutki na gumce który trzymała w dłoni podczas biegania.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Aha, zauważyłem że spora część z Was nosi dwa gazy, więc chyba sobie sprawię jeszcze jeden. Jaki gaz proponujesz jako uzupełnienie żelowego Sabre Red? Pojemność 50-65ml.
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Osobiście preferuję żel CS i pieprz chmura, chociaż dla mnie to może być i na odwrót. W takim razie weź dla kobiety Hi-Powera (z tym, że musisz się z Cizzią ugadać). Oczywiście ta opcja będzie dobra, jeśli nie oszczędzasz na bezpieczeństwie ukochanej :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Niestety specjały od użytkownika Cizzia nie wchodzą w grę, ze względu na długi czas oczekiwania, także jestem ograniczony do asortymentu sklepów internetowych. Sam mam smaka na High-Powera...

W takim razie chyba dokupię sobie FORCE 80 50ml, lub RMG Police OC 17 Magnum 60ml.

Dla dziewczyny wciąż nie mam pomysłu, jak nie wpadnę na nic lepszego to kupię Sabre Red MK2 45ml żel, lub MK3 50ml pianka.

Może być?
  • 0

budo_centus85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Viniciuss, za około 6 dni powinienem dostać paczkę z gazami ( hi-power, fox i Wildfire) , więc jak byś był zainteresowany to mogę Ci sprzedać jakiś.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Viniciuss, za około 6 dni powinienem dostać paczkę z gazami ( hi-power, fox i Wildfire) , więc jak byś był zainteresowany to mogę Ci sprzedać jakiś.


Cześć.

Czy możesz mi przesłać Twój e-mail na PW?

Pozdrawiam
Tomek
  • 0

budo_cezary_d
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Osobiście preferuję żel CS i pieprz chmura, chociaż dla mnie to może być i na odwrót. W takim razie weź dla kobiety Hi-Powera (z tym, że musisz się z Cizzią ugadać). Oczywiście ta opcja będzie dobra, jeśli nie oszczędzasz na bezpieczeństwie ukochanej :wink:


Ja noszę S&W 90 ml (strumień pieprzu - przeznaczenie: ludzie + ew. pies w przypadku gdy jest silny wiatr) i KO Stożek 50 ml (główne na psy, bo jest tani i na taką okoliczność się idealnie sprawdza).

Zimą nieraz brałem do wewnętrznej kieszeni kurtki Puissance 90 żel 75ml (chociaż sam nie wiem po co, zanim bym do niego dotarł to chwilę czasu by zajęło :]).

A latem, jak człowiek nie dysponuje tyloma kieszeniami, to noszę jeden miotacz - OC-17 chmura 2oz (z tym, że ten OC-17 dostępny w Polsce, więc prawdopodobnie podróbka).

I w samochodzie gaśnica oryginał OC-17 z USA.

To taka sugestia do rozważenia :D
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Centus85: nie mogę odczytać Twojej wiadomości - wyświetla mi się komunikat: "Nie masz dostępu do tej funkcji. Przeczytaj regulamin vortalu budo.".

Podaję e-mail: suprapl (at) onet.eu

Napisz proszę, jakie gazy będziesz miał na stanie i ile sobie za nie liczysz.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Jakis czas temu pisałem ze z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zniknęły walthery,wchodzę przed chwilą i co widze 8O [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zmienione opakowanie,pojemności i dużo niższa cena,ciekawe czy to jakaś tańsza podróba czy to samo co było kiedyś(kumpel walnął sobie i masakra była) :)
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

"Nie masz dostępu do tej funkcji. Przeczytaj regulamin vortalu budo."

bo napisales do tej pory mniej niz 10 postow na forum wiec nie masz jeszcze dostepu do prywatnych wiadomosci..
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sabre red w pianie dla kobiety nie polecam ze względu na bardzo mały zasięg (np taki kolterek bije go na głowę). Niestety nigdy nie testowałem tego gazu w boju...

@Viniciuss
Po ile te gazy? Jakby co podaję maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W wewnętrznej kieszeni kurtki to można gaśniczkę nosić jak dobrze ustawiona :D .

Pozdrawiam
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@Viniciuss
tez poprosze cennik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Cezary_D : mój dwa lata przeterminowany "polski" Police Magnum OC-17 nieźle zadziałał jak chodzi o wystrzał i odległość. Drzewko oblebił mocno brązowym syfem, W sumie leciał z dyszy wyraźnie brązowy płyn dosyć szerokim rozczepionym strumieniem i raczej nic z typową mgiełką to nie miało wspólnego. Zacięg ok 3m i to wszystko. Powąchałem dyszę i muszę powiedzieć, że nieźle śmierdziało. To mocny atut OC-17 poza samym stężeniem. Po uzyciu ani gram gazu nie został w puszce. Nie zdecydowałem sie wdychać tego ani tym bardziej pocierać sobie oczy.

Dla kobiet zdecydowanie musi być coś w stylu Hi-Power. Warto poczekać nawet jak by miało to trwać parę miesięcy. Dla wszystkich Hi-Power jest też idealny na pitbule i inne pieski, o ile przed uzyciem nie złąpią szczękami naszego kochanego ciałka bo wtedy to juz tylko zabitego możecie udawać i liczyć ,ze sie psiak nabierze.
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie, to nie ja mam tych gazów, tylko kolega centus85. Nadmienię jedynie że u niego Hi-Power tańszy niż u Cizzi - jak dla mnie niestety wciąż drogi, bo potrzebuję dwóch.

Jak to jest z kupowaniem gazu w stanach przez internet?

Bardzo łatwo można znaleść sklep, który oferuje w dobrych cenach zarówno produkty Hi-Power, jak i Fox Labs czy Wildfire i inne egzotyki. Kilku moich znajomych chce kupić dobry gaz i zastanawiam się czy by nie zamówić kilku/kilkunastu.

Tylko nasuwa się pytanie jak na taką przesyłkę zareagują służby celne i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o wlepienie cła...
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Centus85 - wysłałbyś mi też na maila ceny tych gazów?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Oj, sory za wprowadzenie w błąd chłopaki :)
  • 0

budo_agutto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Sabre red w pianie dla kobiety nie polecam ze względu na bardzo mały zasięg (np taki kolterek bije go na głowę). Niestety nigdy nie testowałem tego gazu w boju...

.

Pozdrawiam


Jaki jest zasięg (b.mały tzn. 1,2,2 i pół m)?
  • 0

budo_centus85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
gazy, które będę miał to:

Fox Labs Flip Top 4oz.
5.3 million SHU 2% OC
dostępne w postaci strumienia i chmury
cena 155 zł
3szt. chmura
3szt. strumien

HI-Power Cone Pepper Spray 1.9 oz.
3 Million S.H.U. 15% OC
cena 140 zł
5 szt.

Wildfire Fire
Master Handle 9 ounce
3 Million S.H.U. 18% OC
cena 230 (na sprzedaż tylko jedna sztuka)


Paczka będzie u mnie prawdopodobnie w piątek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024