Skocz do zawartości


Zdjęcie

kimono Maturo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_sunfire
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kimono Maturo!
Mam zamiar kupic kimono maturo ale mam pewnien problem. Mam 183 cm wzrostu i nie wiem czy mam wziasc na 180 czy 190cm wzrostu. Wiem ze kimona sie kurcza ale te na 190 cm jest troche za szerokie! Co radzicie?
  • 0

budo_dariusz189
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
wez 190 bo kurczy sie jak huj ja kupilem na 180 a mam 180 i wypralem troche przyciasne sie zrobilo
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
a ja mam 173, kupiłem na 180 i w ogóle sie nie skurczyło :(
  • 0

budo_thiankian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
skurczy się na bank , katana nieznacznie ale spodnie za to ok 10 cm (!!!)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
ja mam używane maturo, solidnie spłowiałe, wiec sądze, ze pare lat posłuzyło poprzedniemu włacicielowi. na metce stoi 190 cm, ja mam 185 i jak znalazł. na poczatku miałemn wrażenie, ze ciut przyciasne pod pachami,ale po miesiącu treningów (bluzy profilaktycznie jeszcze nie prałem, po to się kupuje niebieskie :) ) jest OK. rozciagnęło się, choc pleciona gruba i wzmocniona.
  • 0

budo_atomowy3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
a ja myslalem bo fajny ma kolor to niebieskie i troche płowieje czy sciera sie kolor, ale prac to mozna i wogole tak raz w tygodniu to minimum. współczuje przeciwnikom na treningu
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
nie każdy smierdzi po treningu jak dorsz. :lol: raz w tygodniu? ktoś tu chyba nigdy sam nie prał gi ręcznie. :?
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
Nie suchaj ich, ja mam maturo. Przy moich 178 wrostu kupiłem na 1.80 i było za duże, puki go nie wygotowałem. Więc jak masz 1.83 to 1.80 bedzie jak znalazł. No chyba, za zamierzasz je prać w 60- 90 stopniach(ja tego nie robię) to wtedy może się skurczyć, ale w przedziale 30-40 st., w życiu nie straci 10 cm.
  • 0

budo_atomowy3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!

nie każdy smierdzi po treningu jak dorsz. :lol: raz w tygodniu? ktoś tu chyba nigdy sam nie prał gi ręcznie. :?



prałem i to nie raz jeżeli to żaluzja do mnie. a co do czestotliwości prania to jak kto lubi ale jak nie lubie a tu nie chodzi o to ze własciciel smierdzi ale jak na treningu powalczysz z 7-8 typkami upoconymi jak w saunie to sory bardzo ale taki koktajl jest niezbyt przyjemny. ale jak napisalem jak kto lubi
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: kimono Maturo!
ej, luzik. to był żart. tak naprawdę spodnie piorę co 3-4 treningi, tylko keikogi rzadziej. problem polega na tym, że maturo jednak odczywalnie się kurczy w praniu. natomiast, nawet wzmocnione, po kilku treningach wyraźnie się rozciąga, i wtedy lezy na mnie jak ulał. a po praniu znowu się kurczy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024