Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
Witam poszukuje osob zainteresowanych szermierka japonska BATTODO dla mnie zorientowanych odsylam do strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] aby dogadac sie czy cos podzialamy cze bedzie z tego lipa.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW

Witam poszukuje osob zainteresowanych szermierka japonska BATTODO dla mnie zorientowanych odsylam do strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] aby dogadac sie czy cos podzialamy cze bedzie z tego lipa.
Pozdrawiam.


Informacje możesz wziąść chociażby z książki która się jakiś czas temu ukazała. Cóż na tym forum jest chmara osób nie lubiących senseia T.Piotrkowicza, więc wsparcia tu raczej nie znajdziesz.
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
podalem adres tej strony dla zaintersowanych tematem co niewiedza o co chodzi a moze by chciali moga rowniez skorzystac z innych zrodel do wyboru do kolory chodzi mi o to aby ludzie ktorzy sie w to bawia lub chca bawic dali mi znac ba ja mym sie chetnie na cos takiego pisal wiec czekam ludzie z wrocławia i okolic piszcie
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
Bardzo dobrze, popieram takie pomysły choć ani z Wrocławiem ani z Battodo nie mam zbyt wiele wspólnego.

Cóż na tym forum jest chmara osób nie lubiących senseia T.Piotrkowicza, więc wsparcia tu raczej nie znajdziesz.


Na szczęście nikt nie powiedział nic zniechęcającego.

Informacje możesz wziąść chociażby z książki która się jakiś czas temu ukazała


Ogólnie nie polecam uczenia się czegokolwiek na podstawie książek. Może w przypadku szermierki to nie jest ścisła zasada.... bo w zasadzie niewiele można sknocić ale w przypadku technik ręcznych gdzie jest kontakt z partnerem lepiej nie ryzykować bo czasem różne ewolucje mogą nam powstać z tego.

Choć i tak każda książka to tylko mały procent wiedzy i niuansów jakich można się dowiedzieć na treningu z żywym senseiem albo choćby z jego uczniem.

dostalem informacje od senseja z warszawy ze wystarcza 2-3 os serio zinteresowane tym sportem aby juz cos mozna bylo dzialac


Fajnie że sensei Piotrkowicz otwarty jest na propozycje otwierania nowych sekcji. Wiadomo że można znaleźć różne wytłumaczenia... ale taka sekcja kilku osobowa raczej nie miałaby zbyt komercyjnego charakteru... no chyba że mielibyście tylko być zapraszani na staże, choć to i tak zawsze coś.


Pozdrawiam
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
Czekam, czekam jezeli jest ktos z wrocłąwia lub okolic to prosze o kontakt niewierze w to zeby z dolnego slaska nikt nie interesowal sie tym tematem lub niechial zainteresowac...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
O tym już była gadka ze dwa razy i na gadaniu (pisaniu postów) się skończyło. Idź do Tomka Kuszewicza albo Marcina Małeckiego na treningi miecza i nie zawracaj gitary. Battodo to inna nazwa iaido, także możesz iśc trenować do tamtych ludzi.
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
marcin954 to moze podasz jakies blizsze namiary bo te nazwiska nic mi nie mowia a jak nie to niezawracaj gitary i nie spamuj mojego posta
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
Kolega się uspokoi i poszuka na archiwum. Zdaje się że to podstawowa czynność którą należy wykonać zanim popełni się nowy temat? Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
wiem szukalem i nic nie znalazlem moze niepotrafie trudno...
ale miejsza z tym chodzi mi o ludzi z wroclawia a oni raczej z tad nie sa chyba dlatego prosze o info bardziej szczegolowe...
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
Popatrz, z przeproszeniem, ślepa komendo, pół strony w dół. Stoi jak byk temat 'kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku'. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
a powiedz mi czy kenjutsu to to samo co battodo jezeli powiesz mi ze to rozni sie tym samym od siebie jak taekwon do wtf od itf to nie zawracaj mi gitary takimi postami
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW

a powiedz mi czy kenjutsu to to samo co battodo jezeli powiesz mi ze to rozni sie tym samym od siebie jak taekwon do wtf od itf to nie zawracaj mi gitary takimi postami


8O Ty chyba nie wiesz sam o czym mówisz....

A wiesz co to jest kenjutsu.. ?? i czy battodo nie należy do kenjutsu (iaijutsu)??

Ludzie... albo ktoś Cię albo źle wyedukował albo świadomie wprowadził w błąd.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW

wiem szukalem i nic nie znalazlem moze niepotrafie trudno...
ale miejsza z tym chodzi mi o ludzi z wroclawia a oni raczej z tad nie sa chyba dlatego prosze o info bardziej szczegolowe...


Słuchaj tu cos nie gra, ja znalazłem namiary Tomka Kuszewicza od razu, sam nie wiem jak :D [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i namiary na Marcina Małeckiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tu przyznaję się, że po nazwisku wpisałem tajne słowo iaido. Z tego co wiem to Tomek jest z Opola, ale prowadzi też zajęcia we Wrocławiu i ma całkiem spory klub. Wśród tych stron w googlach jest tez strona jego klubu, ale kto dszuka ten nie błądzi. Strone klubu Marcina Małeckiego tez znajdziesz jak sie postarasz.

Uwaga ode mnie - jak chcesz u kogoś koniecznie trenować, to zorganizuj we Wrocławiu staż, zaproś ludzi z innych sekcji, może coś z tego wyjdzie. Jak nie masz kasy, to zacznij trenować u kogoś innego, obojetne czy to bedzie kendo, iaido czy aikido (bokken), musisz załapać podstawy a potem możesz sobie jeździć do Piotrkowicza do Wawy.

Konkluzja - mam głęboko idące watpliwości czy Ty w ogóle zaczniesz trenować. Sam się domyśl dlaczego tak gadam...
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW

Battodo to inna nazwa iaido


......






Dlaczego tak twierdzisz?
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
No cóż według nazwy można by było tak twierdzić ale battodo ma trochę inną metodologie nauki :] czyli mało ma wspólnego jednak z tego co wiem z prawdziwym iaido ;)
  • 0

budo_jano007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
dzieki za info chetnie zobacze strone Tomka. Gdzies ktos pisal ze battodo rozni sie dosyc od iaido ale to osobny temat dobra dzieki z odpowiedzi. ale i tak czekam na jakis kontakt zawsze lepiej pogadac z kims z miasta co juz trenuje.
pozdr.
  • 0

budo_kubasz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW

O tym już była gadka ze dwa razy i na gadaniu (pisaniu postów) się skończyło. Idź do Tomka Kuszewicza albo Marcina Małeckiego na treningi miecza i nie zawracaj gitary. Battodo to inna nazwa iaido, także możesz iśc trenować do tamtych ludzi.


Czy oprócz tych dwóch osób ktoś jeszcze prowadzi sekcje kendo lub iaido czy jakkolwiek to można inaczej nazwać :wink: we Wrocławiu. Szukałem, nie znalazłem, a w tamtych dwóch mi akurat nie pasuje bo już mam w tym samym czasie ju-jitsu.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukuje osób zainteresowanych szermierka japonska WROCŁAW
zobacz w sekcajch aikido, pochodż i popatrz co tam robią. Ewentualnie pojedź na staż iaido czy kenjutru abyś wiedział na co masz patrzeć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024