Skocz do zawartości


Zdjęcie

allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_kocur69
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

allegro
szybkie pytanko:
czy oplaca sie kupic noz na allegro? Jest pare ktore mi sie podobaja ale czy to nie lipa? Na co zwracac uwage przy zakupie?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
a jakiego noża szukasz, takiego który będzie Ci się podobał, czy jakiegoś do konkretnych zastosowań, ile chcesz za niego zapłacić ? ...
osobiscie zwracałbym uwagę na markę i opis noża, no i na opinie o sprzedawcy ...
  • 0

budo_kocur69
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
nie na sciane zeby sie chwalic jaka mam fajna kose... Raczej szukam noza do rzucania, choc zeby tez specjalnie nie byl tylko do rzucania, ale tez do walk... no chyba, ze kupie 2 rozne :wink:
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
Często walczysz nożem? :) :wink:
Kup trenera Gerlacha, rzucisz sobie a i wbijesz w bebechy.
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro

Raczej szukam noza do rzucania, choc zeby tez specjalnie nie byl tylko do rzucania, ale tez do walk...


ostroznie z takimi stwierdzeniami na tym forum ...;)

IMHO nie ma nozy 2w1. Noz albo sluzy do walki albo do rzucania(oczywiscie prawie kazdym nozem da sie rzucic i trafic nawet ... ale tu o co innego idzie). Inne wywazenie , inny ksztalt ostrza , inne hartowanie .... inne zastosowania poprostu.


i uprzedzając wywody ktore pewnie zaraz sie pojawia ...
Rzucanie nozem to sztuka typowo rekreacyjna...walka nozem to juz bardzo powazna sprawa i jezeli nie masz chociaz wstepnej wiedzy na ten temat to predzej krzywde zrobisz sobie ...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
Zanim kupisz na allegro noz to przeczytaj ten temat :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
jeśli chcesz sobie porzucać, tak dla rekreacji to myślę, że wielkiego znaczenia co kupisz nie ma ...
a co do fajterkowania to już Xarr napisał ;) ...
  • 0

budo_kocur69
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
hm... obojetnie jaki? a nie zlamie sie? Ostatnio sobie rzucalem nie wiem jaki to byl ale byl bardzo solidny, tak patrze na te noze do rzucania to wygladaja troche delikatnie.
  • 0

budo_kocur69
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
nie ma edytuj wiec pisze odnosnie postu wyzej.
np
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czy jak rzuce tym w drzewo lub cos twardzego niz boazeria, deska do krojenia lub styropian :wink: to sie nie rozsypie :)
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
ja uczyłem sie rzucac
Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

naprawde ... co ten noz wytrzymal :) i dzikie ladawania czubkiem na betonie , lekkie prace leśne , uderzanie bokiem ... słowem nie do zdarcia. Jakość wykonania jako taka ale za to trwały kawał płaskownika do rzucania ....

Wracajac do nozy z allegro tez podejzewam ze sobie nimi pomiotasz bez problemu. I nie polamia sie na byle czym. Sa one pewnie robione jak wiekszosc tego typu nozy z chinskiej blachy do robienia woków takze powinny wytrzymac dosc ostre "trenowanie".
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro

Czy jak rzuce tym w drzewo lub cos twardzego niz boazeria, deska do krojenia lub styropian to sie nie rozsypie


glowy nie dam heh... Generalnie kazde ustrojstwo mada in czajna moze Ci sie w rekach rozsypac po rzuceniu...
  • 0

budo_paweł kaca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z przeszłości

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71552923 lub
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a one sie nie nadają bardziej do tego:
http://www.forum-kul...showtopic=62230 , no niech się ktoś mądrzejszy wypowie.
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
Do niczego poza rzucaniem ... ;) Tymi płaskownikami z allegro da sie porzucac ... moze nawet tym Saberem lepiej niz tym czernionym koziorem.

Swego czasu przerabiałem nawet kuchenniaki Nirosty do rzucania ... wiec naprawde nie wiele trzeba zeby sobie rekreacyjnie pomiotac jakims ostrzem.
  • 0

budo_lestersteppen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
Wracając do meritum Twojego pytania, ja kupiłem kilka noży na allegro i nigdy nie miałem
najmniejszego problemu. Nie znaczy to oczywiście że tak będzie z Tobą, choć można to uprawdopodobnić. A więc: sprawdź kartę użytkownika ewentualnego sprzedawcy, jeżeli ma komentarze nie pozytywne przejrzyj je , zwróć uwagę na jego odpowiedzi (zwalanie winy na pocztę, cyklistów czy ograniczenia umysłowe kontrahenta dyskwalifikują kandydata na partnera do interesów), prześledź jego ostatnie aukcje - co sprzedawał, kupował, jakie otrzymał rekomendacje za poszczególne transakcje (to również zrobisz na karcie użytkownika "klikając" nr.aukcji). UWAŻNIE przeczytaj opis aukcji, przymiotniki typu "super profesjonalny", "bojowy" itd raczej ignoruj i przejdź do innej oferty. Koniecznie trzeba zapoznać się z zakładką "o mnie", tam często znajdują się haczyki dotyczące opłat za przesyłkę i innych. Porównaj dane o nożu ze specyfikacją na stronie producenta (lub innej), porównaj wygląd przedmiotu (fotografie "prywatne"zamieszczane na aukcji wzbudzają we mnie większe zaufanie od wklejanek). Jednak moją generalną zasadą jest kupowanie noży które znam z innych źródeł, nie zawierzając do końca opisom cudownych właściwości wystawianych przedmiotów. Życzę szczęścia-na allegro jest jednak potrzebne.
  • 0

budo_marekpolanski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: allegro
Uważaj z tym allegro, i sprawdzaj czy na pewno jest real photo, bo ostatnio widziałem bazarowy nożyk w drewnianym pudełku i był wystawiony jako benchmade za chyba cos koło 270PLN! Napisałem do admina i wywalili aukcję. Jak widzisz nazwę noża to wrzuć ją sobie na jakąś stronkę gdzie sprzedają noże i zobaczysz czy chociaz wygląda tak samo. A czy dobry ten co upatrzysz to juz inna kwestia.. Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024