Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasz własny film propagandowy :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_paproch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
Świetny pomysł na propagacje europejskich ma. Filmik atrakcyjny, zachęca do pogłębienia tematu. Krok na właściwej drodze do upowszechnienia wiedzy o rodzimej tradycji walki wręcz.
Jedna uwaga - dla mnie za dużo budowania klimatu za mało technik. To nie zarzut!
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
Fechtschwerty: tak oczywiście, że Aiona, Jan Ch. to Aion właśnie. Wersja 1.0, czyli 1620g masy. Głownie są wąskie, ale nie cienkie. Wręcz przeciwnie, są bardzo grube, i na tym cały trik polega. Idzie o to, żeby broń była tępa, ale zachowywała się w ręku identycznie jak ostra. Materiał, który normalnie byłby rozkuty w krawędzie tnące pozostaje w postaci prawie że pręta o grubych, bardzo tępych krawędziach. Oparto na zachowanym sprzęcie XVI-wiecznym oraz rysunkach z traktatów średniowiecznych, a szczególnie Peterze von Danzig z 1452r. Dostać można u Jana (kontakt na priv bądź przez Frehę), cena u niego.

Być może powstanie coś większego, profesjonalnego, ale nie chcę zapeszać. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Być może zrobimy jakiś króciutki instruktażowy o Zornhaw, czyli jednym z najważniejszych uderzeń, i jego podtechnikach. Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
  Pochlebne komentarze zrobiły swoje - ściągnąłem i włączyłem :)
  I rzeczywiście podstawowy minus - gdy już się rozsiadłem w fotelu - to się film skończył ;) I w sumie trudno o jakieś konstruktywne wypowiedzi bo film trwa 1:40 z czego 3/4 to napisy ;)
Ale...
Muzyka. Rzeczywiście dobra, pasująca klimatem, a co najważniejsze zmonotowana,zsynchronizowana z tym co się dzieje na ekranie poklon . Gdy sam zajmowałem się bawieniem w robienie filmików to był to dla mnie jeden z trudniejszych aspektów - czy w trakcie kręcenia już myśleć o konkretnym utworze i dopasowywać czas i ujęcia pod niego, czy już po zdjęciach szukać odpowiedniego kawałka - jak to było w waszym przypadku?
  No i przy okazji, czy muzyka jest własnego autorstwa czy ... "skąś" ?
Zdjęcia. Niezłe :!: Największe wrażenie zrobiło na mnie ujęcie z 0:44 :shock: Głębia ostrości, oczywiście myślę, że dużo daje też ta synchronizacja otwarcia oka z bębnem :!: (tak przy okazji, jaką kamerą to było kręcone - zwyczajną amatorską czy może czymś nie dla laików :) ?)

  A co do 'fabuły' to się nie wypowiem, gdyż na rycerzach i mieczach to się nie znam i nigdy się tym specjalnie nie interesowałem ;)
  • 0

budo_vesmir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
cool 8)

Your file has expired.

Unfortunately, your file has expired. A link is valid for 7 days or a limited number of downloads, whichever occurs first.

Once the link expires, the file is deleted and cannot be recovered


  • 0

budo_kyros
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
Witam wszystkich, mam mala prozbe czy mogli byscie raz jeszcze udostepnic owe filmiki? Bardzo chcialbym je zobaczyc
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
Jak wyżej.

Pozdrawiam i dziekuje :P

ps. Licze na większy odzew niż poprzednio ;P
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Nasz własny film propagandowy :D
ja tez sie dolacze do prosby, tyle sie juz tych Gwyna postow o sredniowieczu naczytalem ze w koncu bym zobaczyl:) moze uda sie to po prostu wrzucic na youtube i bylby spokoj, bo te rapidshare to jednak gowno jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024