Skocz do zawartości


Zdjęcie

sztuki walki - turniej w Paryzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

sztuki walki - turniej w Paryzu
Witam,


Wczoraj ogladalem pokazy na eurosporcie z Paryza roznych sw. W sumie calkiem niezle bylo. Troche kiczu z USA o nazwie - artystyczne kata :-) Jednak niektore pokazy wywarly na mnie calkiem pozytywne wrazenie. Szczegolnie w wykonaniu mistrzow karate Oyama, kiedy to gosc stopa i palcami przebijal dechy i kije beasbolowe. Pokaz aikido tez byl calkiem niezly, tylko zbytnio krotki w wykonaniu shihana Tissiera. Taekwondowcy tez byli niezli, szczegolnie wyskok z powietrzu z przebiciem pomaranczy, przymocowanych w ostre jak brzytwa koncowki mieczy :twisted: oraz rozwalenie glowka z wyskoku stosu cegiel :-)
Ogladal ktos z was to widowisko?


pozdro
  • 0

budo_piotr85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki - turniej w Paryzu
ja przegapilem :cry: :cry: :cry: , kiedy powtorka???
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki - turniej w Paryzu

Troche kiczu z USA o nazwie - artystyczne kata :-) Jednak niektore pokazy wywarly na mnie calkiem pozytywne wrazenie.


.. chodzi Ci o formy kata przy muzyce ?? 8O hmmm grrr przegapiłem ... heh przez 2 lata puszczali na Eurosporcie powtórki wlasnie z Bercy :? ... ale ta impreza o której mowa chyba jest świeża ...
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki - turniej w Paryzu
Pewnie, ze jest swieza jak cieple buleczki :-)
Te cale kata do muzyki w wykonaniu Amerykanow bylo jak zwykle zrobione pod publike i jak dla mnie kiczowate cholernie. Jednak karate z Okinawa i Taekwondo pokazalo sie z jak najlepszej strony :twisted: Ciekawa kolorystyke ubioru, ktory byl naprawde swietny wizualnie pokazala grupa z Indonezji, nie pamietam dokladnie stylu walki...cos miedzy Filipinskimi, a Indonezyjskimi sztukami walki. Poza strojem calkiem niezle wymachiwali cialami :-) Fajny byl rowniez pokaz broni w wykonaniu jakiegos mistrza z Indii.



pozdro
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki - turniej w Paryzu
Pokaz dosc dobry, mozna było nagrac bo chyba powtórki nie było...warty zlookania był pokaz capoeiry...przynajmniej jakas miła odmiana a nie ciągłe nawalanki K1 :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024