Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbroja Boga.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Zbroja Boga.
Dzisiaj na TVP 2 o godzinie 23.15. Jackie Chan będzie. Więcej dodawać nie muszę. :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Przez czysty przypadek wlaczylem TV2 a tu takie cudo i w dodatku dopiero sie zaczynalo :D Czym predzej wlaczylem REC i polozylem sie w kimono :-)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Fajne nie. Ehhhhh te stare filmy to się ogląda.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Nie ma to jak stare klasyki, a nie te nowe renderowane i przerabiane komputerowo badziewia.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Ja niestety puściłem przypadkowo TVP2 i troche za późno, ale sporo filmu obejrzałem :-) , a na następny dzień pobudka o 6 rano :? . Dawniej to robili filmy bez żadnych efektów specjalnych, a teraz..ehhh...
  • 0

budo_krzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
A ja ten film obejrzalem juz pare razy :P Jak na moj gust mogliby tam dac wiecej akcji :) Ale film i tak niezly ! Jacki gwiazda Hollywood ! :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
A propo Jackiego to ma teraz zatargi z murzynem przy kreceniu 3 czesci Godzin Szczytu. Murzol poczul sie na tyle pewnie, ze chce miec glowna role zbijajac na dalszy plan wscieklego cala sprawa Jackiego. Tak to jest jak ktos za duzo mamony wciagnie nosem to pozniej nie patrzac na swoje mizerne umiejetnosci i krotka przygode z filmem pragnie za wszelka cene wykopac ludzi, ktorym tak naprawde ta kasiora sie nalezy :?
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Najsmutniejsze jest to, że kończy się pewna era Jacka Chrzana :(
Oglądam te "Zbroję Boga" i pamiętam, że wtedy oglądało się te filmy ze względu na niesamowite ewolucje, sceny kaskaderskie, które robił ON SAM. Prezentował co może zrobić niesamowitego człowiek wykorzystując tylko umiejętności swojego ciała.
Z przymróżeniem oka ogląda się ewolucje Jet'a Li, bo nie można mieć do nich zaufania, że on robi je sam A NIE ŻE ROBIĄ ZA NIEGO PANOWIE CO CIĄGNĄ ZA SZNURKI!
I nie wiem po co to - przecież taka ewolucja zrobiona na sznurku nie wzbudza żadnych emocji, nie prezentuje żadnych umiejętności wykonującego, itd.

A teraz meritum.
I patrzę ze smutkiem i z rozgoryczeniem na Jacka Chrzana w filmiach: "Shanghai Nights 2", "Tuxedo", "Rush Hours 2" - i co widzę :!: :?: :!: :?: :!: :?: - SZNURKI POSZŁY W RUCH.
I już tracę zaufanie czy nawet taką niby zwykłą obrotówę w wyskoku (jakoś dziwnie wysoką i długo trwającą) - nie robi przypadkiem na sznurkach :?

To smutne :cry: , kończy się pewna era - ale cóż, w końcu każdy się starzeje i tak musi być. Tylko Bruce Lee "miał takiego fuksa", że zginął wtedy gdyb był w swojej najlepszej formie, w rozkwicie - i wszyscy będą go tylko takiego pamiętać - nikt nie wie jak wygląda/wyglądałby Bruce Lee gdy już ma słabą kondychę, kruchsze kości, itd. ;)
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zbroja Boga.
Zbroję oglądałem z kilka razy już dawno temu.

Do tej pory zrywam boki przy akcji z dynamitami :) :):)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024