Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia kontra Bestia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

Porażki Mike? Dobrze wiecie, ze przegrywał sam ze sobą, a nie z przeciwnikiem, dobrze wiecie, ze jakby doszło na konfrontacji Mike w zyciowej dyspozycji ze swoimi pogromcami to znokautowałby ich jeden po drugim, tj. w ten sam wieczór, jeden po drugim. Kiedy Mike dzielił i rzadził na swiecie boks był nieporównywalnie lepszy niz teraz, był chyba najlepszy, największa kumulacja Mistrzów, prawdziwych championów, Tyson robił z nimi co chcial, jeden po drugim. Kochajmy Tysona...wielki bokser.

w większości się z Tobą zgodzę (co rzako mi się zdarza hehe), z tym że nie wiem ( a bardzo mnie ciekawi) konfrontacja Mike'a w szczycie formy z Lewisem...to byłaby walka, co do samego Tysona to fakt- napewno długo (a może nigdy ) nie będzie drugiego takiego zawodnika...uważam jednak że pomimo wszystkiego co osiągnął można w pewien sposób powiedzieć o nim że był niespełnionym talentem, gość z takimi warunkami- gdyby komuś udało się nad nim zapanować ,nad jego psychiką i pokierować ją w dobrym kierunku to poprostu nie byłoby na niego bata...problemem chyba jest to że po części troche go wszyscy wydymali- tzn był na fali to byłą kasa, było wszystko, zaczęły się problemy to został olany, końcówka kariery straszna- porażki legendy na jakie ciężko patrzeć (jak choćby ostatnia walka)...jak dla mnie troche żal że tak to się wszystko skończyło (no bo chyba Mike skończył już z boksem-przynajmniej tak zapowiadał),chyba Mike nie powinien teraz bawić się w żadna K1 ani inne cuda na kiju-po co mu to?
jedno jest pewne- jeszcze przez długo jak gdzieś usłyszę "zawodowy boks" to pierwszym skojarzeniem będzie Tyson.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

jak dla mnie troche żal że tak to się wszystko skończyło (no bo chyba Mike skończył już z boksem-przynajmniej tak zapowiadał),chyba Mike nie powinien teraz bawić się w żadna K1 ani inne cuda na kiju-po co mu to?


Ano po to, ze ma ogromne dlugi i musi je jakos splacic. Tylko tym mozna chyba wytlumaczyc jego udzial w K1.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.
[quote name="budo_Jurek"][quote name="budo_.]jak dla mnie troche żal że tak to się wszystko skończyło (no bo chyba Mike skończył już z boksem-przynajmniej tak zapowiadał),chyba Mike nie powinien teraz bawić się w żadna K1 ani inne cuda na kiju-po co mu to?[/quote]

Ano po to, ze ma ogromne dlugi i musi je jakos splacic. Tylko tym mozna chyba wytlumaczyc jego udzial w K1.[/quote]
Panie Jurek, Pan bzdur nie prawi. :wink:
Ile moze dac K1 Tysonowi? 200-300 tys. dolarów? To jest kropla w morzu,a poza tym... 8 razy tyle zarobił na podpisaniu ksiażki... . Za program w program TV w Brazylii dostał 80 tys. . Za reklame vódki 2.5 mln $ . Po co mu K1? Jest wstanie zarabiać olbrzymie pieniadze, za samo...nazwisko.

[quote name="budo_pitman"]w większości się z Tobą zgodzę (co rzako mi się zdarza hehe)[/quote]
Chwalisz się czy żalisz?

[quote]konfrontacja Mike'a w szczycie formy z Lewisem...to byłaby walka[/quote]
Eeee tam...walka "byłaby walka" od razu :!: :wink: Ziomuś, z Lewisa by tam nic nie został, Tyson przejechałby jak czołg po luksusowym cadillacu-bezwglednie,brutalnie i nie byłoby co zbierać. Fachowcy jarają sie toretyczna owczywiscie walka Tyson 85'-Ali 76' , choc też twierdze ( a znam obydwu bardzo dobrze), ze Mike by wygrał. Później napisze coś wiecej...
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

Panie Jurek, Pan bzdur nie prawi. :wink:
Ile moze dac K1 Tysonowi? 200-300 tys. dolarów? To jest kropla w morzu,a poza tym... 8 razy tyle zarobił na podpisaniu ksiażki... . Za program w program TV w Brazylii dostał 80 tys. . Za reklame vódki 2.5 mln $ . Po co mu K1? Jest wstanie zarabiać olbrzymie pieniadze, za samo...nazwisko.


K1 moze dac Tysonowi sporo wiecej. Swego czasu proponowali Vanderleiowi Silvie kontrakt w wysokosci 2-2,5 mln dolarow (nie pamietam dokladnej sumy), a Tyson jest o wiele bardziej cenny moim zdaniem.

Z drugiej strony Tysonowi byc moze brakuje po prostu adrenalinki zwiazanej z walka na ringu.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

Z drugiej strony Tysonowi byc moze brakuje po prostu adrenalinki zwiazanej z walka na ringu.

Nie,Tyson, nie chce już walczyć. Widziałeś jego walke z McBridem? Słyszałeś jego wypowiedzi po niej, ba, nawet przed ? (to chyba najszczersze gówno jakie Tyson powiedział). Mike jest wypalony psychicznie, tak jak go zcharakteryzowal Ronney ongiś trener Tysona: "Mike wychodzi na ring i mówi sam do siebie: Po co ja to robię? Nie chce tego robić, nie musze tego robić..." .
A sumy, ktore podałeś, to fantazje...a walka, o której mówimy to "freak show". Do niczego Tyson'wi ta walka potrzebna nie jest. Nawet jesli przyjać by Twoj stawki, to i tak tyle samo dostaje za reklama, bez żadnego wysiłku czy ryzyka. Mnie jest przykro, legenda się konczy.

Aha, wiesz, przeczytałem kilka biografii Tyson'a, ogądnąłem filmy o "Żelaznym"-dobrze zrobione (polecam "Behind The Glory"), i wiesz, tak sobie myśle, on nigdy nie walczył dla "adrenalinki", walka uzpełniała go, ale w owiele inny, powiedzmy, bardziej skryty sposób. W tym było coś innego, mrocznego. Zamierzam do tego,ze to (krzywzdenie ludzi, agresja) było dla niego bardziej naturalne, niż płacz dla niemowlęcia, a ring najbardziej bezpiecznym miejscem na ziemii. Gdzie Mike mógł odpoczać psychicznie, odprezyć sie...nie myśleć. On lepiej sie czuł walcząc niż nie. Dziś nie ma gniewu, jest frustracja i depresja. Nie, Michael Gerald Tyson nie chce już walczyć.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.
Duncan. Biorac pod uwage to co napisales powyzej, tym bardziej nie widze innego powodu dla tej walki, jak chec zarobienia przez Tysona kasy. Poza tym wiecznie nie da sie zarabiac na reklamach i wystepach w telewizji, bo media sie predzej, czy pozniej znudza (nawet Tysonem).
  • 0

budo_kamadżi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.
Mi się wydaje że walka będzie miała podobny przebieg jak ta Sappa z Crocopem. Wystarczy kilka precyzyjnych ciosów i Sapp będzie leżał na deskach. Pomimo że Tyson ma najlepsze lata za sobą, jest o wiele lepszym technikiem niż Bob. Jak dla mnie może być tylko jeden wynik tego starcia.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

Fachowcy jarają sie toretyczna owczywiscie walka Tyson 85'-Ali 76' , choc też twierdze ( a znam obydwu bardzo dobrze), ze Mike by wygrał. Później napisze coś wiecej...


:rofl:

a żeby nie robić OT...
chciałbym, by mike szybko skasował sappa, chociaż nie sądzę, by tak się stało...
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.

Fachowcy jarają sie toretyczna owczywiscie walka Tyson 85'-Ali 76' , choc też twierdze ( a znam obydwu bardzo dobrze), ze Mike by wygrał. Później napisze coś wiecej...


:rofl:

:?:

Myślałes, bystrzaku, ze znam ich osobiscie? Mam wszystkie zawodowem walki Tysona i 8 Alego, to styknie, zeby naprawde dobrze poznac zawodnika.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.
Wiesz, Zbóju, pewnie kilka, może kilkanaście osób zobaczyło mój post skopiowany przez Ciebie, i tylko Ty go dosłownie zinterpretowałes. Głupota czy złosliwosc? Moze jedno i drugie...choc moze by lepiej było napisac:notorycznosc, w Twoim przypadku oczywiscie.

Co jest z Tobą?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bestia kontra Bestia.
duncan, jesteś dla mnie mistrzem ostrej riposty :lol:

Głupota czy złosliwosc?


głupota oczywiście.

:lol: :lol:

p.s. stary wyluzuj, to tylko internet :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024