Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taktyczne ;) jedzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_m1999
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
Chlebek WASA i koserwa - Luncheon meat. Jak dobze się trafi to 2 lata trwałości. Jeżeli chodzi o przenośne rozmiary to kiedys w Niemczech na stacji benzynowej kupiłem coś ni baton ni hot-dog - kiełbaska w bułce, ale zapakowane szczelnie z jakimś dłuższym okresem trwałości. Rewelacja. Ale u nas niestety brak.
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
Zupki chińskie można wpierniczać na zimno jak chrupki.
  • 0

budo_mgr_scout
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie

Zupki chińskie można wpierniczać na zimno jak chrupki.


Nie każdą zupkę można pociskać na suchara :!: Tylko te na których, jest rysunek jedzącego makaron ludka... innych zupek nie polecam, zatkanie tyłka murowane... nikt przecież nie je zwykłego makaronu na sucho...
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
Jak jeden dzień nie będziesz jadło to też się nic nie stanie. Wodę tylko woź ze sobą. Poza tym jak już gdzieś jedziesz, to mijasz sklepy. A całą taktyczność jedzenia może sobie w ... majtki włożyć.

Ech ta moda, odbiera zdrowy rozsądek...
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
nie przesadzaj: sklepu może nie być [gdzie go szukać w nieznanym miejscu?], może być zamknięty, może nie być czasu, możesz nie być sam i nie móc wyskoczyć do sklepu, możesz dostać polecenie "siedź i czekaj " itp. itd - wtedy małe co nieco jest miłe

natomiast nie można powiedzieć, że ratuje życie

jesli można niewielkim kosztem nosić/wozic małe co nieco czy trochę wody to wg mnie warto
  • 0

budo_maciek k.
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
kup sobie ta tytanowa lyzke z zebami to czego bys nie wpierniczal to i tak bedze w taktycznym klimacie :wink:
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie

Jak jeden dzień nie będziesz jadło to też się nic nie stanie. Wodę tylko woź ze sobą. Poza tym jak już gdzieś jedziesz, to mijasz sklepy. A całą taktyczność jedzenia może sobie w ... majtki włożyć.

Ech ta moda, odbiera zdrowy rozsądek...


jasne, jak dwa dni nie bede jadl to tez przezyje tylko czy o to chodzi?
poza tym wez pracuj/mysl na glodnego.
i nie mowi mi, ze wszedzie sa sklepy i wszedzie moge zarelko kupic.
bo ostatnio siedzialem w takim miejscu, gdznie nic nie bylo, ruszyc sie stamtad nie moglem i tak od 7 rano do 1:30 w nocy, a nie mialem wczesniej pojecia ile tam bede siedziec i nie moglem zrobic zapasow. gdyby nie tabliczka czekolady w samochodzie to bym se reke z glodu odgryzl. a takie sytuacje zdarzaja mi sie ostatnio niestety czesto wiec szukam czegos awaryjnego.
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie

Zupki chińskie można wpierniczać na zimno jak chrupki.


Nie każdą zupkę można pociskać na suchara :!: Tylko te na których, jest rysunek jedzącego makaron ludka... innych zupek nie polecam, zatkanie tyłka murowane... nikt przecież nie je zwykłego makaronu na sucho...


o dzieki - o zupkach slyszalem ale nie wiedzialem, ze na ludka trzeba uwazac. bym sie zalatwil niezle;)
w ogole wszystkim dziekuje za wypowiedzi. w weekend pojde na zakupy, zrobie sobie pare 'porcji' z Waszych rad i przetestuje co ile warte;)
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie

jesli można niewielkim kosztem nosić/wozic małe co nieco czy trochę wody to wg mnie warto

wode mam zawsze w samochodzie i to pare butelek - kilka razy mi to niezle pomoglo.
zazwyczaj cos do zarcia rowniez ale zwykle to byly slodycze - czekolada, batoniki itp.
zaspokajaly niezle glod ale minusem jest niestety ich wplyw na zdrowie - jak sie zywi czyms takim przez pare dni to i zeby i zoladek dobrze sie nie czuja.
dlatego wlasnie szukam czegos nowego.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
jak już wspomniałem - liofilizowana pieczona pierś z kurczaka - można ją jeść w każdym stanie chociaż napój, woda zalecana

suszone owoce - namieszaj sobie różne gatunki [czasami niestety jest to kosztowne]

jeśli Ci to smakuje to jakieś sucharki typu wasa

jeśli to możliwe to możesz wozić do tego jakaś konserwę
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
jak już wspomniałem - liofilizowana pieczona pierś z kurczaka - można ją jeść w każdym stanie chociaż napój, woda zalecana

suszone owoce - namieszaj sobie różne gatunki [czasami niestety jest to kosztowne]

jeśli Ci to smakuje to jakieś sucharki typu wasa

jeśli to możliwe to możesz wozić do tego jakaś konserwę
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
jak już wspomniałem - liofilizowana pieczona pierś z kurczaka - można ją jeść w każdym stanie chociaż napój, woda zalecana

suszone owoce - namieszaj sobie różne gatunki [czasami niestety jest to kosztowne]

jeśli Ci to smakuje to jakieś sucharki typu wasa

jeśli to możliwe to możesz wozić do tego jakaś konserwę
  • 0

budo_fredi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
ever: niewiem gdzie ty jezdzisz, ale ja jezdze bardzo duzo po kraju i wiem ze wszedzie, dokladnie wszedzie mozna cos kupic! nie ma takiego zadupia u nas gdzie nie nic nie dostaniesz. kiepskim poszukiwaczem jestes i tyle. wiec tak jak koledzy radza - rob kanapki w domu! napchaj aktowke batonami, suszonymi owocami, orzechami, krakersami, paluszkami, sucha kielbasa i czym tam jeszcze wlezie.....jezu, zyjemy w Polsce a nie na Syberii...
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
nie chce mi się wdawać w kolejne dyskusje ale ... nie masz racji Fredi - czasami po prostu się nie da [tym bardziej że jak wspominał typowy "junk food" ze sklepów mu nie pasuje], kolega zapytał to powinno się w miarę możliwości doradzić prawda?
  • 0

budo_tokuf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie
>>> ever
może coś takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko trzeba samemu przygotować :-)
  • 0

budo_ever
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taktyczne ;) jedzenie

>>> ever
może coś takiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko trzeba samemu przygotować :-)


oooo... dzieki:) wyglada niezle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024