Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słuchawki Bluetooth.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Słuchawki Bluetooth.
Nie musi być taktyczna, ma pozwalać rozmawiać hands free.

I tak na Allegro mamy do wybory słuchawki następujących firm:

Jabra,
Bluetrek,
Nokia,
Sonyericsson,
Motorola,
Logitech.

Szukam czegoś solidnego, nie za drogiego.
I teraz parę pytań do użytkowników takich słuchawek:
- czy każda słuchawka będzie współpracować z każdym telefonem?
- czy zasięg 10 metrów jest realny?

Co więc polecacie?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Słuchawki Bluetooth.
Najbardziej zastanawiam się nad Logitechem:

Dołączona grafika

Za 140 zł można to kupić.

Czy lepiej zainwestować w Nokię (telefon mam Nokia).
  • 0

budo_nurek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słuchawki Bluetooth.
Mam Jabre (takiego banana) jakies pol roku, i jest bardzo OK.
Na jednym ladowaniu wytrzymuje kolo tygodnia, bardzo zwarta konstrukcja, nic nie powinno sie odlamac, bo nie ma co. Bardzo ergonomiczna, zaklada sie szybko, laczy sie wygodnie. Wada jest brak ladowardki samochodowej w komplecie, jest tylko sieciowa, oraz cena. Te 10 metrow to tylko w dobrych warunkach. Ja bym to raczej ograniczyl do pomieszczenia w ktorym jestes. Kazda sluchawka dziala z kazdym telefonem, pod warunkiem ze oba maja Blue.

pozdrawiam
n.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Słuchawki Bluetooth.
A z Nokii to myślę o takich:

HS-26W:

Dołączona grafika

HS-37W (jedyna na baterie AAA, reszta na akumulatorki):

Dołączona grafika

HS-36W:

Dołączona grafika

HS-11W:

Dołączona grafika
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Słuchawki Bluetooth.
mam jabrę BT 330 [od niedawna ale wydaje się ok]

co do pracy - telefon musi udostępniać profil "hands free" albo jakoś podobnie , żeby wszystkie funkcje działały

druga sprawa - między naciśnięciem przycisku a reakcją telefonu jest małe opóźnienie [ponoc zależne od modelu telefonu] czyli po naciśnięciu "słuchawki" w słuchawce odbiera rozmowę po około sekundzie [w moim przypadku]
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Słuchawki Bluetooth.
Jeżeli masz Nokię, sprawdź koniecznie przed zakupem w jakimś sklepie czy ci z nią zestaw odpali. Pamiętam że w niektórych modelach Nokii był jakiś czas temu problem ze współpracą z takimi zestawami. Osobiście jestem szczęśliwym użytkownikiem słuchawek BT od jakichś 2,5 roku. Początkowo korzystałem z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Nie wiem czy była to przypadłość mojego egzemplarza, czy też ogólna cecha produktu ale był kiepski. O ile ja jeszcze słyszałem rozmówców, o tyle oni mnie ledwo co. Po paru miesiącach używania odpadł bardzo delikatny uchwyt do mocowania za uchem. Na szczęście zestaw jest taki lekki, że można go po prostu wsadzić w ucho i się trzyma. Zamieniłem go potem na starego Sony Ericssona HBH-30 i róznica była radykalna. Idealny dźwięk, żadnych zakłóceń, itp.
Kupując słuchawkę BT weź pod uwagę kilka rzeczy: waga i wygoda trzymania na uchu ma znaczenie, jeżeli jeździsz samochodem ze słuchawką na uchu non stop. Ja zakładam słuchawkę tylko do rozmowy więc to nie ma znaczenia. Polecam kupowanie słuchawek robionych przez producenta telefonu bo po prostu masz wtedy mniej kabli. Kupujesz jedną ładowarkę samochodową i korzystasz z jednej 230V. Przy Nokii trzeba to sprawdzić bo niestety nie wszystkie ich akcesoria pasują do wszystkich modeli ze względu na różne gniazda.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024