Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy na Jungle Fight V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Swoja strona, to spodziewałem sie lepszej technicznie walki w stojce i szczerze zaluje, ze Materla niestety nie pokazal za wiele ze swoich umiejetnosci. Szkoda, bo tu upatrywałem jego sukces. Te zrywy i obszerne sierpy okazaly sie zbyt uboga bronia na brazylijczyka w mojej ocenie. W dodatku tamten nie tylko nie dal sie zaskoczyc, ale pare razy ladnie skontrowal.
Przyznac trzeba Cyborgowi, ze gosc robil swoj plan i mu to wychodzilo.

Walka w parterze - dosc jednostronna. Ktos wspomnial o ciosach w kierunku Cyborga w parterze - poza jednym nie pamietam, chyba bede szczegolnie na to zwracal uwage ogladajac kolejny raz.

Walka nie specjalnie spektakularna, strasznie spalil sie jeden i drugi, tylko szkoda, ze nasz bardziej i pierwszy. Wiadomo jednak nie od dzis, ze kondycja ma cholerne znaczenie i jak jej zabraknie to przeciwnik robic moze z nami wszystko. Cipao nie tylko sie slizgal, ale wrecz slanial na koncu, stad te upadki.
Znam ten klimat i wiem co to znaczy, teraz tam jest i goraco i wilgotno, a to dla bialasow ciezka sprawa i na wydolnosci sie odbija. Tu pies pogrzebany.
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Po obejrzeniu walki musze stwierdzić,że ktoś kto mówi,że "cyborg poprostu zjadł Michała" raczej w tej tematyce nie powinien więcej sie wypowiadać,dla mnie była to wyrównana walka oczywiście,że momentami cyborg przeważał (zwłaszcza 1 runda) ale michał pokazał charakter i chwilami to on miał inicjatywę.Moim zdaniem czynnikami,które miały najważniejszy wpływ na to,że wynik był taki a nie inny to oczywiście kondycja(widać było,że michałowi po prostu brakowało sił) oraz dużo mniejsze doświadczenie michała(cyborg pokazał,że jest cwaniakiem ringowym i wie kiedy należy odpocząć a kiedy przycisnąć)Również nie bez znaczenia była temperatura i wilgotność powietrza,ktoś kto jest ok. miesiąca w brazyli nie może czuć się dobrze w takich warunkach.
Po drugie oczekiwanie na wynik i oglądanie walki wyzwoliło dużo emocji za co serdecznie pragne ci podziękować CIPAO!!!(zrobie to osobiście jak wrócisz)
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Dopiero obejrzalem caly film i musze przyznac,ze naprawde dostal CIPAO :/ :/ . Nie mial w ogole koncepcji na Cyborga,a te 'cepy' w pierwszej rundzie i gdy Evangelista je przepuszczal i kontrowal to mnie doprowadzaly do pasji ;/ . W drugiej Cyborg upadl przez popchniecie,ja w ogole nie widzialem zagrozenia Cyborga ze strony M.Materli . Mam nadzieje,ze CIPAO bedzie mial jeszcze okazje do rewanzu ale np na jakims chlodniejszym terenie :D . Pozdrawiam i gratuluje mimo wszystko Michałowi :) !!!
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Stwierdzenie ze Cipao został zjedzony to duża przesada (zjedzony to został Gołota przez Brewstera) tymniemniej Cyborg był wyrażnie lepszy, miał przewage w całej walce i na dobra sprawe ani przez moment nie był poważnie zagrożony. Tymniemniej respect dla Cipao za wytrwałośc i wole walki. Oby nastnym razem było lepiej, tak żeby rozjebał Cyborga i całe PiS . :twisted:
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
No niestety Michał przegrał wyraźnie jak dla mnie.. zła taktyka na początku. Może najlepiej niech sam się wypowie jak to było :) ? To był inny Michał niż ten z walk w Polsce - nie był tak pewny siebie :(
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Cyborg to czolowka znim przegrac to zadna ujma. Michas walczyl calym sercem i do konca. Jest silny i mlody cala kariera jeszcze przed nim. A co do taktyki to chyba malo kto w Polsce zawalczyl lepiej.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Ciekawe czy mial wogle taktyke, niektorzyfighterzy typu Cro Cop powiadaa ze nie maja zadnej walki :> , wychodza i walcza( ja wsumie w to nie wierze).
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Swoją drogą to ciekawe ile dostawali$ zawodnicy JFV.??? :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

Ciekawe czy mial wogle taktyke, .

:?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Nie dość ze Cyborg pewnie lepiej znosi upały to jeszcze na dodatek widać ze lepiej sobie radzil z utrzymaniem równowagi na tak śliskim ringu. Nie wiem, może w brazyli czesto na takich sie walczy ale Cipek sprawił momentami wrażenie jakby mu założyli łyżwy i pierwszy raz wypchneli na lodowisko i na dodatek kazali walczyć z wprawionym lyżwiarzem. Warunki jednym słowem byly autem Cyborga kurwa nie dość ze upał to jeszcze ślisko.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

Nie dość ze Cyborg pewnie lepiej znosi upały to jeszcze na dodatek widać ze lepiej sobie radzil z utrzymaniem równowagi na tak śliskim ringu. Nie wiem, może w brazyli czesto na takich sie walczy ale Cipek sprawił momentami wrażenie jakby mu założyli łyżwy i pierwszy raz wypchneli na lodowisko i na dodatek kazali walczyć z wprawionym lyżwiarzem. Warunki jednym słowem byly autem Cyborga kurwa nie dość ze upał to jeszcze ślisko.

heh - to niech teraz Cyborg zawalczy u nas, jak bedzie -15*C i snieg po kolana ;)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
noo i jeszcze rozebrane laski dookoła ringu bo pewnie nie przyzwyczajony jest do widoku pieknych polek :wink:
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Polak poza groznym spojrzeniem na poczatku to nie za duzo pokazal, ale zycze powodzenia dobrze ze walczyl.
ktos pisal o kondycji ze to przez klimat a jak myslicie po zebraniu tylu ciosow w korpus nie siada kondycja? po to one sa, chyba jeszcze nie dostaliscie petardy na dol...
a cyborg od poczatku widzial swoja szanse w kontrze, po cepach materli zauwazyl ze ten ma druga reke nie na szczece tylko na klacie dlatego kontrowal i to skutecznie tam kazy sierpowy wchodzil, sam zapraszal do akcji prowokacyjnie opuszczajac lewa reke.
gratuluje materli.
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
ryota zdecyduj się albo nie za dużo pokazał albo dobrze walczył
  • 0

budo_dżonas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Też macie wrażenie, że wyraz twarzy Michała mówił: "Kurwa ale upał" ?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

ryota zdecyduj się albo nie za dużo pokazał albo dobrze walczył


Wyraźnie pisze: "dobrze że walczył"
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

Też macie wrażenie, że wyraz twarzy Michała mówił: "Kurwa ale upał" ?

...a może cisnienie powietrza bylo tez za wysokie ?
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

Też macie wrażenie, że wyraz twarzy Michała mówił: "Kurwa ale upał" ?


Wiecie to Jungle Fight a nie Cold Fight .... wiec upal musi byc na bank ;)

Michal jest bardzo twardy, mogl to inaczej rozegrac moze by wygral. W kazdym razie zawalczyl z inna niz polsa liga i to dla niego dobre ... zawsze cos z tego wyniesie ... i duze prawdopodobienstwo ,ze rewanz (tylko po przeanalizowaniu tej walki) by juz wygral.

Pozdro dla Cipao
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
marcos

dobrze ze walczyl.


:roll:
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
jesli ktos odebral moja wypowiedz, ze przegrana to kwestia wylacznie klimatu to byl w bledzie
cyborg mial konkretne strzaly
pamietam tez bardzo grozne i mocne jego kolanko

pamietacie walke Nastka? koniec niemal identyczny

godny i wymagajacy przeciwnik
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024