Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polacy na Jungle Fight V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
zgadzam sie z kimura, brazylijscy komentatorzy tez ;)
zdecydowanie, gdyby wszystko zaczelo sie tak jak w drugiej rundzie wynik moglby byc inny.

jak dla mnie to wygladalo to podobnie jak u nastuli troche. bardzo szybko zmeczenie - zapewne zwiazane z emocjami (tak sobie gdybam), a potem juz bylo ciezko odrobic.
jak to sie mowi pierwsze sliwki-robaczywki, teraz juz zadne cyborgi nie beda straszne :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
moglby ktos wykroic walke Cipka z tego calego filmu z JF5 i wrzucic na trackera/gdzie indziej? bylbym dzwieczny
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
sciagaj bitcometem tam mozesz wyszczegolnone pliki sciagac
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
juz sciagnalem z yousenda - thx bro ;)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Dobrze sedzia przerwał walke,bo kontynulowanie jej bylo by bez sensu :(
Po pierwszych wymianach ciosu miachalowi zabraklo juz sil :| O patrerze nawet nie mowic ciosy Cyborga z ogromna sila docieraly do glowy,o tych kolanach nie wspominam uderzajacych jak mlot.
Po prostu zabraklo kondycji :|
Ale nie łam sie Michał wszyscy jestesmy z toba :-)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
ja pierdole jak ten film wolno idzie :evil: ale chuj wazne ze jest, dzieki popo
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
a ja w ogóle nie mogę go ściągnąć... albo się popsuł albo coś robię źle
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Jestem po ogladnieciu walki, wnioski? Nasz zawodnik leprzy technicznie ,przynajmniej jesli chodzi o techniki bokserskie, jednak brakuje mu w porownaniu do tego cyborga( jak go zobaczylem na poczatku przy prezentacji to az podskoczylem, kurde vanderlei 2) killer instynctu, zawodnicy z chute boxu nie czaja sie gdzie wala , w tyl glowy , czy przeciwnik jest z nokautowany czy nie i tak go dobija jeszcze soccer kickiem, bylo kilka takich akcji w ktorych Materla mogl ruszyc na przeciwnika i go dobic naprzyklad soccer kickiem,ale chyba jednak tez tu przewazylo juz wyczerpanie, a w pierwszej rundzie dziwilo mnie te slizganie sie glownie Polaka, stad pytanie, czy ten ring byl taki sliski?? i czy nie lepiej dlatego walczyc w butach jakis specjalistycznych( fedorkach- warriorkach :D ), przez te poslizgi Materla duzo stracil, niemogl rowniez przez to kontynuowac swoich akcji, kurcze tak niewiele brakowalo :( . A tak woge to leprze wrazenie na mnie zrobil Polak niz ten Brazylijczyk mimo ze przegral :/
  • 0

budo_chillboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
ja tam nie slyszalem zeby ktos wygral samym "killer instynktem" co tu duzo mowic Cyborg poprostu zjadł Michała i nie bojmy sie tego powiedziec bo tu sie nie ma co wstydzic , Cyborg ma na swoim koncie ponad 2 razy wiecej walk , trenuje z najlepszymi a swoj i swoje dotychczasowe walki toczył z rownie dobrymi zawodnikami ...
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
No moze troche przesadzilem, teraz ogladnalem jeszcze 2 razy z rzedu ta walke, i jednak w pierwszej rundzie no cyborg wyraznie leprzy, no ale za to jak nasz zawodnik walczyl w stanie maksymalnego wyczerpania( 2 runda) to az same rece do oklaskow sie skladaja:>, kurcze jak mial faze spowodu braku juz kondychy, to zaczal niezle punktowac cyborga, i byl taki jeden moment w ktorym cyborg uderzony badz odepchniety uklekl i wcale szybko nie wstal, gdyby nasz mial troszeczke wiecej sily i sie rozbiegl ze stompem na cyborga to by chyba same srubki z niego zostaly, szkoda ze zabraklo sil , ta jedna akcja mogla o wszystkim przesadzic.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
nie uwazam ze go zjadl, jak dla mnie 60/40 dla cyborga, z tymze na pewno w glownej mierze zawazyl klimat i kondycja, mysle ze w europie wynik moglby byc inny.pozatym nie zapominajmy ze cipao prawie rok nie walczyl.
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
adrenalina...ale no co na to poradzić podejrezwam, że większość z nas by śię spaliła jakby przed taką małpą stanęła, za taki ryj powinno się iść siedzieć :-) normalnie silva 2. A tak poza tym ładnie musiał być cyborg naszprycowany jakimiś gównami skoro trzaskał sie ze złananą ręką i bynajmniej nie widziałem grymasu bólu na jego twarzy. Od razu mi się przypomniał saku walczący ze złamanym obojczykiem...psycho :twisted:
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Na początek gratulacje Cipao !!! To z pewnością był dla ciebie wielki bój i sporo cię kosztował. Pierwsza runda zdecydowanie dla Cyborga zarówno stójka, jak i parter. Druga runda: Michał fajnie w stójce zadał trochę uderzeń, ale jak dla mnie za dużo było w tym chaosu. Cyborg przyjmował mocne , pojedyńcze urzerzenia - wymiana z nim to raczej kiepski pomysł. Cyborg pokazał klasyczną szkołę Chute Boxe , a jak wiemy jest to team, który szkoli czołówkę zawodników na świecie - mi osobiście nie podoba się ten styl walki, który oni prezentują, ale widać jest bardzo skuteczny. Jeszcze raz gratulacje !
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
<
sprry ale nie wiem jaka ty walke ogladales. jesli chodzi o stujke a szczegulnie technike, balans i naturalnosc, Cyborg byl duzo lepszy. Materla rzuca na sile i niepewnie. pownikien darzyc do klinczu w stojce i urzyc przewage sily/masy.

<
zgadzam sie. pod wplywem adrenaliny spalil energie na samym poczatku.

<
fighterzy czesto uszkadzaja rece podczas walki i walcza dalej. w czasie walki latwiej ignorowac bol. NP Forrect Griffin zlamal reke podczas walki na Jungle Fight po czym znokautowal przeciwnika (nie ta reka ale mniejsza o to)

nie ma co zmyslac ze cyborg sie naszprycowal i dla tego wygral. wygral bo byl leprzy. jak mkimura powiedzial, jakby materla podjal inna taktyke, wyszedl by duzo lepiej.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V

Cyborg poprostu zjadł Michała i nie bojmy sie tego powiedziec bo tu sie nie ma co wstydzic

Jakbym takie pierdoły wygadywał, tobym się jednak wstydził.
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
cyborg miał złamaną ręke 8O jestem w szoku jak to prawda... Co by sie działo jak by była :lol: cała... Może nie doczytałem :roll: wyjaśni mi ktoś to :?:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
Dla tych, którzy nie zauważyli, dodam, że nie było to otwarte złamanie z przemieszczeniem. :roll:
Najwyraźniej podczas walki doszło do pęknięcia kości, to się zdarza, ból jest wtedy do zniesienia a może wręcz byc niezauważony, nie demonizujcie tego aż tak bardzo.
  • 0

budo_czarek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
nebir_onE napisał
cyborg miał złamaną ręke Shocked jestem w szoku jak to prawda... Co by sie działo jak by była Laughing cała... Może nie doczytałem Rolling Eyes wyjaśni mi ktoś to Question

cyborg to maszyna wiec zlamana reka nie robi. nawet bez reki by walczyl. jesli nie doczytales to doczytaj i wtedy zadawaj madre pytania :wink:
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Polacy na Jungle Fight V
bardzo dobra walka. szkoda, ze Cipao przegral (kurwa, zdarza sie). z czego ten ring zrobiony? zapocony i nie przetarty po poprzedniej walce? znajac brazylijczykow to calkiem mozliwe. miejscami wygladalo jak jazda figurowa na lodzie.
stojka michala bardzo "spontaniczna", ale skuteczna. czemu kondycyjnie siadl? nerwy go zjadly? mozliwe, a ze sie kazdego wlasna miarka ocenia, to wiem, ze rzygalbym jak kot majac lat 21 i wskakujac na taki ring. blad ktorego mozna bylo uniknac to wciagniecie cyborga w garde z klinczu. Michal liczyl ze sobie odpocznie z takim zawodnikiem na wierzchu? wyraznie widac, ze sie przeliczyl. poczatek drugiej rundy wyglada nawet lepiej niz pierwszej, ale sil nie starcza. ktos juz wyzej napisal ze w innym klimacie moglby byc inny wynik - tez tak mysle. czekam na nastepne walki Materli. kumpel ktoremu pokazalem walke skomentowal ze gosc wyglada jak "Polish Ricardo Aarona" - oby mial racje :wink:
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024