Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam dość... żegnam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mam dość... żegnam
Przychodza takie chwile kiedy ma sie dosc.. dzis wlasnie jest taka chwila. Czas sie stad wypisac i zmienic moja strone startowa. Koniec.
Napisalem tu ok 4000 postow [licznik pokazuje mniej ale to wynik czyszczenia bazy danych] , przez 3 lata byłem tu prawie codziennie. Czuje sie zniechecony. A wynika to z glownie z winy ludzi, ktorzy zle rozumieja swoja prace. Nie chce byc czlonkiem spolecznosci, gdzie wzgledy osobiste, kompleksy, chec wladzy jest przedkladana nad zdrowy rozsadek. Nie pasuje mi to.
Spróbuje opisac co zaszlo.. choc w wiekszosci to domysly, ale fakty sa faktami.

Anway.. przez kilka ostatnich tygodni na vortalu kwitla fajna dyskusja b+b=p.. nie ma sensu wspominac o czym, bo pewnie kazdy kiedys tam zajrzal. Watek w pewnym momencie wyladawal w knajpie.. co jej uczestnikom nie przeszkadzalo.. ale przeszkadzalo paru ludziom , ktorzy nie byli w stanie stanac do dyskusji a mieli odrobine wladzy. I tak 28.10 dostaje PM od moderatora mahmeda

Nie napisałam, żebyś zmienił poglądy, tylko poprosiłam żebyś zmienił nick.
Myślę, że to dobry pomysł, żebyś zwrócił się do Fiodora jako instancji odwoławczej.

lekko zdebialem.. niewzne co pisze.. wazne jaki mam nick! Gambit zapytal w rzeczonym watku w kanjpie co w nim takiego obrazliwego.. bez odpowiedzi.
Dodatkowo dostalem drugiego pm od moderatora AdamD, ze kolezance sie cos nie podoba.
Pozniej i to ostatnie co zdazylem zobaczyc, to pieniaczy jego post w watku kobiety i budo.. padlo kilka pytan z naszej strony i watek zniknal.. ok.. dobra nic sie nie stalo choc .. no wlasnie choc.. zal mi fajnej dyskusji z three i randalem.. okazuje sie,ze IMHO inteligentna rozmowa jest niewskazana.. najlepiej zakładac topick jak ten Kurwa
ok.. przypadkiem zajrzalem dzis w profil i zobaczylem 2 ostrzezenia. zgadnijacie od kogo. tak.. wlasnie od wyzej wspomnianych.
1 ostrzeznie za naruszenie reg.. , 2 - za pietrowe cytowanie.. i uwaga .. w watku którego nie ma.
to mnie zniechecilo do konca. mam wysypke na widok ludzi popisujacych sie wladza, nie rozumiejacych ideii dyskusji internetowych.. polecam wziasc leksje u szczepana, bo jako moderator sprawuje sie niezle.
nie mam ochoty uzerac sie, bo szkoda moich nerwow i czasu.
tak wiec moderatorze adamd jak obiecalem - odchodze. nie byly to wg pana "obiecanki cacanki" , moze pan sie czuc dumny, ze zwalczyl pan goscia o obrazliwym nicku. bedzie o czym wnukom opowiadac.
aha.. by bylo jasne napisalem do admina, ten jak zwykle olał pm, email, wiadomosc na gg..

so.. ostatni papieros.. kilka cieplych slow na koniec.. three, randall, gambit.. :)

From Dublin with last word..

Dołączona grafika
  • 0

budo_bular
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Dortmundu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Kto jest za tym aby Aiki zostal? Ja jestem a jak sie to nie podoba moderatorom to mnie tez prosze wyrzucic. W koncu jestesmy tu jak jedna rodzina. Czy na tym nie polega Aikido? :) Pozdrawiam
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Sayonara. Co by Ci Guiness lepiej smakował.
Teraz ja już czekam tez na ostrzeżenie, bo moje poglądy są przecież tez nieprawomyślne.
Randall, a ty w kolejce następny. Zastanawiam się tylko co z Kantele, zrobią, bo to przecież kobieta, a też twierdzi że b+B=P :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
szkoda...
gambit to chyba nie chodzilo jednak o poglady b+b
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Ależ Aiki, udowodniłeś właśnie panom moderatorem, że mają rację nawet jak jej nie mają.
Pozdrowienia.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Ja zawsze uwazalem ze moderatorzy i admini na paru forach w ktorych czynnie uczestnicze w tym to rowniez to przerost formy nad trescia. Gowno za przeproszeniem robia a obnosza sie ze swoja wladza jakby byli panami calego swiata. Otoz sprawa ma sie zupelnie inaczej. Forum tworza ludzie a administracja jest TYLKO I WYLACZNIE po to by trzymac porzadek,stopowac klotliwych ludzi i by dyskusje byly na poziomie. Tymczasem jest inaczej,jesli w dyskusji nie zgadza sie z toba admin to najlepiej aby Pan admin wykorzystal ta przewage ze ma mozliwosci i zabanowal albo dal ostrzezenie delikwentowi ktory smial stanac mu na drodze do jego racji. Zenada.To nie powinno miec miejsca i jesli admini tego bajzelu(sorry za wyrazenie) nie wezma sobie tych slow do siebie to ludzie zaczna odchodzic i ich olewac. Nic prostrzego zalozyc nowe forum gdzie atmosfera bedzie o wiele przyjemniejsza(nie ma problemu bym to nawet ja je postawil).FORUM TWORZA ZWYKLI SZARZY USERZY A NIE ADMINISTRACJA!. Aiki nie odchodz bo tym samym pokazales ze to ONI maja racje a tak wcale nie jest...
Otwarcie nawet przyznam racje ze B+B=P i tyle w temacie. Pis!
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Tak, jak napisalem w poscie w watku, ktory zostal usuniety (HGW dlaczego...)...:
Strata niepowetowana, a sprawa niezalatwiona...
(wbrew pozorom jestem teraz dla odmiany powazny)
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Szkoda długiej dyskusji, która w odróżnieniu od wielu innych na budo zawierała nie tylko bluzgi i wzajemne obrażanie się, ale również argumenty i to padające z obu stron. Wygląda na to, że niektóre z tych zaprezentowanych przez Aikiego trafiły do ludzi, którzy nie chcąc się do tego przyznać, postanowili go uciszyć. Brawo Aiki.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
nie zgadzam sie z pogladami aikiego na temat kobiet na macie, prowadzilam kiedys na ten temat z nim dyskusje, stanelo na tym ,ze w tym temacie bedziemy mieli inne zdanie i zadna ze stron nie przekona drugiej. Wiec przestalismy dyskutowac na ten temat. Mozna miec inne zdanie, mozna " na noze" :) , zaciekle dyskutwoac na jakis temat, mozna sie nawet poklucic , ale zeby sie zanegowac, usuwac z firum, wyrzucac... to niepowazne troche
...
a tak na marginesie.. rysunek na znaczku to wierna podobizna Aikiego.. rysunek wykonala moja utalentowana przyjaciolka... ktora swego czasu "wojowala" na slowa z Aikim :)

Aiki to osobosc na tym forum... a jego podpis mnie bawi :twisted:
nie odoba mi sie jak ktos przekracza granice kulturalnej dyskusji...
a jakas wendeta przeciwko kobietom na macie jest tak samo smieszna jak wendeta przeciwko Aikiemu :twisted:
Aiki , ale ogolnie rzecz biorac zostaw te kobiety w spokoju, jest nas tak malo w sztukach walki, jestesmy fajne kumpele i zwykle nikomu nie przeszkadzamy..
moze napiszesz cos na temat aikido, jak tam twoja kondycja ? :twisted:
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Aiki a czego sie mozna bylo spodziewac po moderatorce która w podpisie ma tekst "kazdy ma prawo do MOJEGO zdania",
nie odchodź, wprawdzie się często nie zgadzam z Twoimi opiniami, ale jestes jednym z tych forumowiczow ktorzy trzymali jakis poziom dyskusji i twoje odejscie znacząco obniży poziom Vortalu, nie mówiąc już o tym ze faktycznie dasz zupełnie niepotrzebną satysfakcję pani która zupełnie na to nie zasługuje
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Zaczyna mnie to wszystko powoli wqrwiać... Przez całe życie (dość krótkie co prawda, ale zawsze :wink: ) trzymałam sie zdala od wszelkiego formalizmu i biurokracji, i w efekcie nie wchodziliśmy sobie nawzajem w drogę. A tu proszę... Mameha, już wczesniej wydawało mi się, że bierzesz swoją funkcje nieco zbyt poważnie... Żeby jeszcze można było pojąc, o co Wam (moderatorom) właściwie w tym przypadku chodzi.. ni w ząb...
Traktuję to forum dosc utylitarnie, wiec sie wynosić demonstracyjnie i w geście solidarności nie zmierzam, choć nie powiem, przeszło mi to przez myśl.
Co do naszego knajpianego watku, to sie zastanawiałam, gdzie zniknął.. nie miałam czasu szukać, więc żyłam w nieświadomości. Byłabym wdzięczna, jakby mi ktos podesłał na priv te pare postów z 'kobiet i budo', które poprzedziły jego zamknięcie, bo nie było mi dane ich przeczytać...

Cóż więc.. Aiki - miło było, mon ami viennant de Dublin ;)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
3m sie.

Kolejny stary user odchodzi. Coraz czesciej sie to widzi.. Niestety.

pzdr
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Jesli Aiki uznal, ze powinien odejsc, jesli taka jest jego decyzja, to uszanujmy to i tyle.

Mnie, szczerze powiem, nie podobal sie protekcjonalny ton kolegi Aiki'ego, jaki mial zwyczaj stosowac w swoich postach. Bylo to zdecydowanie in minus i bylo zbednym dodatkiem do argumentow w dyskusji, miedzy innymi w watku b+b=p.

Ze swej strony zycze mu nieograniczonego rozwoju w aikido, w czym, na szczescie, nieobecnosc na forum mu z pewnoscia nie zaszkodzi.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Witam,

Rzut oka na sprawę z mojej strony -> http://www.fabrykasi...p=693039#693039

Zdrówka,
AdamD
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
krzyzyk na droge
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
NIe wiem o co sie wkurzac. .. moje zdanie czesto jest inne niz moderatorow czy admina i jak tak sie zdaza mowie o tym i nie dostaje ostrzezenia - prawda zawsze lezy posrodku. Problemem zgody jest znalezienie punktu wyposrodkowania ;)
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam

Koniec.
From Dublin with last word..


Nie wierze w to pozegnanie.
Moim zdaniem to tylko demonstracja obliczona na efekt typu "nie odchodz, masz racje, wszyscy cie kochamy".
Nie wierze, ze to byl ostatni post, zwlaszcza ze Aiki nadal figuruje na liscie uzytkownikow.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
Ja tam sobie zapisałem w ulubionych link do tego tematu, na wypadek gdyby jednak powrócił 8)
  • 0

budo_ruda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
A temat o kobietach i aikido naprawde zniknal, nawet z knajpy?
Pytam, bo ja do knajpy nie zagladam.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam dość... żegnam
narciaz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024