Skocz do zawartości


Zdjęcie

polskie kimona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_ainos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

polskie kimona
czy są inne polskie firmy robiące kimona poza serwachem i matro ?
jesli przegapiłem taki temat naprowadxcie mnie prosze bez zbednych opierdek ;)
dzienks
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Jest jeszcze Hokkaido - dobre i solidne kimona.
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
ja mam hokkaido i jestem zadowolony :)
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Witam ! Może podasz linka do sklepu z kimonami !!! :lol:
Dzieki !!!
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jeśli chodzi o maturo - prosze bardzo, jest troche na ALLEGRO
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
serwach na allegro
poza tym nowe maturo możesz kupić w budo sport, kontakt masz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Dzięki !! Sprawdze te sklepy może coś sobie wybiore !!
Chyba troche treningów wytrzyma te kimono :wink:
  • 0

budo_ainos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
poszukałem i znalazłem jedynie to :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

brak jednak zdjęć a szkoda
  • 0

budo_maggik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Witam!
Nie chciałem zakładac nowego tematu, więc zapytam tutaj (od razu zaznaczę, że używałem funkcji 'szukaj' :P )
Zamierzam kupić kimono do treningów (w miare tanie, ale żeby się nie rozpadło po pierwszym), ale nie wiem jak przekłada się gramatura na wytrzymałość. Chciałem kupić green hilla (450gr/m2), ale zauważyłem, ze inne 'niedrogie' kimona często mają większą gramaturę... czy tutaj mogę zastosować zasadę "im więcej, tym lepiej"?
No i drugie pytanie - mam 183 cm wzrostu, waze cos kolo 85 kg. Z jednej strony slysze, ze lepiej kupic kimono na 190cm, bo skurczy sie po praniu, a z drugiej, ze lepiej kupic na 180, bo "im wieksze kimono, tym wiecej szkody mozna Ci nim zrobic"... kogo posluchac ? :)
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
im wieksza gramatura tym lepiej a co do wielkosci gi to napewno sie po kilku praniach sie wstapi lepiej kup wieksza
  • 0

budo_adas_szczecin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
do sprzednia mam buty do bjj,zapasow. obowie na mate adidas.
  • 0

budo__ghost
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomaszow Maz

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
jakie wzory ?
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Pewnie w 3 paski.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona

No i drugie pytanie - mam 183 cm wzrostu, waze cos kolo 85 kg. Z jednej strony slysze, ze lepiej kupic kimono na 190cm, bo skurczy sie po praniu, a z drugiej, ze lepiej kupic na 180, bo "im wieksze kimono, tym wiecej szkody mozna Ci nim zrobic"... kogo posluchac ?


Nie jestem znawcą, ale ja bym kupil na 1,80. Za duża bluza to udręka, czowiek się w nią zaplątuję, zsuwa się na gowę i ogólnie jest niewygodnie. Wydaje mi się, że kupowanie za dużego kimona "bo się skurczy w praniu" to bląd bo one nie kurczą się aż tyle i potem czlowiek ma za duże. No chyba, że masz krwawe treningi i zamierzasz je permanentnie gotować.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Ja mam 180, kupilem judoge na 190 i ugotowalem ja w 90, jest ok, ale to lipna judoga bez naszywek, ktore by pewnie zafarbowaly w tej temperaturze, no i nie wiem jaki to ma wplyw na bawelne.
  • 0

budo_różnie
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
A ja mam takie pytanko.Mam piec treningów w tygodniu same judo i bjj(trenuje juz dwa miesiace tak wiec bardzo krotko).Trener na judo powiedzial mi bym sie juz bez judogi nie pojawial ,ale mnie szczerze mowiac judo srednio teraz kreci i chodzi mi tylko o nauke rzutów pod bjj bo to jest dopiero frajda(mialo byc odwrotnie ,ale jednak treningi pokazaly co jest wieksza przyjemnosci wiec kazdemu radze zeby nie szedl tylko ogladac, ale wziol spodenki koszulke do podarcia i bral czynny udzial w treningu) :twisted:TYlko nie mozna caly czas turlac sie w spodenkach wiec musze sobie kupic kimonko,gi jakkolwiek zwal.Ale w pieknym miescie w ktorym mieszkam (o dziwo miescie wojewodzkim) :? nie ma kimonek na moj wzrost 190 plus/minus 1,5cm i 82 kg wiec jaki rozmiar powinienem miec a4 czy a3?.W kazdym sklepie w ktorym bylem i na allegro mowia ze dopiero sie szyja i beda za okolo miesiac a jak chcesz mozemy sprowadzic ci kimonko jakies za 300zl w szamteksach sa ale po dzieciakach ktore mialy po 15-17 wzrostu weic odpada. :evil:Wiec sobie tak myslalem ze zbliza sie piekny okres swiateczny(wiec kasa tez bedzie) ludzie wracaja z ameryki(co za tym idzie nie bedzie kosztow przesylki :D ) wiec moze by tak sprowadzic sobie jakies takie pozadniejesze bo kasa wtedy wyjdzie taka sama moze nawet taniej bo jak sie juz dowiedzialem promocje sa sporrrrre.Wiec co radzicie czekac az uszyja jakies polskie czy nieceregielic sie znimi tylko brac jakies firmowe(odrazu mowie ze to bedzie moje pierwsze kimonko wiec tez troche glupio wjechac na trening jak sie jest swiezakiem w kimonku zalozmy krugansa a bezsensu jest kupowanie kimonka do karate tak mi sie przynajmniej wydaje).Co byscie zrobili ?czy kupić gi firmowe(WAR,KF VASCO czy BTT(atama) kompletnie sie na tym nie znam) w cenie 300 zl czy kupic cos polskiego i czekac mnie wiecej tyle samo? sick
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
napewno zaden wstyd ze przyjdziesz w dobrym kimonia, ja chociaz cwicze w prujacej sie judoce napweno zle bym na ciebie nie spojrzal :twisted: :wink:
  • 0

budo_różnie
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polskie kimona
Jednak polska to jest dziwny kraj, bardziej sie oplaca sprowadzic dobre kimono bo czas oczekiwania jest taki sam a cenowo nie wiele wieksza roznica przy jakosci nie porownywalnej. :twisted: :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024