Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boks -Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_placeck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Boks -Warszawa
Mam takie małe pytanko.Gdzie w Warszawie może ćwiczyć boks za rozsądną cene i jakość.
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks -Warszawa
Trenowałem tylko w jednym miejscu i to mogę polecić-dla jasności, mówię tu o amatorskim, wręcz rekreacyjnym uprawianiu boksu (chociaż jeśli ktoś chce sparować, nawet z poważnymi przeciwnikami-no problem). Gwardia Warszawa, zajęcia z Jackiem Kucharczykiem 3xw tygodniu, pon-sr-pt, el trenerro jest konkretny, pracuje sporo z juniorami, więc wie, jak nauczyć podstaw.
Wiem jeszcze, że Henryk Petrich prowadzi zajęcia na Ursynowie, poszukaj w necie grupy Hammer Knock-out.
  • 0

budo_placeck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks -Warszawa
Dziękówka! Można jeszcze orientacyjną cenke???
PoZdRo................
  • 0

budo_xenomorf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks -Warszawa
Niedawno interesowałem się boksem na Legii. Okazało się że zarówno jeden jak drugi trener życzył sobie 30 zeta za trening i chcieli się umawiać tylko na indywidualne. Żadnych tam zajęć w grupie jak na normalnych treningach. Słyszałem też od kogoś że miał to samo na gwardii. Ale tam nie pytałem więc nie wiem na pewno. I ponoć jest jeszcze jeszcze boks w jakimś domu kultury Świt. A tak wogóle to jakoś cienko z tym boksem jak na tradycje bokserskie i popularność sportu jako taką. na stronce Polski Boks są adresy klubów.
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks -Warszawa
Na Gwardii sa grupy, ostatnio było 120pln/ miesiąc, 3 treningi w tygodniu. Treningi indywidualne to tylko możliwość0radzę po kilku miesiącach chodzenia w grupie.
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Boks -Warszawa
Na Brodnie jest dobry trener boksu - kiedys to sie nazywało Fight club, teraz nie wiem.
Prawie na przeciwko szpitala brodnowskiego.
Czesto wpada tam nasz slawetny trener Dimitriuk.

Obiła mi sie o uszy tez podobno niezla sekcja Skrzecza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024