Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozciaganie a grube nogi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzoker
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

rozciaganie a grube nogi
Jak w temacie. Od kilku lat trenuje pilke nozna i mam strasznie grube i silne uda (same miesnie). Niestety jak to czesto bywa olewalem niezwykle wazny element treningu jakim jest stretching :oops: do niedawna wystarczalo to co mialem ale teraz okazuje sie ze to za malo. czy ktos moze mi doradzi jak rozciagnac te kopyta ? :> wiem ze bylo bardzo wiele postow o rozciaganiu ale moj to szczegolny przypadek. bo rozciaganie 'patykow' a 'pilkarskich kopyt' to nie to samo

i apel do wszystkich mlodocianych trenujacych :

wiem ze rozciaganie to nic przyjemnego, ale rozciagaj sie puki mozesz !! bo bedziesz zalowac jak ja

p.S mam 18 lat. waze 80kg 184 cm wzrostu. wlasnie zmierzony obwod w udzie ok. 60 cm , nie wiem czy to duzo bo nie mam jakiegos punktu odniesienia ale wierzcie mi ze to czysta moc :]
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: rozciaganie a grube nogi
Ja mam w udzie 65 i nie uwazam zeby bylo ono specjalnie duze. Jak na mnie nie sa potrzebne Ci jakies specjalne cwiczenia rozciagajace, poprostu sie rozciagaj, systematycznie i dokladnie.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: rozciaganie a grube nogi
Proponuje bieganie, a po biegu rozciaganie calego ciala, w szczegolnosci nog. Jak juz bedziesz zmeczony 40 min. biegiem - najlepiej lesna, parkowa nawierzchnia (nie beton) o zmiennej predkosci - biegniesz w stalym, srednim tempie robiac co jakis czas max sprinty to po treningu zrob sobie rozciaganie. Nogi beda rozgrzane i latwiej bedzie sie rozciagac.
Streching to fajna sprawa, nie musisz odrazu probowac szpagatu, pamietaj, zeby stopniowo sie rozciagac, a nie na chama, bo latwo o kontuzje.



pozdro
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: rozciaganie a grube nogi
dzoker, przesadzasz. 60 cm w udzie przy 184 cm wzrostu to nie jest przeciez duzo (sam mam 65 cm przy 178 cm wzrostu a wcale tego nie widac). stosuj normalne programy na rozciaganie.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: rozciaganie a grube nogi
rozciagaj tak samo jak "patyki" mialem podobnie a teraz jest juz duzo lepiej i nie wymyslalem sobie zadnych specjalnych cwiczen.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024