Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_wiewiór
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja
Witam wszystkich i proszę o porade.Oczywiście zamierzam się zgłosić do lekarza,ale może to znana wam przypadłość więc najpierw piszę tu :P Otóż podczas treningu bjj wychodząc z trójkąta znajomy trzymał nogami już tylko moją głowe i dość porządnie się wierzgał.Bałem się o kark i szyje więc przerwaliśmy walke,ale minął już tydzień a ja odczuwam charakterystyczne kucie w bicepsie podczas dotykania brodą klatki piersiowej (jak w czasie obrony przed gilotyną) . Nie wiem co to może być,może nerw?Czy spotkaliście się kiedyś z podobną sprawą,a jeśli tak czy jest szansa wyeliminowania skutków-bo te przeszkadzają bardzo podczas sparingów.Pozdrawiam i prosze o wstępne porady.
  • 0

budo_bilu-grrota
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grrota Rzeszów/takie tam inne kluby

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja
Nie spotkalem sie, ale to moze byc:

promieniowanie od nerwu w miesniu :

-mostkowo-obojczyko-sutkowym

-kruczo- ramiennym

lub tez od ktoregos z prostownikow przykregoslupowych, ktore naciagnely sie przy ratowaniu Twojego kregoslupa przed rozerwaniem

w najgorszym wypadku (zaraz pewnie pomyslisz, ze to TO), wysunal Ci sie deliktnie dysk i uciska na nerw czuciowy idacy w oklolice bicepsa, choc to malo mozlwie bo glowa byla zapewne przycisnieta do klatki piersiowej w zwiazku z czym wysuniecie jest zewnetrzne a tam sa nerwy motoryczne (a moze sie myle - to byl otak dawno :roll: ).

Powiedz mi czy bol sie nasila kiedy:

1) przekrecisz glowe w lewa strone

2)odciagniesz bark od ciala

3)opuscisz, pociagniesz bark
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024