Skocz do zawartości


Zdjęcie

o filmach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

btw. 'Pocałunek Smoka' film z Jetem Li, dziś o 23.30 na TVN ...

Tam się biją jak baby. Spojrzałem przypadkiem. ;)
  • 0

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

Może i używa ale nie w ten sposób co Jet. Mnie chodzi o to, że Jet lata na linkach wykonując kopnięcia z wyskoku, lub robiąc np jakieś salta itp. U Jackiego tego nie uświadczysz.

no to trzeba bylo tak od razu. kaskaderka jet'a a jackie'go to dwie inne sprawy. inna sprawa to fakt iz jackie ma juz swoje latka i nie wszystko mu wychodzi bez pomocy linek. co bylo to bylo to juz historia, teraz czasy sie zmienily.

co do jeta nie podoba mi sie jego latanie. przesada.

ps. wiecie ze Jet Li na poczatku kariery uzywal nicku Jet Lee?

btw. ostatnio dobre filmy kreci Donnie Yen - polecam
  • 0

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

Tam się biją jak baby. Spojrzałem przypadkiem. ;)

jest tam jedna dobra scena jak Jet walczy z policjantami na posterunku.
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

kaskaderka jet'a a jackie'go to dwie inne sprawy. inna sprawa to fakt iz jackie ma juz swoje latka i nie wszystko mu wychodzi bez pomocy linek. co bylo to bylo to juz historia, teraz czasy sie zmienily.


Jackie ma 51 lat a jakoś nadal nie lata na linkach przy najprostrzych scenach (typu kopnięcia z wykoku) w przeciwieństwie do Jeta. No owszem w "smokingu" może trochę było ale to na potrzebę fabuły filmu.

PS. Ile lat ma obecnie Jet??
PS2. Mam jakiś stary filmik z początków kariery Jeta. Jest to filmik Wu Shu, w którym Jet robi jakiś pokaz z jakimś gościem. No szczerze mówiąc Jet za dobry tam nie jest :? Żartuję sobie, że linek nie miał i dlatego :) :):)
  • 0

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

PS. Ile lat ma obecnie Jet??

to co znalazlem na jego stronie:
Biographical Data
Birth: April 26, 1963 in Hebei, China.
Family: 2 Older Brothers, 2 Older Sisters, Father passed away in 1965 and mother passed away in 2002.
Spouse: Nina Chi Li
Children: 2 daughters from a previous marriage, 2 daughters from current marriage
Name: Li Lian Jie (Mandarin), Li Lin Kit (Cantonese)
Height: 170 cm / 5'7"
Weight: 66 kg / 145.5 lbs.

PS2. Mam jakiś stary filmik z początków kariery Jeta. Jest to filmik Wu Shu, w którym Jet robi jakiś pokaz z jakimś gościem

a mozesz jakos podeslac? zip, rar na maila albo jakis link?
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Mradu: "Od kołyski aż po grób" ;]
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Wykasować tego posta ;]
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

to co znalazlem na jego stronie:
Biographical Data
Birth: April 26, 1963 in Hebei, China.
Family: 2 Older Brothers, 2 Older Sisters, Father passed away in 1965 and mother passed away in 2002.
Spouse: Nina Chi Li
Children: 2 daughters from a previous marriage, 2 daughters from current marriage
Name: Li Lian Jie (Mandarin), Li Lin Kit (Cantonese)
Height: 170 cm / 5'7"
Weight: 66 kg / 145.5 lbs.


W sumie to na oko powiedziałbym, że Jet Li jest starszy od Jackiego. A co do linek w filmach to u Jeta Li jak są linki to zazwyczaj w jakichś dziwnych porąbanych scenach i faktycznie przy kopnięciach z wyskoku ale tylko jakichś zupełnie śmiesznych i zupełnie nierealistycznych (z tego co pamiętam to w Romeo must die były 2 sceny takie, może więcej ale nie było widać, że to na linkach). A co do Jackiego to jakiś czas temu byłem na głodzie :wink: i wyporzyczyłem "Medalion". Rany tam Jackie nawet przez murki na linkach przeskakuje :? . Ale ogólnie to się zgodze, że Jackie dużo rzeczy sam robi sam, ale sceny walki ma fajne tylko dlatego, że są moganierealistyczne a nie dlatego, że pokazuje fajną technikę czy coś. Taka moja opinia.
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
[quote name="Acid_tkd] A co do Jackiego to jakiś czas temu byłem na głodzie :wink: i wyporzyczyłem "Medalion". Rany tam Jackie nawet przez murki na linkach przeskakuje :? . [/quote]

No wiem. "Medalion" i "Smoking" owszem są motywy "latania" ale to ze względu na fabułę filmu. Pokaż mi jakikolwiek inny film, w którym Jackie używa linek, albo ściślej jakikolwiek film, w którym musi się wspierać linkami w czasie wyskoków w walce :| (nie żebym nawiązywał aluzjami do Jeta :) :) )

PS. Denerwują mnie zdania typu: "Widziałem 2 filmy z Jetem, i wypożyczyłem jeden film z Jackim i jeszcze jeden widziałem jak byłem mały. No to teraz się wypowiem".
Ludzie wypowiadajcie się jak macie większy obraz tego o czym mówicie. Lubcie kogo chcecie (Jeta czy Jackiego) nieważne, ale oceniajcie obiektywnie.
Ja mam przegląd pracy obu aktorów bo śledzę to przez kilka ładnych lat i na tej podstawie się wypowiadam. Innym radzę robić podobnie.
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Czy ja napisałem, że Medalion to jedyny film z Jackiem jaki widziałem :?:

Zapewniam, Cię że było ich więcej.

A co do wyskoków w czasie walki to nie widziałem filmu z Jackiem, w którym bez linek skakałby tak jak Jet w "Pewnego razu w Chinach" :) :wink:

Za to w pełni zgadzam się, że Jackie odwala więcej kaskaderki ( co zresztą już napisałem ).


PS. Stare filmy z Jackiem rządzą
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

Czy ja napisałem, że Medalion to jedyny film z Jackiem jaki widziałem :?:


A czy ja napisałem, że nawiązuję TYLKO do Ciebie :?:

Zapewniam, Cię że było ich więcej.


Cieszę się. Ale z tego co kiedyś gadaliśmy to mało o nim wiesz.

A co do wyskoków w czasie walki to nie widziałem filmu z Jackiem, w którym bez linek skakałby tak jak Jet w "Pewnego razu w Chinach" :) :wink:


Bo Jackie bezsensownych filmów nie kręci :P :P:P
Nie no żart oczywiście, ale wolę oglądać popisy Jackiego, który faktycznie wykonuje je na realu (mówię o saltach, motywach z drabiną :) itp) niż Jeta, który musi się wspierać linkami. Nie mówię o lataniu czy jakichś tam wypasionych scenach (chociaż te też). Ale zwykłe kopinięcie z wyskoku ? No ludzie...
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Ciekawy film z Jetem Li to "Fist of Legend", nie wiem jak z kopnieciami z wyskoku w tym filmie, ale pompki na palcach robi bez dublera :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Tigeru - Jet Li też używa linek bo tego wymaga film lub jego konwencja(filmu). W HK filmach to całkiem normalne, że bohaterowie "trochę wyżej skaczą". Jackie ich nie używa tak jak Jet, bo w swoich filmach odpuścił sobie latanie - taki jego styl, ale w większości filmów pomaga sobie linkami na wiele innych sposobów.

Jeśli tylko to, że Jet Li używa linek jest powodem, że go tak nie lubisz - to, to troche śmieszne. Poza "Pocałunkiem Smoka" spokojnie jeszcze kilka filmów z nim bym znalazł gdzie nie używa linek do "latania". Piszesz, że nie lubisz osób, które obejrzą dwa filmy z kimś i już się wymądrzają, a sam z Jetem widocznie wielu ważnych pozycji nie widziałeś albo nie zwróciłeś uwagi na pracę linek (lub zasadniczo jej brak).
  • 0

budo_goblins
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goblinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
no wlasnie :D
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
piszecie tylko o jackiem i jecie,
jakich innych aktorów tego typu filmów, lubicie?
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

Tigeru - Jet Li też używa linek bo tego wymaga film lub jego konwencja(filmu).


Mnie chodzi o to, że np. Jackie jak używał linek w "Smokingu" to dlatego, że dzięki tytułowemu wdzianku zdobywał nadludzkie zdolności. Dlatego do wielu scen trzeba było użyć linek. A Jet?? Wyskok, salto, 6 kopnięć, obrót i dopiero ląduje - grając zwykłego człowieka, a nie superbohatera. O to mi cały czas chodzi.

W HK filmach to całkiem normalne, że bohaterowie "trochę wyżej skaczą". Jackie ich nie używa tak jak Jet, bo w swoich filmach odpuścił sobie latanie - taki jego styl, ale w większości filmów pomaga sobie linkami na wiele innych sposobów.


8O 8O 8O A czy ja twierdze inaczej?? 8O 8O 8O
Mnie chodzi o to, że Jet pomaga sobie nawet przy NAJPROSTRZYCH scenach, co wg. mnie kwestionuje jego talent.
CZYTAJ UWAŻNIEJ.

Jeśli tylko to, że Jet Li używa linek jest powodem, że go tak nie lubisz - to, to troche śmieszne.


Nigdy tak nie powiedziałem. Jeśli chodzi Ci, że wspomniałem o tym w jednym poście to dokładnie w tej samej wypowiedzi masz wyjaśnienie, że to żart.
CZYTAJ DOKŁADNIEJ.

Poza "Pocałunkiem Smoka" spokojnie jeszcze kilka filmów z nim bym znalazł gdzie nie używa linek do "latania".


No wiem. Ja też. Nie używa ich do latania tylko do wyskoków :P :)

Piszesz, że nie lubisz osób, które obejrzą dwa filmy z kimś i już się wymądrzają, a sam z Jetem widocznie wielu ważnych pozycji nie widziałeś albo nie zwróciłeś uwagi na pracę linek (lub zasadniczo jej brak).


Oj mylisz się i nawet nie wiesz jak bardzo.

To, że oceniam obiektywnie to nie znaczy, że kogoś nie lubię lub nie mam o nim pojęcia.
Poza tym nikt Ci nie każe zgadzać się z moim zdaniem.
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
moze-
Yuen Biao- jeden z wielkiej trojki wraz z Jackie Chanem i Sammo Hungiem. Mniej popularny
a szkoda bo w filmach pokazywal dobry poziom kung fu.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach

Mnie chodzi o to, że np. Jackie jak używał linek w "Smokingu" to dlatego, że dzięki tytułowemu wdzianku zdobywał nadludzkie zdolności. Dlatego do wielu scen trzeba było użyć linek. A Jet?? Wyskok, salto, 6 kopnięć, obrót i dopiero ląduje - grając zwykłego człowieka, a nie superbohatera. O to mi cały czas chodzi.

Tak...a mnie chodzi o to też, że Jackie używa też linek do innych rzeczy i w innych filmach, do podrzucania, podnoszenia, otwierania wielu przedmiotów, drzwi, klap itp itd. Używa przy prawie każdym upadku jaki robi on lub ktoś inny, jak ktoś zwrócił uwagę w Medalionie też używał i to nim miał jeszcze powód ku temu (nim umarł), używa ich także podczas wstawania z ziemi i jeszcze podczas mnóstwa innych sytuacji. Oczywiście robi to dużo bardziej dyskretnie niż Jet, i nie używa w taki sposób, ale oni po prostu robią inne filmy i mają inny "styl" ich robienia.

Mnie chodzi o to, że Jet pomaga sobie nawet przy NAJPROSTRZYCH scenach, co wg. mnie kwestionuje jego talent.


Co masz na myśli mówiąc najprostrze sceny? Jak je ryż pałeczkami albo spaceruje po uliczce w Once Upon a Time...? Bez przesady :wink: Możesz kwestionować jego talent. To już Twoje zdanie i z tym nie zamierzam się spierać. Chociaż ja zdecydowanie uważam, że talent posiada, sądze że bez tego, jako dzieciak nie wygrywałby zawodów i nie zrobiłby takiej kariery. Sądzę, że wu-shu sportowe zna lepiej od Jackiego, bo go ostro od dzieciaka do tego uczyli. Jackie był w operze uczony gdzie uczą trochę tego, trochę tamtego, jakieś ruchy z kung-fu, troche gimnastyki, śpiewu, tańca, ....grania na gitarze:wink:.



Jeśli tylko to, że Jet Li używa linek jest powodem, że go tak nie lubisz - to, to troche śmieszne.


Nigdy tak nie powiedziałem. Jeśli chodzi Ci, że wspomniałem o tym w jednym poście to dokładnie w tej samej wypowiedzi masz wyjaśnienie, że to żart.
CZYTAJ DOKŁADNIEJ.

Czytam dokładnie. To Ty przeczytaj jeszcze raz swojego posta. Wynika z niego, że żart był apropo czegoś innego - tego, że wymieniłeś filmy Jeta, jakby tam pozostała naiwność, i piszesz w tym poście do Acid_tkd, że Ciebie źle zrozumiał. A oddzielnie w nim napisałeś:

Bo go nie lubie za to, że nie widziałem nawet jednego filmu z nim, w którym nie używałby linek Neutral
Wiesz, śmieszy mnie troche. Takie podobne ewolucje przedstawia np. Jackie Chan w ani jednym filmie nie latając na linkach. Czyli da się?? No da się. A jak się nie umie to trzeba sobie podpiąć linki. .

i nigdzie dalej już nie znalazłem abyś pisał, że to też był Twój żart.



Poza "Pocałunkiem Smoka" spokojnie jeszcze kilka filmów z nim bym znalazł gdzie nie używa linek do "latania".

No wiem. Ja też. Nie używa ich do latania tylko do wyskoków :P :)

"Latania" napisałem w cudzysłowiu. Chodziło mi w tym też o wyskoki i inne takie, co pod to podchodzi. Myślałem, że tego się domyslisz i nie będę musiał pisać dosłownie, że chodzi mi o wszelkie akcje w powietrzu gdzie linka pomaga w pokonywaniu siły grawitacji.

Poza tym nikt Ci nie każe zgadzać się z moim zdaniem.

Zauważ, że ja tu nie próbuje nie zgadzać się z Twoim zdaniem, tylko piszę, że Jackie też używa linek. W inny sposób niż Jet, i to w drastycznie inny, ale używa. Uwielbiam obu aktorów i nie zamierzam bronić ani atakować któregoś z nich. Nie chcę się też kłócić czy też walczyć z Tobą, który z nich jest lepszy. Po prostu chcę wyjaśnić to, że Jackie też linek używa i nie jest taki cudowny, że wszystko daje radę sam zrobić w przeciwieństwie do "złego i kiepskiego aktora" jakim jest Jet, bo nawet najprostrze sytuacje kręci na linkach :wink:

No offence :-)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
[quote name="budo_Skiper"]Czytam dokładnie. [/quote]

Na pewno?? :wink: (Patrz niżej)

[quote name="budo_Skiper"]
Tak...a mnie chodzi o to też, że Jackie używa też linek do innych rzeczy i w innych filmach, do podrzucania, podnoszenia, otwierania wielu przedmiotów, drzwi, klap itp itd. Używa przy prawie każdym upadku jaki robi on lub ktoś inny,[/quote]

Proponuję zobaczyć "My Stunts" i dopiero zacząć rozmowę.

[quote name="budo_Skiper"] jak ktoś zwrócił uwagę w Medalionie też używał i to nim miał jeszcze powód ku temu (nim umarł), używa ich także podczas wstawania z ziemi i jeszcze podczas mnóstwa innych sytuacji. Oczywiście robi to dużo bardziej dyskretnie niż Jet, i nie używa w taki sposób, ale oni po prostu robią inne filmy i mają inny "styl" ich robienia. [/quote]

Owszem "Medalion" i "Smoking" to filmy, w którym linek używa dużo. Już o tym pisałem :? Napisałem to wczęsniej - przeczytaj uważnieJ w takim razie.


[quote name="budo_Skiper"]Co masz na myśli mówiąc najprostrze sceny?[/quote]

No chyba jednak Ci się tylko wydaje, że czytasz uważnie bo głupie pytanie zadajesz. Pisałem o tym już kilka razy.
Dla mnie prostą sceną jest wyskok i kopnięcie 2-3 razy kopnięcia frontalnego w tym wyskoku.
Jet potrzebyje do tego linek, niestety.

Pomijam, że czasem kopie 6-7 kopnięć - nie o tym mowa teraz --> wyprzedzając Twoje pewnie następne posty.

[quote name="budo_Skiper"] To Ty przeczytaj jeszcze raz swojego posta. Wynika z niego, że żart był apropo czegoś innego [/quote]

Tu masz racje. Mogę przysiądz, że zdanie wpisałem (aczkolwiek być może nieopatrznie później wykasowałem). Zwracam honor poklon w tym przypadku.

Wyjaśniam dogłębniej: Nadmierne używanie linek przez Jeta Li w dość prostych scenach dla kina "kopanego" wg. mnie każe się zastanowić czy aby na pewno on tak dużo potrafi.
Nie mam nic do niego, ani jego fanów wyrażam tylko swoją opinię - nic poza tym. Ave.

[quote name="budo_Skiper"]piszesz w tym poście do Acid_tkd, że Ciebie źle zrozumiał [/quote]

Chwila, chwila. Spokojnie. Jak dla mnie to inna sytuacja. Acid czepił się czemu akurat wspomniałem o Jet'cie Li. A ja tylko żartowałem co wyjaśniłem w kolejnym poście.
To tak jak by zapytał "jak to my zatrzymujemy wodospad siłą woli??" (również nawiązanie do mojego posta). Po prostu cały post był napisany z uśmiechem.

[quote name="budo_Skiper"]"Latania" napisałem w cudzysłowiu. Chodziło mi w tym też o wyskoki i inne takie, co pod to podchodzi. Myślałem, że tego się domyslisz i nie będę musiał pisać dosłownie, że chodzi mi o wszelkie akcje w powietrzu gdzie linka pomaga w pokonywaniu siły grawitacji. [/quote]

Eh, a ja w odpowiedzi napisałem zdanie na końcu, którego umieściłem dwie wesołe emotki co wskazuje na to, że mówię z żartem, uśmiechem. "Myślałem, że się domyślisz".
Wyluzuj trochę stary. Uśmiechnij się, rozluźnij.
Smiiiile :) :) :)

[quote name="Skiper"]piszę, że Jackie też używa linek. W inny sposób niż Jet, i to w drastycznie inny, ale używa. Uwielbiam obu aktorów i nie zamierzam bronić ani atakować któregoś z nich. Nie chcę się też kłócić czy też walczyć z Tobą, który z nich jest lepszy. Po prostu chcę wyjaśnić to, że Jackie też linek używa i nie jest taki cudowny, że wszystko daje radę sam zrobić w przeciwieństwie do "złego i kiepskiego aktora" jakim jest Jet, bo nawet najprostrze sytuacje kręci na linkach :wink:
quote]

Ja też nie mam zamiaru kłócić się który jest lepszy. Wyraziłem swoją opinię i uzasadniłem ją. Ty zacząłeś atakować :? więc Ci wyjaśniam.
Jackie akurat robi to co realne sam (OGLĄDNIJ "My Stunts") przez co również nabawił się wielu kontuzji (co też jest dowodem nie używania linek).
Jet chce używać linek?? Ok. Nie mam nic przeciwko. Źle mnie rozumiesz.
Mnie cały czas chodzi o te proste rzeczy. To tak jakby Van Damme prosił o dublera przy szpagacie :? :wink:
Co do "złego i kiepskiego aktora" jak to napisałeś. Nigdy czegoś takie nie powiedziałem. Skąd Ci się to wzięło?? Nie kwestionuję jego talentu aktorskiego tylko sprawność fizyczną.
I nie zasłaniaj go wiekiem bo od młodych lat aktorskich "lata" na linkach :wink: :wink:
  • 0

budo_acid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: o filmach
Ja się nie "czepiłem" fragmentu z Jetem, tylko zainteresowało mnie dlaczego uważasz, że akurat filmy z nim są naiwne, bo jakby nie patrzeć to z Jackiem filmy też są bardzo naiwne więc tak po prostu z czystej ciekawości się zapytałem.

Ale mi wyszło to pięknie stylistycznie :?

Cieszę się. Ale z tego co kiedyś gadaliśmy to mało o nim wiesz.


No wiesz z oglądania jego filmów to o nim samym za dużo się nie do wiem, miałem na myśli fabularne filmy (choć słowo fabularne sugerowałoby, że powiny mieć jakąś fabułę :wink: ). Nie jestem tak zagożałym fanem jak Ty i nie wiem jakiej firmy nosi bieliznę (oprócz tego, że z misiem Koala :wink: ).

I w ogóle zauważ emotki, żeby nie było, że znowu nie załapałem czy coś :wink: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024