Skocz do zawartości


Zdjęcie

"cygan" kostecki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"cygan" kostecki
prośba do użytkowników z rzeszowa - wiecie czy można "korespondencyjnie" - przez internet lub telefonicznie - kupić lub zarezerwować bilet na najbliższą walkę ww?
z góry dzięki za info
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Na walke Kosteckiego?

Hmmm...numer do Cygana Ci nie dam, do jego szefa tymbardziej...on jest z Twojego miasta, choć może, Ty z jego :wink: .

Zapytam sie Andrzeja czy sie da...czekaj na odp.
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
duncan dzięki za zainteresowanie, ale nie szukam kontaktu do "cygana", chcę tylko kupić bilet na jego najbliższą walkę. a że nie jestem z "jego miasta" to chciałbym to zrobić korespondencyjnie. więc jeśli organizator prowadzi sprzedaż internetową, to taka informacja byłaby pomocna.
dzięki i pozdrawiam
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki

duncan dzięki za zainteresowanie, ale nie szukam kontaktu do "cygana", chcę tylko kupić bilet na jego najbliższą walkę. a że nie jestem z "jego miasta" to chciałbym to zrobić korespondencyjnie. więc jeśli organizator prowadzi sprzedaż internetową, to taka informacja byłaby pomocna.
dzięki i pozdrawiam

Wiesz, nie mogę z nim złapac kontaktu..gala jest za dwa tygodnie...jak mi się uda z nim skontaktować (cały czas, dla Ciebie próbuje), to jak coś zarezerwuje bilet dla siebie, czyli...dla Ciebie. Jak mi sie uda go złapac to odezwe sie do Ciebie na privie...jak nic z tego, to przykro mi-nieodezwe sie.

Niczego nie obiecuje.


P.S
żeby nie było...niczego nie chce w zamian...po prostu chce Ci pomóc.
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
dzięki, doceniam Twoje starania. jeśli uda Ci się złapać kontakt z ludźmi, którzy dysponują biletami to zaklep dla mnie dwa.

dzieki jeszcze raz, pozdrawiam
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
duncan, sprawa nieaktualna
pozdrawiam
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
marcos !!!

Jak sie jednak decydujesz, to wierz lub nie, ale załatwiłem Ci DWIE wejsciówki, zaraz przy ringu!!!!!


I to jest pewne...sorki, ze dopiero teraz mówie, ale kolega był na zjeździe WBC...
  • 0

budo_rk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki

marcos !!!

I to jest pewne...sorki, ze dopiero teraz mówie, ale kolega był na zjeździe WBC...


:lol:
  • 0

budo_rk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
parę postów na innym forum i już tytułujesz się kolegą pana Wasilewskiego?
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki

parę postów na innym forum i już tytułujesz się kolegą pana Wasilewskiego?

Hmmm...z kim mam przyjemnosć ? Moze z "kolegą"? :D

Lepiej byłoby napisac "wpsółrozmówca" ? Kolega czy nie, dwa bilety zarezerwował...
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Kostecki zwyciężył - niestety nie mogę dodać, że zasłużenie. Pierwszy raz walczył 12 rund i zaprezentował się nieźle.Niestety nie mogę podzielić euforii rzeszowskiej publiki po zwycięstwie Dawida. Myślę, że Ismail radził sobie znacznie lepiej niż Cygan. No cóż to sędziowie rozdają wyniki.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Całą walke podsumowuje wypowiedź Ismaela po walce....
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki

Całą walke podsumowuje wypowiedź Ismaela po walce....


no cóż - byłem, widziałem i niestety zgadzam się
pozostaje trzymać kciuki za Dawida, że w następnych walkach, już w obronie tytułu będzie lepiej
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki

Całą walke podsumowuje wypowiedź Ismaela po walce....

zacytujesz?
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Wypowiedzi po walce w podkarpackich Super Nowościach:

Jerzy Kulej, były pięściarz dwukrotny mistrz olimpijski, obecnie komnentatr Polsatu: - Była to bardzo wyrównana walka, a sędziowie byli skrupulatni niczym aptekarze. I bardzo dobrze bo dzięki temu Dawid wygrał. Uważam, że sprawiedliwie bo rzeczywiście był o te kilka ciosów lepszy.

Grzegorz Skrzecz, były pięściarz, reprezentant Polski, obecnie komentator Polsatu: - Abdul postawił Dawidowi poprzeczkę bardzo wysoko. To naprawdę świetny pięściarz. Jest z pewnością bardziej doświadczony od Cygana i to było widać. Na szczęście Dawid nie z tych co się boją i zdołał tę walkę minimalnie wygrać. Ale popełnił też sporo błędów co pokazuje, że musi jeszcze dużo się uczyć, bo przeciewników będzie miał przecież coraz trudniejszych.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, pięściarz, kolega "Cygana" z Hammer Knockout Promotion: –Dawid pokazał charakter. Pokazał, że chce wygrywać, że ten jego rozwój idzie w dobrym kierunku. Wygrał minimalnie, niektórzy pewnie będą kręcić nosami na styl, ale pamiętajmy, że Abdoul to bardzo wymagający przeciwnik. Sam wiem o tym najlepiej, bo udało mi się go znokautować dopiero w 12 rundzie. Od tego czasu Belg zrzucił parę kilogramów i zrobił "plażową" sylwetkę. Zaczął walczyć w kategorii półciężkiej i udowodnił, że zna się na swojej robocie.

Mateusz Borek, komentator Polsatu: - Uważam, że jeśli "Cygan" i "Diablo" chcą coś osiągnąć w boksie to takich przeciwników lub jeszcze lepszych, będą mieć częściej. Teraz już nie ma miejsca dla "kelnerów". Jeżeli chodzi o walkę to uważam, że była bardzo wyrównana. Każdy z uczestników takiej walki musi się liczyć z tym, że przy remisie sędziowie wskażą na zwycięstwo gospodarza. Gdyby walka odbywała się w Gandawie, rodzinnym mieście Abdoula to sądzę, że wygrałby on.

Ismail Abdoul: – To ja powinienem wygrać tę walkę, byłem minimalnie lepszy. Wiem jednak jakie reguły panują w boksie zawodowym. Jeśli chcesz zwyciężyć na obcym terenie, musisz zniszczyć przeciwnika, znokautować go. Nie zgadzam się z decyzją sędziów, ale ją akceptuję, bo nic innego mi nie pozostaje.

Sympatyczny i skromny chłopak ten Ismail, bo w moim subiektywnym odczuciu to zdecydowanie wygrał na punkty. Chociaż cieszył mnie zawodowy bokser z Podkarpacia, a teraz zniesmaczył pseudo mistrz. Nigdy nie przypuszczałem, że z Rzeszowa zrobi sie Hamburg. Ktoś chyba na tym forum nazwał gale HKP cyrkiem objazdowym - zaraz po ogłoszeniu werdyktu wyszedłem i tak sobie właśnie pomyślałem.

Wypowiedzi z GC Nowiny

Grzegorz Skrzecz (medalista mistrzostw świata i Europy):
- Bałem się o wynik tej walki. Do ostatniej sekundy było w okolicach remisu. Czy werdykt był słuszny? Powiem tak: na swoich śmieciach takich walk się nie przegrywa.

...Gdyby ta walka była w Belgii, to pewnie wygrałby mój zawodnik - stwierdził Vanees Velde, trener Abdoula...

I najlepsze teraz

..- Dziękuję wam za wszystko - cieszył się "Cygan” stając na linach z mocno obitą twarzą. - Nigdy nie miałem tak poważniej kontuzji. Ale te rany, to nie po ciosach, ale po uderzeniach głową rywala - podkreślał...


  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Miron, dziękuje za cytat Ismaila.

"pseudo mistrz z podkarpacia", rozumiem Twoj, całkowcie słuszne, oburzenie.

Tylko, widzisz (ja wiem, ze to nieczego nieusprawiedliwia, ale troche inaczej rzutuje na, niektóre rzeczy) Kostecki, jest "nietkniety", dzięki tej walce, wgranej w niej, mógł wskoczyć (i wskoczył) do "10" WBC...Ismailowi nic by to oprócz paska WBF nie dało, i tak czy siak nigdy by Mistrzem nie został...Kostecki jest bardzo młodym, obiecujacym zawodnikiem...ja wiem, ze to niemoralne, wiem, ze tak nie powinno być. *

Ale, uwierz, mi w Polsce robiono już większe przekrety (np. Włodarczyk-Karaniewicz-TO BYŁ SKANDAL ! ! !), o Europie już nie wspomne... .

*Mówi to facet, zawodnik, który ryczał w szatni po walce, bo go sędzia shańbił...
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: "cygan" kostecki
Racja Duncan taki to już boks jest. Nie ma co przeżywać. Współczucia po sędziowskiej decyzji - to musi co najmniej wkur..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024