Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brewster obronił pas WBO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brewster obronił pas WBO
Z ostatniej chwili:
Pogromca Gołoty Lamon Brewster obronił pas mistrza świata WBO.
Wygrał z reprezentantem Niemiec (pochodzenia albańskiego) Luanem Krasniqim przez techniczny nokaut w 9 rundzie. Luan padł na deski, wstał ale już nie był w stanie walczyć. Wcześniej poleciał na deski w końcu 8 rundy i wg mnie już wtedy sędzia powinien walkę przerwać bo na 10 nijak nie był gotowy do podjęcia walki ( walki nie wznowiono już bo zadzwonił gong).

Walka była jak dla mnie niezbyt ciekawa, na średnim poziomie, Brewster był wolny i niewiele pokazywał - poza poteznymi ciosami od czasu do czasu, Luan w wiekszosci rund punktował Brewstera, ale po kazdym lepszym ciosie plywal. Pod koniec Brewster chwiał się na nogach po zadaniu ciosu - niewiele brakowało, żeby upadł po zadaniu ciosu jak Rocky w dwojce :D

Dla nas - Polaków- w tej walce ważne jest coś innego: walka odbyła się w Niemczech i mimo to, nie została przekręcona tak, aby Niemiec wygrał -> istnieje więc duża szansa, że tak samo będzie z walką Adamka. No a przynajmniej jest jakaś przesłanka do tego, żeby mieć nadzieję na uczciwy przebieg obrony naszego Mistrza.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brewster obronił pas WBO
Walka niezostała przekręcona, gdyż to było KO.

Brewster nie miał, nawet połowy formy z walki z Gołotą... .
  • 0

budo_p-14
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brewster obronił pas WBO

Walka niezostała przekręcona, gdyż to było KO.

Ale spotkałem się z takimi głosami, że co by sie nie działo i tak przekręcą wynik (na np.dyskwalifikację) - ja osobiście tak nie uważam... Bez przesady.

Brewster nie miał, nawet połowy formy z walki z Gołotą... .

Był w naprawdę kiepskiej formie: walczył tak jakby od niechcenia (zresztą wyglądał jakby mu się zupełnie walczyć nie chciało), był wolny i od walki z Gołotą chyba troche spasł się.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Brewster obronił pas WBO

Walka niezostała przekręcona, gdyż to było KO.

Brewster nie miał, nawet połowy formy z walki z Gołotą... .

a na ile oni pierwszy raz liczyli luana, a? to cos na 15 bylo
a lamon belbas mial, chyba trochu olal albanca, liczyl, ze mu to bulka z malsem bedzie a na twardego trafil, luan takie bomby ustal, wladek to by po nich w kime stuknal
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: Brewster obronił pas WBO

...... z Gołotą... .


........ z innej beczki, ale pewnie Ci sie spodoba. Dla mnie to albo sciema albo amatorszczyzna totalna:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brewster obronił pas WBO
Riddick Bowe mial za wysoko podciagniete spodenki, z Grantem Andrew nie wiedzial ze wygrywa z Tysonem miał złamaną szczeke i kość policzkową z Lewisem dostal zastrzyk w kolano a teraz nie wyszedł rozgrzany. Nie powiem ciekawy to pięsciarz - nigdy nie wiadomo co zrobi w ringu i jakie usprawiedliwienie mu wymyślą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024