Skocz do zawartości


Zdjęcie

'wypchany' brzuch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzoker
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

'wypchany' brzuch
Mam maly a wlasciwie dosyc duzy problem. Jeszcze z pol roku temu w czasie ostrego treningu mialem ladny, plaski i wyrzezbiony brzuszek :twisted: :twisted: .

Po zaprzestaniu treningow pedzilem zywot troche mniej sportowy :lol: wiecie winko, piwko ;) a brzuszek rosnie

problem w tym wlasnie ze mam duzy brzuch aczkolwiek nie sklada sie on z tkanki tluszczowej to znaczy jest taka srednia warstwa tluszczyku pod skora i pod tym miesnie.
bardzo dobrze zachowane, twarde i silne, tkanki tluszczowej nie jest duzo, ciagle widac poszczegolne miesnie (nie tak jak przedetm ale tez cos :)

wydaje mi sie wlasnie ze cos jest pod miesniami co ogolnie wypycha caly brzuch do przodu. na 100% nie chodzi o sadelko bo porownalem swoj brzuch z brzuchem kolegi 'tłuscioszka asportowego' i wogule jego 'wielkosc' polega na czym innym.

ktos ma pomysl co to jest i jak z tym sobie poradzic ?
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
Jak masz troche tego tluszczu,to moze on zakrywac miesnie,takze zacznij cos robic-najlepiej cos w stylu biegania,czy tez skakanki(ogólnie aeroby),no i porzadna dieta tez sie przyda.
  • 0

budo_ssiner
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
Proponuje "areobowa 6 Weidera", dobry trening na pozbycie sie masy tlusczowei i wyrzeźbienie miesni brzucha. Nazwe treningu wpisz w google, znajdziesz na pewno.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
a) masz gazy
B) tluszcz wokol organow wewnetrznych (mniejsze prawdopodobienstwo)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
Tez obstawal bym bardziej przy gazach, lub przy powiekszeniu sie zoladka.Nie wiem moze zaczales tez wiecej wcinac?
  • 0

budo_rozco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
To może być

B) tluszcz wokol organow wewnetrznych

jak najbardziej.
Wewnątrz jamy brzusznej jest, mogący przybrać spore rozmiary, magazyn tłuszczu- sieć.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
mam dobrą wioadomość - będziesz bogaty
prawdopodobnie jesteś w ciąży, a pierwszy facet, który urodzi dziecko podobno zgarnie sporo hajsu.

A na poważnie: żołądka prawdopodobnie nie masz rozepchanego (podejrzewam, że trenując miałeś wiekszy apetyt i pochłaniałeś na raz wieksze porcje), jęśli masz gazy to zaobserwowałbyś wzmożone ich ulatnianie przodem lub tyłem :oops: najprawdopodobniejszy jest tłuszcz wokółorganowy.
  • 0

budo_imp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
Mam cos podobnego. Znaczy na codzien mam fajna kratke na brzuchu i ogolnie plaski brzuch, ale wieczorkiem po dniu pelnym jedzenia jest wypchany. Krotkie wypuszczenie gazow i pozbycie sie zawartosci jelit przywraca dawny stan :wink:
  • 0

budo_corleone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
...móglby ktoś przyblizyc nieco temat 'otłuszczenia organów wewnetrznych' i gazów? przyczyny/skutki(negatywne?)/srodki zapobiegawcze..

(domyslam sie, ze aby zaradzic gazom nic, oprócz zmniejszenia ilosci ww w diecie zrobic sie nie da?)
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
gazy mozesz niwelowac zmiana diety lub np. espumisanem. kup sobie w aptece, zobacz jakie beda efekty i po sprawie.
  • 0

budo_dzoker
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
gazy to nie sa.

i pisalem ze to cos jest pod miesniami. zaje**nie ostrego treningu pomoze czy mam isc z tym do lekarza ?
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
Po co do lekarza??To przeciez normalne,ze jak nie cwiczysz,to miesnie staja sie mniej wyrazne(no a juz w szczegolnosci brzucha).Wroc do porzadnego treningu+aeroby,i znow bedziesz mial kaloryfer
  • 0

budo_dzoker
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
spoko ;) zapodam cos brzuch + jakies pompeczki [warunki domowe] :> btw. brzuszki robie przy kaloryferze dzieki temu bedzie 'kaloryfer' :> mam nadzieje ze sie pozbede tego scierwa raz na zawsze i bede plaski jak deseczka (paniom nie zycze :>)

p.S : jakby ktos chcial to moze zapodac mi jakis program w warunkach domowych

^^ to nie jest prosb/request ;> sam se znalezc moge/wymyslic :twisted: , ale jakby ktos mial na podoredziu :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'wypchany' brzuch
A6W:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ABS II:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024