Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na nadgarstek ... :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Coś na nadgarstek ... :/
Problem troche unikalny ale moze ktoś sie juz z czymś takim spotkał ... .
Chodzi o to że dawno temu miałem lewą łape nieźle złamana w nagarstku , te kilka lat nic mi nie było ale odkad pracuje fizycznie + paka + treningi niezle mnie napierd@!@ .
Czy zwykły bandaz uciskowy zalawi sprawe ? Podobno sa jakies fajne opaski na nadgarstek co by sie tak nie meczył czy cos takiego ... :? , znacie cos takiego ?

Taka mała sprawa a wkur!@# niezle ... :evil:
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Ja używam neoprenowego ściągacza Hansaplast. Działa znakomicie.

Tak to wygląda.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dodatkowo jeszcze maść i jest ok.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Ja bym raczej pomyslal jak go wzmocnic.
Osobiscie macham hantelkami ale pracujac samym nadgarstkiem w gore i w dol. Zna ktos jeszcze jakies dobre sposoby na wzmocnienie nadgarstkow?
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Wiekszosc cwiczen na przedramiona wzmacnia nadgarstki!
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Np: ciezki san-setsu-kon - dla nie wtajemniczonych wyglada to tak: Dołączona grafika - ten wiekszy ;)

Krecenie taka zabawka ostro daje po nadgarstkach a zabawa tez przednia ;)

No i oczywiscie bardziej klasyczne metody, np: nawijanie linki z ciezarkiem na kij, chodzenie na rekach, pompki przy roznych ustawieniach rak, no i wyzej wymienione hantelki choc lepsza chyba by byla stanga ale to jeszcze zalezy kto jakie obciazenie potrzebuje.

Jest tez kulka michalczewskiego niby bardzo zachwalana i wogole ze nastepnego dnia malego nie mozna przytrzymac zeby odlac sie ale ja osobiscie nigdy nie poczulem zakwasow po niej. Owszem jest bardzo fajna na rozgrzewke i na ogol przed staniem na rekach ja stosuje ale jako sam trening wzmacniajacy to ja raczej nie polecam
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Dam smarujesz maścią pod neopren? Nie grzeje cię przy tym za bardzo?
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/

Dam smarujesz maścią pod neopren? Nie grzeje cię przy tym za bardzo?


Po urazie (po 2 dniach) smarowałem Voltarenem. Trochę ciepło było, ale efekty bardzo dobre. A tak na zwykłe usztywnienie to wystarczy sam neopren. Nie wiem jednak jak to się sprawdza przy kontuzjach przewlekłych.
Tak sobie teraz myśle, że w przypadku Batmana to jednak może nie poskutkować. Może lekarz coś poradzi? No i mały freestyle z nunchaku rzeczywiście nie zaszkodzi :)
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Zaraz rozwinie się temat rzeka :)
Jak już poprubujesz różne rzeczy i nie pomoże to skocz do jakiejś większej apteki albo sklepu ze sprzętem do rehabilitacji.
Pojawiły się ostatnio w Polsce ściągacze magnetyczne na różne częsći ciała, nie pamietam nazwy firmy w kazdym razie w 2 apteko-marketach to widziałem.
Powinno ulżyć.
  • 0

budo_co
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Jakis rok temu mialem podobny problem, z tym ze akurat bez zlamania. Kiedys grajac w siatkowke cos sobie z nadgarstkiem zrobilem, pobolalo kilka miesiecy i przeszlo. Czasy sie zminili zaczalem chodzic na silownie, przyrosty, wszystko spoko i jak nalezy. Siedzac kiedys z kumplem przy piwku natknelismy sie na arm wrestling na kanale tmt. No to kurde pieczone, obaj po silowni zaraz zobaczymy na co nas stac. Skonczylo sie to tak ze koles wygral ze mna po jakis 3 sekundach a ja malo sie nie zesralem z bolu (za to na lewa wygralem :) ). Reasumujac, odnowila mi sie kontuzja, na silke chodzilem nadal ale niektore cwiczenia trzeba bylo sobie odpuscic (zwlaszcza niektore na biceps i podciagania). Przyparzalo mi to dosc duzo problemow bo nawet niosac jakas walizke czy chocby talez z zupa lapa dawala znac o sobie. Smarowanie roznymi masciami dalo tyle, ze raz za duzo nalozylem i sobie jeszcze skore troche poparzylem.
Rozpisalem sie wiec do rzeczy, po okolo pol roku bez cwiczen lapa chyba sie wygoila, cwicze teraz na maxa i jest wszystko wporzadku. Wiec jezeli bedzie cie nadal bolalo to trzeba niestety zrobic przerwe.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na nadgarstek ... :/
Mi czasami cos przeskakuje w nadgarstku poboli kilka dni i przestaje :wink: Slyszalem ze pompki na piastkach bardzo dobrze wzmacniaja nadgrastki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024