Skocz do zawartości


Zdjęcie

microtech Mini socom elite 154CM, satin finish


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
mam pytanie, czy mial ktos kiedys ten noz w tej wersji, jakie opinie?negatywne tez sie licza, bo nie moge sie z niego wyleczyc, troche mnie te srubki przerazaja, jak to dokrecac ewentualnie jakby sie co rozkrecilo?zawsze cos mozna wymyslic, ale czy torxy np BM nie sa bezpieczniejsze,

z gory dzieki za opinie

pozdro :)
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
Śrubki Ci się nie podobają ? Ha ha ha :lol: Witaj w klubie.
  • 0

budo_merowing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wafka

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
He! Niestety śrubki te to czysty obciach. Miałem ten nożyk w wersji auto i niestety śrubka głównej osi noża "sie łodkręciła" :( (
Spreparowałem prymitywny kluczyk ze spinacza biurowego odpowiedniej grubosci i przy jego oraz kombinerek pomocy felerną śrubkę dokręciłem. Aby się to nie powtórzyło, śrubka została potraktowana delykatnie SuperGlue :) I spox.
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
Grunt to odpowiednie środki do odpowiednich zastosowań , współczuję przyszłemu nabywcy / serwisantowi... :evil:
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
Prawie od roku stale używam tego noża (MSE satin finish, gładkie ostrze).
Jestem z niego bardzo zadowolony.
Jest to lekki, bardzo precyzyjne wykonany nóż. Pracuje się nim wygodnie.
Nie ma problemów z czyszczeniem, jest na tyle dokładnie spasowany, że nie zdarzyło mi się by pomiędzy klingę a okładziny, dostały się jakieś śmieci lub np. rybie łuski. A noża używam codziennie, do cięcia ryb, ptaków, innych mięs oraz do zwykłego przygotowywania jedzonka. :)
I spisuje się bez zarzutu. Do tej pory nie ma żadnych luzów na pivocie.
Klinga posiada już kolekcję rys (od wszelakiego używania i potknięć w ostrzeniu), a ostrzy się nóż przyjemnie. Stal 154 CM, ostrość trzyma naprawdę przyzwoicie. Niewielki ciężar i nieduża grubość noża, pozwalają nosić go przy pasku, bez żadnych problemów i wcale nie odczuwa się jego obecności.
Na razie jedyną wadą która tu wystąpiła, to poluzowanie się klipsa, ale to moja wina bo zaczepiłem nożem o krzesło, Ale wystarczy co jakiś czas uzyć Torx nr 8 (posiadam :) ) i po kłopocie. Gdyby pewnie skropić śrubkę odpowiednim płynem (np. Locktite) to było by już po sprawie. :)
Gdyby jeszcze nie zabójcza cena, byłby to całkiem miły nóż. :)
pozdr.
ps.Z powodu dołka finansowego, niebawem będziesz go mógł ujrzeć na Bazarze :cry:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish

Grunt to odpowiednie środki do odpowiednich zastosowań , współczuję przyszłemu nabywcy / serwisantowi... :evil:

serwisuję Microtechy, również z tymi śrubkami... ja problemu nie widzę, bo grunt to odpowiednie klucze do odpowiednich śrubek :twisted:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish

Grunt to odpowiednie środki do odpowiednich zastosowań , współczuję przyszłemu nabywcy / serwisantowi... :evil:

serwisuję Microtechy, również z tymi śrubkami... ja problemu nie widzę, bo grunt to odpowiednie klucze do odpowiednich śrubek :twisted:


Aha.

To przeczytaj to jeszcze raz ;)

Aby się to nie powtórzyło, śrubka została potraktowana delykatnie SuperGlue :) I spox.


  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: microtech Mini socom elite 154CM, satin finish
ta... ciężki mam dziś dzień...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024