Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_yagua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Cześć!

Impreza niezła - ogromny szacunek dla zawodników.

Co do organizacji (jeśli mogę wrzucić tu moje przemyślenia) :

1 "bracia Garsija" - w sumie nic wielkiego ale co to za problem jest napisać sobie coś fonetycznie, żeby zestresowanym przeczytać to dobrze. Gość nieprzygotowany był.

Żal mi było zmęczonego Jacka Buczki, gdy po finale nikt się nie kwapił żeby mu ten pas zapiąć . Dali mu go żeby sam sobie zapiął - na szczeście wspomniany konferansjer załapał o co chodzi. Lepiej późno niź w w ogóle.


2. Dziwna oprawa z tym chrapaniem i nadawaniem całym zawodom jakiegoś diabelskiego charakteru. Czy nie lepiej byłoby z tego zrobić fajne sportowe zawody a nie od razu szoł na które kasy trzeba, a której organizatorzy chyba nie mielei za wiele. Wiec wyszło jak wyszło.


3. Lekarze po prostu bombowi byli ale rozumie, że to problem jest znaleźć lekarza (dobrzego) który bedzie chciał w takim wydarzeniu uczestniczyc.

4. Gdy Dos Santos lezał niezywy juz sie modliłem, żeby gość wstał a to zbliżenie na niego było raczej niepotrzebne - było p[owiedzieć o tym realizatorom wczesniej.

Pewnie byłoby tego jeszcze troche ale wierze, że organizatorzy to spoko goście i poprawia pewne niedociagniecia - czego im szczerze życze.
  • 0

budo_toro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Konfrontacja w porównaniu do Coloseum ...... bez porównania
Kto miał okazje oglądać to wie o czym mówię.
Tam atmosfere podgrzewali znakomicie walczący zawodnicy a nie jakiś spedalony spiker w kolorowej marynarce, papugujący zapowiadaczy z Prida i mylący nazwisak zaproszonych gości. (na Colloseum też musieli zmienić prowadzącego po uwagach firumowiczów.... i to sie chwali)

Całe szczęście że Juras wygrał, bo jak oglądałęm to SHOW przed jego walką to już myślałem że skończy jak Saleta (i jego marketing)
pozdrawiam
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Fajne zawody tylko widac niedociagniecia zawodnikow w roznych elementach walki.
Gratulacje dla Buczka za wygraną no i oczywiscie dla Jurasa za zaciętą walke z chorwatem, nie wspominam ze chorwat mial przewage masy, zarowno w stójce jak i parterze.

Były tez elementy irytujace, typu Guida i jego krwawienie z czoła, nie dosyc ze faulowal 2 razy to sędziowie byli dla niego pobłazliwi nie wyciągajac konsekwencji z przedłuzania czasu w narozniku.

O tym kolesiu co zapowiadal zawodnikow to juz chyba wystarczająco bylo napisane :)

No ale coz, a co z rekawicami? Bo tak mi wyglądały na piąstkowki do karate shotokan, nie wiem na ile to bylo dobre rozwiazanie, moze ktos sie wypowie jak sie w tym walczy w parterze biorac pod uwage te "gumki" ktore trzeba trzymac palcami :?

Zeby nie bylo ze ciagle narzekam, na zawodnikow i ich sprzet to moze cos o Borku :D powalił mnie tekstem ze: "Juras powoli zdejmuje swoje kimono", rozumiem ze dla niego to moze nie ma znaczenia, ale jak juz zabiera sie za kometowanie(w przerwach walk), takiej gali to moglby sie troche podszkolic w nazewnictwie :)

Dobra dosyc narzekania, fajna gala co tu duzo gadac, zawodnicy nie dawali za wygraną, dla mnie najleprza walka gali to Juras z chorwatem od cro copa, chociaz dalej nie wiem czemu dal za wygraną :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
btw: Juras, wpadnij na Zlot Budo, to ci piwo postawie :)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
do wymiany;

- konferansjer

- mata

-ring

-lekarze, ci ktorzy tam byli wczoraj to studenci pierwszego roku ?

-nigdy wiecej Jasona Guidy, gdzie on został wynaleziony?

-rękawiczki do karate, jak tak można ?

-zawodnicy rezerwowi ( no żeby Guide ogladać 2 razy, az mnie głowa rozbolała )

Brawo za starania, nie chce nikogo zjechac, wiem ze organizacja takiego turnieju to napewno ciezka sprawa, dlatego panowie, wziąść uwagi do serca , nie załamywac sie i nie popełnić na drugi raz tych samych błędów.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
paaaaaaaaan koooonfeeeeerrrrrrrrrrrrrrRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaansjeeeerrrrrrrrrrrrrrrRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - ja jebie. co za zenujacy gosc. czy on myslal ze jest kobieta zapowiadajaca zawodnikow wychodzacych w Pride? po prostu zalosny. na szczescie w zwyklym polsacie nie pokazali jak mowil "Garcia" bo bym sie chyba ze wstydu w kanape zapadl. DO WYMIANY :!:

walki, pokazane na polsacie, cholernie nudne i na jedno kopyto. tylko walka Jurasa byla dobrym poziomie. gratulacje JURAS, pokazales ze jestes GOSC! pokazales Crocopowi, ze mimo chujowej oprawy i organizacji sa w Polsce naprawde dobrzy zawodnicy!
tylko nie wiem dlaczego Chorwat nie chcial wyjsc do dogrywki?

Guida powinien dostac bana na polskie imprezy mma. o lekarzach bylo.

jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE dla Jurasa no i oczywiscie dla Buczera, ktorego walki nie za bardzo mi sie podobaly, ale ktory pokazal klase wygrywajac caly turniej.

no i mam nadzieje ze w przyszlej konfrontacji zobaczymy dwa superfighty. jednego z Jurasem i drugiego z Chmielem :)

aa, i jeszcze jedno. pytanie do Jurasa:
kiedy wystapisz na jakiejs prawdziwej, "zawodowej" gale mma? na takim np. Olimpie czy moze jakiejs zagranicznej gali?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
bedzie jeszcze mozna gdzies zobaczyc ta gale? Pozdrawiam
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Mnie najbardziej rozpierdolil Saleta, jak na poczatku byly najazdy na CroCopa, a tuz obok niego Saleta z takim usmiechem :D ,
Rodzina Garciich tez niczego sobie, nalezaloby jeszcze wymienic maly ring/mata? Wydawala sie bardzo sliska i mala.

Ale pozatym gale ogladalo sie bardzo milo, profesjonalny komentarz i emocje, POLSAT SPORT RULEZ
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

bedzie jeszcze mozna gdzies zobaczyc ta gale? Pozdrawiam


W programie Polsatu Sport nie wspominają, aby do piątku miały być jakiekolwiek powtórki z KSW.
Może na Polsacie I coś będzie.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

na szczescie w zwyklym polsacie nie pokazali jak mowil "Garcia" bo bym sie chyba ze wstydu w kanape zapadl.


Pokazali, pokazali... i niestety słyszałem :)
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
ja uwazam ze gosc ktory bierze kase za przedstawianie zawodnikow powinnien zwrocic honorarium... poprostu nie wyoknal swojej roboty. Przeciez mial od chja czasu zeby sie nauczyc nazwisk. Zenujacy byl mam nadzieje, ze go wywala w koncu.
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Tez widzialem jak lekarzowi trzesly sie rece!! oraz tez modlilem sie by brazylijczyk wkoncu wstal, kurde tam nie bylo zadnego zaplecza medycznego!! watpie by mieli oni tam jakies nosze:/ boje sie ze jak ktos im sie dobierze do tylka to juz wiecej taka gala nie bedzie miala miejsca w Polsce, ja osobiscie tez zastanowil bym sie nad zabvraniem im licencji jezeli takie cos jest, kurcze zdrowie zawodnikow przede wszystkim. A co do Salety to ja bym tego pajaca ... kurde co tu gadac na pewno nie usadowilbym tego czeresniaka oboc cro copa. A i jeszcze jedno dobre bylo jak crocop byl w narozniku i do pokrajca zapytal sie czy chce pic on na to ze nie , aha i se poszedl :D cos mi sie wydaje ze on go nawet nie znal:/
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
dorzuce pare slow od siebie.
niestety nie moglem obejrzec gali na zywo. do tego znokautowala mnie na poczatek cena biletow. nie mowie tego bezpodsatwnie, 55euro kosztowal wjazd na k1gp na bercy, sektor dla vipow stoliki przy ringu. niestey widzialem tylko kiepskie skroty na polsacie ale jako taki obraz gali byl. wspomnieliscie wczesniej o komentatorze, do bani. podziekujcie temu panu albo zafundujcie mu jakies nowe wcielenie. to nie horror tylko parodia z tego wyszla, gimnastyka narzadow mowy po prostu. na nastepny raz jacys lekarze ktorzy wiedza wiecej o sporcie i pomocy przy urazach i krwawieniach. ale widzac co robil ten pan mam watpliwosci czy byl faktycznie lekarzem (krew nie przestanie plynac jak sie bedzie tarmosic skore). liny byly fajnie naciagniete, az milo patrzec jak sie wyginaly. niestey to niebezpieczenstwo dla walczacych. same walki chyba srednie (nie widzialem wszytskich) ale te co byly w tv troche nudnawe. brawo za wytrwalosc dla jacka buczko, walczyc godzine to naprawde swiadczy o niezlym przygotowaniu i determinacji. ok tez komentarze michala materli z borkiem, lepiej to wyszlo niz w zeszlej edycji z m skupinskim. no i jakos lubie janisza ktory komentuje dla eurosportu, stara sie byc na bierzaco w temacie. chyba lepsza gala niz ostatnia wiec wszytsko idzie w dobra strone.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
dobra ale trenerzy , albo ludzie z ekipy zawodnikow maja stac w narozniku a nie biegac na kucaka dookola ringu i zaslaniac walke ludziom z pierwszych rzedow.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
NAgralem z POlsatu retransmisje .. w niedziele do 21.30 udalo mi sie obejrzec tylko walke Buczera ... TO JEST GOSC
Mimo, iz MMA to ja tak tylko rozrywkowo .. ale zrobil na mnie wrazenie .. kurde ma chlop zapal do walki i ladnie Amerykanca spral ... GUT
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
no tak zgadzam sie, Salecie powinni wkońcu obić morde i to porządnie.

pisal ktos ze Mirco nie zna Pokrajnca czy jak mu tam, zna zna, w wywiadzie dla Polsatu opowiadal o nim
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
o KSW4 na kosior.pl:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Jeden z komentatorow mowil ze to Igor to sparingpartner Mirka.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Jeden z komentatorow mowil ze to Igor to sparingpartner Mirka.


ile to jeszcze razy trzeba powtarzać?
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

tylko nie wiem dlaczego Chorwat nie chcial wyjsc do dogrywki?

Z tego co mowili komentatorzy to w superfight mialo nie byc dogrywki, wiec Chorwat pewnie uznal, placa mi za dwie rundy to co bede do trzeciej wychodzil :wink:

Co do samej gali to mam te same zarzuty co reszta tutaj, pelno wpadek organizacyjnych, do wymiany: sala na wieksza, ring na wiekszy i bez tej folii, rekawice do mma a nie karate, nowy komentator i lekarz, bardziej stanowczy sedzia...
Denerwujace bylo to ze sedziowie bali sie wytypowac zwyciezcow i za kazdym razem (poza walka chorwata z brazylijczykiem) mielismy dogrywki, do tego szkoda ze nie bylo zadnej techniki konczacej, przez co walki robily wrazenie monotonnych :roll:
Mimo wszystko gala mi sie podobala i jezeli organizatorzy posluchaja uwag widzow to kolejna KSW moze byc gala na swiatowym poziomie :)
Oczywiscie wielkie gratulacje dla Jurasa i Buczera (niesamowita kondycja i wola walki).
Za to zdziwila mnie dyspozycja Chmiela, ciekawe co sie tam stalo...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024