Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Ogólnie, nużące walki na jedną modłę, do parteru i obijanie mordy. Prawie wszystkie walki z dogrywką i przez decyzję, tylko jeden nokaut.
Raczej stracony wieczór.
Najlepsza walka to Juras-Pokrajac. Lepiej byłoby gdyby Juras walczył z Damirem. Była by napewno ciekawsza.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
heh... z takimi galami nie mamy się co pokazywać na świecie. Niestety. I nie chodzi mi tutaj o poziom sportowy zawodów ale całą otoczkę - od spikera począwszy przez ring, lekarzy, a na sędziach skończywszy.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

jeszcze jedno pytanie mam dobry jest ten zawodnik w dziarach co komentowal?? kurcze bica mnial duzego i jestem ciekaw jaki styl on reprezentuje

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]--> Dobry jest :wink:

pozdro 8)
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
no zgrubsza jak sie zastanowic to walki byly na jedna nute i jezeli patrzec z tej strony to turniej byl nudny ,ale dla mnie fakt ze te zawody sa w polsce i jest na nich cro cop i inni znani zawodnicy spowodowal ze sie nie nudzilem, chodz pewnie gdyby to byl jakis zagraniczny turniej skonczylbym go ogladac po 5 minutach, pozatym wpadki sedziow ,lekarzy itd urozmaicaly caly turniej :)
  • 0

budo_topeti
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Artes Das Gerais

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
gratulacje dla jurasa i buczera zasluzenie wygrali ....
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Ja chcialem wspomnieć o Antku Chmielewskim. Faktycznie chłopak ostatnio zaniża loty ale naprawde zaimponował mi wolą walki. Właczyłem telewizor jak walka przenoszona była z lin na środek ringu i już wtedy było widać ze jedzie na zasilaniu awaryjnym po tym nastąpilo jeszcze jedno wznowienie i koniec walki. Mimo porażki wyrazy uznania dla Antka

Ps. Spiker nie wiem skąd sie urwał z tym swoim angielskim i sposobem wymawiania nazwisk zawodników a sluchając Andrzeja Janisza czesto mam wrażenie że on ogląda inną walke niż ja
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Lekarze i sędziowie przejdą chyba do legend polskiego MMA... brak mi słów po prostu... sędziowie wszyscy czterej są zerami w tym fachu, zwykłymi ZERAMI. Tylko tyle można powiedzieć po obejrzeniu tej gali. Jak widać, by sędziować trzeba mieć jaja nie mniejsze niż żeby walczyć. :?

Gratulacje lekarzom(?) za naklejanie papierowej taśmy-bandażówki na rozcięcie, żeby je zlepić. A potem owijanie głowy bandażem elastycznym. Może panowie jeszcze "stoisko" gipsowe rozstawią pod ringiem :lol:


Podziw jedynie pozostaje zasłużony dla zawodników, zarówno naszych jak i zagranicznych(za wyjątkiem jednego Amerykanina). Buczer był jak maszyna! Nie do zmęczenia. Coś niesamowitego. Juras pokazał naprawdę dobre silne uderzenia. Przyznam, że nie spodziewałem się takich efektów uderzeń przeciwko komuś, kto ćwiczy z CroCop'em. Wspaniale. :!: :D
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Gratulacje dla Buczera :)
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

brak mi słów po prostu... sędziowie wszyscy czterej są zerami w tym fachu, zwykłymi ZERAMI.

Bardzo mocne slowa... Czemu tak uwazasz :?:

pozdro 8)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Gratulacje dla Buczera :)

Yo, dokładnie!!! Jacek, jesteś debeściak, juz ci zresztą to mówiłem po walkach!!! trening z Gorylasem w Finlandii zrobił z Jacka Mega Kota i nie ma dyskusjii. I pomysleć, że odradzałem mu start tym turnirju, aż mi wstyd. :oops: Buczer, wymiatasz i tak trzymaj!!!
  • 0

budo_z3ll
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Gratulacje Bucz.
Gratulacje Juras :) .
Crocop znowu miał minę "o kurwa, co ja zjem na kolację" :-) .
Zapowiadacz walk straszny :/ vide "bracia rodziny Garcia", "Mikro Crocop Filipovic", "Jacek Buczek" i to śmieszne przedłużenie nazwisk...
Lekarze - hyhyhy.
Najlepszy to był Cipao jak grzał ze wszystkiego, heheh :D .
Pozdro dla Andrzeja Janisza - chyba jeden z niewielu "niezrzeszonych z ringiem" z tej gali, który się zna na rzeczy.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
No tak, najpierw co było złe:

Mimo wszystko sędzia ringowy, za wolno działa, i nie stosuje się do końca do przepisów, Amerykaniec powinien być zdyskfalifikown bez dwóch zdań.

Spiker, choć to akurat njmniejszy problem.

Dziwne wstawki, typu tańce itp. Po co to? Lepiej walnąc walke w innej formule jako przerywnik, jakis kick albo karate, cokolwiek byle w temacie.

Rękawice od karate stosowne na Konfrontacji z uporeem maniaka, nie wiem czemu.

Złe napięcie lin w ringu.

Super sliski ring, choć to chyba nei wina organizatorów, w tak malym pomieszczeniu musi byc potwornie gorąco.

Lekarze !!!! MATKO !!!!!!!


a teraz plusy a sa większe i jest ich więcej.

Dobór zawodników!!!

Poza Palantem Amerykańcem wszyscy mieli serce do walki, bardzo dobre walki.

Cro cop i Gracie - to sa nazwiska !!!

Wreszcie jakies pieniądze dla zwycizcy!!!

CHWAŁA POLSATOWI ŻE ZABRAŁ SIĘ ZA MMA !!!!!

Jak zawsze swietny Janisz :)

Ogólnie fajna gala do oglądania.

Straszliwie zaskoczył mnei Juras !!!! GRATULUJE chłopie!!! Znajomym mówilem że racczej przegra bo jeszcze za wcześnie na tkiego zawodnika, a teraz się zastanawiam czy Cro cop nei powienen zmienic sparring partnera na Łukasza.

ps. czemu on nie wyszedł do ostatniej rundy??
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
jebać organizację ksw!
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

jebać organizację ksw!


szefie, opanuj się, potem ludzie maą zdanie o takich zawodach jak usłyszą takie wypowiedzi. Chłopaki się strają, wszystko po trochu będzie. O każdej gali w polsce można źle powiedzieć wiele rzeczy więc....
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
O sędziach:

-Ciągłe dogrywki - w kilku miejscach mogą być uzasadnione, ale jako całokształt dają jasno do zrozumienia, że chyba nie zaistniał żaden jednoznaczny sposób decydowania o wynikach walki, panowie sędziowie sprawiali wrażenie jakby bardzo obawiali się podjąć decyzji - co kilka razy było wygwizdywane przez publiczność, ponieważ - bądźmy szczerzy - wynik był jasno widoczny. Np. w finale.

-Sytuacja Antka, kiedy słaniał się na nogach, odwracając się plecami do przeciwnika leżał na linach podczas walki. To było niebezpieczne. Yushko nie bardzo wiedział chyba o co chodzi i nie atakował, ale nie zostawia się zawodnika ledwo przytomnego(dosłownie) bez interwencji sędziowskiej.

-Jason Guida - otrzymywał dłuższe przerwy między rundami niż jest to dozwolone. Pozwolono mu zwyczajnie siedzieć i dywagować z ludźmi z narożnika, czy ma wyjść, czy nie. Poza tym sfaulował 3 razy, po prostu za jednym razem zignorowano to. Jak się nie mylę, nawet komentatorzy zauważyli, że w którymś momencie akcja była niedozwolona i mimo to zignorowana. Ponoć po 3 faulach jest dyskwalifikacja, ale przecież zabawa musi być, no nie? Przecie płacą kurna...

-Coś, co do czego nie jestem pewien, bo panowie komentatorzy mogą się mylić w różnych kwestiach. Ale jeśli walka wieczoru rzeczywiście miała być bez dogrywek(tak, jak to powiedzieli) i tak było ustalone, to ktoś tu powinien się czuć oszukany.

Czuję się jakbym zobaczył coś w czym zawodnicy byli w jakimś stopniu dodatkiem do szoł. Tak to wyglądało z perspektywy telewizyjnej. A to wrażenie - subiektywne zresztą i może ktoś ma opinię odwrotną do mojej - nakręcał przede wszystim sposób sędziowania tych walk. Nie chciałbym w przyszłości oglądać takich sytuacji jak dziś na tej gali.

Pozostaje tylko ukłonić się raz jeszcze zawodnikom.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Jaka amatorszczyzna :/ Taki pride trzeciego swiata (zapowiadacz mnie po prostu rozwalil, a te pride-o podobne zaciaganie nazwisk, no arcydzielo ruskich podrubek ;) ) Szkoda, bo mogla by byc fajna impreza krajowa.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_morfiusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Poza Palantem Amerykańcem wszyscy mieli serce do walki, bardzo dobre walki.

Nie no teraz to jush przesadzasz......."on" oprócz serca miał jeszcze głowe i łokcie do walki :)

Jedyny negatywny zawodnik tych konfrontacji.....istny street fighter....podobnie jak i jego styl walki ... do gleby a potem walić czym popadnie i zazwyczaj gdzie popadnie !!

Buczer od dzisiaj mój head master . :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Jak szanuje Chmiela jako zawodnika,bo w wczesniejszych turniejach pokazywal porzadne walki,to w tym turnieju bylo...smutno po prostu.
Niemniej ta wspomniana "wola walki" faktycznie byla duza...tylko,ze mam wrazenie iz od pewnego momentu wiecej w tym bylo szolomienia niz woli walki...
Cholera,czemu taki dobry zawodnik mial takie problemy z kondycha-Przetrenowanie lub w druga strone, zbyt slabe przygotowanie (watpie,ale...)? Klopoty Zdrowotne? Czy jakies syfne "dopalacze"?
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Ja powiem tak na poczatek musze sie pochwalic ze stalem 3 metry od CROCOPA przez cala walke :D :D:D

Minusy:

Sedziowanie - omg omg omg jush przy drugiej probie faulu powinna byc dyskwalifikacja
wiecej przeniesien do stojki powinno byc..

Ring buahaha prawie sie rozsypal.... i do tego chyba byl foila z supermarketu wylozony..

speaker- ahha jaki plaaszczyk i te jego seksowne rrrrrrr LOLLLOLOL
po za tym powinien odrobic prace domowa i nauczyc zie ze MIRKO a nie LOLOL mikro

za duzo walki w parterze niestety... organizatorzy powinni dobrac zawodnikow tak aby przynajmniej 1 - 2 walki odbywaly sie pomiedzy reprezentantami stylow uderzanych..

lekarze prosto z lodzkiego pogotowia...

tera PLUSY:

MIRKO CRO COP FILIPOVIC!!!!!!!!!!

znakomita atmosfera

wspaniala walka jurasa

dobry ten energy drink co dawali przy wejsciu (400 mg tauryny :D :D:D)

wspaniale emocje

gdyby wyeliminowac bledy organizacyjne to nie byloby wstydu pokazac sie na zachodzie :F a tak zostaje nam tylko rodzime podworko
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Ukłon, ukłon, ukłon x 100000.... dla naszego Zapaśnika za serce do walki i niesamowita wytrzymałość. Był świetny!!! :)

poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024