Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPECA OD REHABILITACJI!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

SPECA OD REHABILITACJI!!!
Cześć! Poszukuje dobrago speca od rehabilitacji najlepiej sportowej a do tego trenującego SW (co by mi znów ktos nie biadolił że robie z siebie kaleke na starość)! Moze troche zbyt wygórowane te moje wymagania :) ale jeżeli ktoś z Was ma namiary to błagam o kontakt!

Troche sie rozwaliłem :( chodzi o kręgosłu i przpeukline L4!

Z góry dzięki! :)

ps najlepiej z Wawy!
  • 0

budo_mp2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPECA OD REHABILITACJI!!!
opisz co ci dolega i jakie są objawy
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPECA OD REHABILITACJI!!!
Witam!

kurcze juz stracilem nadzieje :)

generalnie boli mnie gdy sie schylam i podnosze ciezsze rzeczy, jak siedze meczy! chodzilem na rehabilitacje i koles powiedzial ze nie mam typowych objawow dyskowych! boli mnie podczas rozciagania (np jak wisze na drazku lub jak mam wyciag krzyzwy) chodzilem na rehabilitacje (na razie musialem przerwac niestety) wzamcnialem miesnie krzyza i brzucha leciutko sie porawilo np moge dluzej siedziec bez dolegliwosci bolowych ale inne objawy nie minely!

zastanawiam sie czy da sie to naprawic bo szczerze mowiac nie wyobrazam sobie zycia bez sportu!

inna sprawa ze rehabilitant stwierdzil tez u mnie przewlekle zapenenie kaletki biodrowo krzyzowej nei wiem czy to moze miec zwiazek!!!

wielkie dzieki MP2

masz moze namiery na jakiegos speca?? bede bardzo wdzieczny!!!
pozdrawiam!!!!!!serdecznie!!!
  • 0

budo_mp2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPECA OD REHABILITACJI!!!
Wydaje mi się że to jest zmiana dyskopatyczna nabyta czyli kontuzja o przewlekłym obrazie
podam ci telefon do jednego z najlepszych specjalistów w warszawie od kręgosłupa
zadzwoń i powiedz mu że przysyła cię marek popławski to przyjmie cię szybko, będziesz musiał zrobić zdjęcia rtg aktualne i niestety wydać trochę kasy ale jeżeli nie masz wady wrodzonej to ten człowiek umie pomóc.
Jak podasz mi swoje namiary to powiem, że jesteśmy kumplami to będziesz miał taniej.

tel.603-257-244 Paweł Nawalany
mój numer 503-497-685
  • 0

budo_rudolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPECA OD REHABILITACJI!!!
MP2 jestem Ci dozgonnie wdzieczny!!!!!
niestety musialem wyjechac do szfabskiej republiki kiebasek :) na studia ale mozesz byc pewnien na 150% ze jak tylko wroce w zimie to zadzwonie do Ciebie i learza!!!
Kurcze NAPRAWDE WIELKIE DZIKEKI!!!!!!!!

Jezli mozesz napisz do mnie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] odpisze Ci podam swoje namiary!!!

Pozdrawiam!!!!

rudolf
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SPECA OD REHABILITACJI!!!
Qrde mam podobny problem. W czwartek bylem na sali cwiczyc bflipy - no troche ich zrobilem, a to dopiero moj drugi trening trickow wiec jeszcze nie przyzwyczaony jestem, takze po trenignu zawsze mam ostre zakwasy i bole w odcinku ledzwiowym. Ale po ostatnim treningu pojawilo sie cos nowego. Trening byl w czwartek, piatek-niedziela zakwasy ale wszystko w normie. W niedziele poszedlem na siatkowe bo juz zakwasy lekko zaczely przechodzic. W poniedzialek juz przeszly prawie ale pojawil sie bol w wyzszej parti kregoslupa (gdzies ok 9 kregu od dolu) Jest to ostry klujacy bol przy schylaniu sie. Nie jest jakis paralizujacy ale wystarczajaco intensywny zeby zniechecic czlowieka do jakiego kolwiek ruchu. A po kazdo razowym schyleniu sie i 'naruszeniu' tego czegos co sie tam zrobilo to pozniej przez jakis czas boli nawet jak jestem wyprostowany. Tak jak sie nie schylam to raczej nie boli ale jak dotkne i zaczne naciskac gdzies 8-9 krag to czuje bol. Jest juz czwartek czyli 4 dni od kiedy sie pojawilo. Drazek, lekkie rozciaganie, basen, mascie nie pomagaja. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024