Skocz do zawartości


Zdjęcie

Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Bardzo ładny nóż, ale nie widzę w nim nic falloutowego ... :roll:


a jaki by mial byc falloutowy :?:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

No co Ty Liczmistrz przyjżyj się uważniej.
Świelny ten falloucik.

Powiedz to reszcie. Samo ostrze to nic. Caly noz musi byc w klimacie, a rekojesc nie jest.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Bardzo ładny nóż, ale nie widzę w nim nic falloutowego ... :roll:


a jaki by mial byc falloutowy :?:


Na przykład tak : wycięty na chama z resora, w ordynarnymi śrubami mocującymi okładzinę rękojeści, albo po prostu obwiązany kablem. Ten nóż wygląda po prostu zbyt elegancko, tak mógłby wyglądać nóż czyjegoś dziadka, po przeleżeniu 50 lat na strychu.
  • 0

budo_tlim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

mosiądz bym wrzucił w wode utleniną na pare dni i był by klimat .... efekt okucia średniwiecznego noża


Ciekawe co by się stało z resztą materiałów na nożu ;)
  • 0

budo_tlim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Bardzo ładny nóż, ale nie widzę w nim nic falloutowego ... :roll:


a jaki by mial byc falloutowy :?:


Na przykład tak : wycięty na chama z resora, w ordynarnymi śrubami mocującymi okładzinę rękojeści, albo po prostu obwiązany kablem. Ten nóż wygląda po prostu zbyt elegancko, tak mógłby wyglądać nóż czyjegoś dziadka, po przeleżeniu 50 lat na strychu.


A czy nie pasowałby do jakiegoś kasyna w New Reno? Na stole obok tali kart? :) Nie musi przecież to być zaraz nóż straszliwie prymitywny, nóż kanibali, czy ludów pustyni, ale np. nóż mieszkańca miasta, błąkającego się po zaułkach, kradnącego samochody, ochroniarza czy małomiasteczkowego dilera broni :)
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
slusznie panie tlim, bron sie ;)

niedlugo bedziemy pisac krotkie opowiadania do pokazywanych nozy ;)
  • 0

budo_ld
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Danzig

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Bardzo ładny nóż, ale nie widzę w nim nic falloutowego ... :roll:


a jaki by mial byc falloutowy :?:


Na przykład tak : wycięty na chama z resora, w ordynarnymi śrubami mocującymi okładzinę rękojeści, albo po prostu obwiązany kablem. Ten nóż wygląda po prostu zbyt elegancko, tak mógłby wyglądać nóż czyjegoś dziadka, po przeleżeniu 50 lat na strychu.


A czy nie pasowałby do jakiegoś kasyna w New Reno? Na stole obok tali kart? :) Nie musi przecież to być zaraz nóż straszliwie prymitywny, nóż kanibali, czy ludów pustyni, ale np. nóż mieszkańca miasta, błąkającego się po zaułkach, kradnącego samochody, ochroniarza czy małomiasteczkowego dilera broni :)


dokladnie tak o nim pomyslalem... :)

tlim: a moze "little Jesus'a" zrobisz ? 8)
  • 0

budo_jelec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
A co to ma być ludzie ! Co to za pisanie to złe tamto złe .... :?
trzecia strona to ¾ odpowiedzi Tlima na „uwagi”
Na kolana ! jak się nie podoba to zrobić lepszy ... a co ... :wink:
Trzeba szanować prace człowieka a nie k@w#$A pisać to .. do dupy a to może być :evil:
Ewentualnie grzecznie wtrącić że „ja bym to widział troszkę inaczej”
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
Tlim, musze przyznać że wracam do zdjecia chyba ...hmnasty raz...... i........... coraz bardziej mi się podoba. Rekojeść jest prowokujaca, ale teraz wiem - NIE- niepasujaca! Ja przynajmniej z Falloutem kojarzę pewną wpisaną (i to drugorzędne - przypadkowo czy nie) komponującą sie w całość prowokacyjną kontrowersję. Złoty kolor mi osobiście nie przeszkadza już. Jeśli byś potraktował płaszczyzny ,,złota'' tak jak Guldan jakimś ,,grawerunkiem'' może mniej by drażił niezdecydowanych do końca :wink: .
Bardzo, Bardzo leżą mi Twoje klimaty. Moze dlatego, ze jastem grafikiem z (niestety :wink: ) baaaaaardzo długim stażem co rodzi pewne ,,zboczenia'' :wink: . Uwierz mi masz talent i zmysł artystyczny. Go :!: :!: :!:

Ps. Zerknij na temacik khukri w GB. Marzę zobaczyć chociaż, Khukri-Fallout-damast.
Pozdrawiam
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
jelec: ale zauwaz ze tu sie juz nie krytykuje wykonania jako takiego tylko sam dezajn. a to juz inny poziom rozmowy.
  • 0

budo_jelec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

jelec: ale zauwaz ze tu sie juz nie krytykuje wykonania jako takiego tylko sam dezajn. a to juz inny poziom rozmowy.


słusznie ale sam tok rozmowy niesmaczny
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
no ale co, jak sie komus te mosiezne wstawki nie podobaja to chyba moze to powiedziec? ja bym je jednak pociagnal azotanem miedzi na miejscu tlima, ale zrobi chlop jak bedzie uwazal.
byloby kilka sposobow na zlamanie ich formy, bo sa wstretne i ni kija nie pasuja do reszty.

edytka: oczywiscie mozna napisac: tlim ty gupi chuju wyjeb te gowniane zloto i w ogole jestes gupim chujem bo tak i chuj kurwa mac (co sie niestety zdaza czasem niektorym na priv) ale nikt tak nie mowil wiec osobiscie nie widze problemu przy powiedzieniu 'to mi sie nie podoba' (chyba ze ktos sie poraz bilionowy przypierdala ze zrobilem chisel jakby to bylo dziwne...)
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
Id: Za takie piętrowe cytaty to już kiedyś skasowałem warninga... :-)
  • 0

budo_coondelboory
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
NIc nie zmieniaj, niczym nie pociagaj tego mosiadzu, jest super. Z czasem sie powyciera tu i owdzie, gdzie indziej troche poczernieje i bedzie hicior jakich malo.

C.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
No fajny import z Arroyo ale kurde nie ma jak vault-tec... Chyba czas wziasc olowek do reki mhmm...

ld - pietrowy cytat, nastepnym razem w pape dostaniesz, nie wolno tak.
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
a ja Ci powiem tlim tak: zastanawialem sie juz wiele razy nad kupnem jakiegos noza od Ciebie (wszak na allegro bylo juz mnóstwo egzemplarzy), ale "finalnie" zawsze odstraszala mnie rekojeść. Tym, co mnie by odpowiadalo jest czarna moze niebieska (w zależności od glowni) micarta. Jestem zwolennikiem ascetycznych form.

Ponadto niespecjalnie pasują mi Twoje zdjęcia - wszystkie na książce w jednym klimacie. Wolalbym w dziennym świetle, w jakimś innym otoczeniu.

To jest moja opinia i ocena wg mojego gustu, a o gustach się nie dyskutuje - z prostego powodu: każdy ma rację :) . Każdy ocenia wg osobistych preferencji.

Pozdrawiam
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Ponadto niespecjalnie pasują mi Twoje zdjęcia - wszystkie na książce w jednym klimacie. Wolalbym w dziennym świetle, w jakimś innym otoczeniu.


No, ten nóż trza było sfotografować częściowo przysypanego piaskiem obok jakiegoś złomu :wink:
  • 0

budo_sonny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarocin

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
Ale dzięki temu że zdjęcia są w jednym klimacie to jak się wejdzie na allegro to wiadomo kto to robił i dlaczego tak drogo. :wink:
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)
Zdjęcia na książkach to wg mnie nie jest dobry pomysł. Elementem eksponowanym jest nóż, a zbyt wiele szczegółów w tle utrudnia jego prezentację.

Ponadto większość fotografii ma jakby różowe (?) zabarwienie :) . W każdym razie jakieś takie cukierkowe.

Mnie się to nie podoba, ale, jak już stwierdziłem, o gustach się nie dyskutuje. Ktoś może mieć zupełnie inne zdanie i też będzie miał rację.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Druciany nóż wczesnoFalloutowy :)

Aaa... zakochałem się!!... strasznie podobają mi się takie "niedopieszczone" ostrza... jedyne do czego się mogę przyczepić to te złote bolstery (?)... a co do kształtu ostrza to myślę że szerokie kanciaste bowie byłoby idealne...


Mnie też gryzą te bolstery, a im więcej piszecie tym bardziej, spróbuje je jakoś nadtrawić, zmatowić.


niby siarczki są czarne... tylko jak to zrobić, coby nie wyszły niebieskie siarczany miedzi?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024