Skocz do zawartości


Zdjęcie

konkurs na przerobke noza - propozycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

konkurs na przerobke noza - propozycja
wlasnie wrocilem z wakacji i przegladajac USN jak zwykle zajrzalem do dzialu Pimp my knife, dot. przerobek nozy produkcyjnych. chlopaki organizuja sobie drugi juz konkurs na przerobke noza.

u nas kiedys juz byly pomysly na zawody w przerabianiu nozy tanich, bazarowych. moim jednak zdaniem jest to strata cennego czasu a i potem malo radochy z przerobionej bazarowy.

tak wiec pomyslalem ze mozna by zorganizowac bezpodzialowy (wiadomo miedzy jakimi vortalami), radosny konkurs na przerobke noza. moze nawet znalazlby sie jakis sponsor, ktory ufundowalby jakas symboliczna nagrode dla zwyciezcy?

w kwestii wyboru noza do przerobek to wydaje mi sie ze swietnym nozem bylby jeden z taniej serii spyderco, czyli byrd. jest szeroko dostepny, nie za drogi a jednoczesnie jest na nim duze pole do przerobek.

i teraz pytanie: czy taka idea w ogole spotkalaby sie z jakims konkretnym odzewem z waszej strony? czy komukolwiek chcialoby sie wydac troche grosza na nozyk i pobawic sie w jego przerabianie? czy jest sens rozkrecac taka zabawe czy po prostu mam oszczedzac siano i bawic sie dalej w przerobki razem z chlopakami z USN?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
Mi si epomysl podoba bardzo.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
j.w. zwlaszcza to bezpodzialowe.

Tylko czy znajda sie chetni ? Ja ze swojej strony jestem totalnym knifemakerskim beztaleciem, wiec sie nie podejmuje, ale pomysl ok.

Co do nozyka, mozna by ludziom zostawic dowolnosc tzn kazdy przerabia to, na co ma ochote a ocenia sie efekt - tym sposobem na pewno wiecej ludzi sie skusi, bo nie kazdy pewnie zechce kupic specjalnie spyderco Byrda za ponad 100zl.
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
Pomysł fajny, ale koszt takiego konkursu moze drastycznie zmniejszyć ilośc startujących.

Chyba, ze oparlibyśmy konkurs na Opinelku, Froście czy nawet Vicku Spartanie. W każdym razie powinien to być nóż powszechnie dostępny w Polsce- taki który mozna kupić w byle wędkarskim sklepie za cenę nie przekraczającą 50 pln. Wtedy może wypalić.
  • 0

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
ze spartanem dobry pomysl, ale czy jest duzo mozliwosci tunningu
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
lepiej opinel, i pewnie na nim pozostanie.
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na przerobke noza - propozycja
konkurs bedzie podzielony na trzy kategorie: folder (opinel nr 9), fixed (frost 760) i styl wolny (dowolny noz).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024