Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_pitdoggy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze-Ustka, 3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Hmmm, patzrę na ten plecak i mi się...podoba:-)

co do pojemności-sam używam plecaka 55 l, sparwdził sie i jest swietny. Jezeli nie umiesz sie spakowac w 55 litrów...no to cienko cie widzę, zwazywszy ze do pleckaa mozna mnostwo rzeczy przypiąć na zewnątrz.
Powyzej 55 litrów juz w wysokie góry nie pojdziesz, ja z moim 55 litrowym na parę ładnych szczytów wszedlem, przynajmniej jesli chodzi o polskie Tatry. Nie wziałem go tylko na Rysy, to nie miało sensu. To samo dotyczy dalszych wędrówek. Nie ma sensu breac za duzo, o tym kazdy wie. 70 litrowy moge wziaść gdy bede jechal na wycieczke autokarem i podzrucą mnie pod sam hotel;-)

Tak wiec na zdjeciach ten plecak wyglada ok, gwarancja na 5 lat...tez brzmi dobrze.

Mi w moim plecaku(nie chce wymieniac firmy, bo to chyba niewlasciwy post) przeszkadza tylko kolor-czarno czerwony. Ale mialem okazje kupic taniej i nie wybrzydzalem. W razie potrzeby zawsze mozna przykryc np peleryną maskującą.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport

Powyzej 55 litrów juz w wysokie góry nie pojdziesz, ja z moim 55 litrowym na parę ładnych szczytów wszedlem, przynajmniej jesli chodzi o polskie Tatry. Nie wziałem go tylko na Rysy, to nie miało sensu. To samo dotyczy dalszych wędrówek. Nie ma sensu breac za duzo, o tym kazdy wie. 70 litrowy moge wziaść gdy bede jechal na wycieczke autokarem i podzrucą mnie pod sam hotel;-)


chiba trochę przesadzasz - mam 100 [model himalaje, nie wiem jakiej firmy] i jest to wielki wór który wygląda dziwnie jeśli jest załadowany w połowie ale ...


podoba mi się, że mogę tam wrzucić górskie buty a podróżować [w stronę gór] w sandałkach, tak samo mogę tam zmieścić 2 chleby i trochę napojów i jedzenia bez cudowania z troczeniem do plecaka reklamówek

to kwestia silnej woli i rozwagi żeby nie brać za dużo, zresztą odkąd objętość ma powiązania z ciężarem? weźmiesz 3 kg sprzętu nożowego, 2 kg latarek i jesteś załatwiony :)
  • 0

budo_pitdoggy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze-Ustka, 3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Włśnie ta rozwaga kaze mi sie kierolwac zasadą minimalizmu...;-)
Ale z tą ralacją objetości do wagi masz dużo racji:-)
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Wolverine już u mnie jest. Po otwarciu pudełka wrażenie jak najbardziej pozytywne. Plecak prezentuje się znakomicie. Zanim napisałem tego posta napchałem go do granic możliwości i zabrałem się za regulację (mam prawie dwa metry wzrostu). Wszystko w najlepszym porządku - przynajmniej po półgodzinie chodzenia po domu ;) .

Pierwszy wyjazd w weekend, ale to, jak się sprawuje plecak opiszę dopiero po "poważnym" wypadzie w góry, który planowany jest na koniec października.

W każdym razie jestem bardzo zadowolony i liczę, że skończą się wreszcie moje problemy z plecakami.

Pozdrawiam

P.S. Makato raz jeszcze wielkie dzięki za dodatkową kieszeń :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Ooo ja tez mam, zajebisty :)
  • 0

budo_lightrain
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Wstałem dzisiaj rano i... ten plecak wydaje się jeszcze lepszy niż wczoraj, a na pewno ładniejszy. Mogę spokojnie to powiedzieć: jestem zadowolony z zakupu (wreszcie!!!).

Za godzinkę wyjeżdżam z miasta (!!!) - zapowiada się ciekawy weekend :) także miłego wypoczynku wszystkim życzę.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Witam wszystkich zadowolonych z zakupu i dziękuje za kilka miłych słów o naszym produkcie.

Promocyjna sprzedaż tylko dla BUDOwiczów już się zakończyła, oddelegowana partia plecaków znalazła swoich nowych ( zadowolonych ) właścicieli.

Od poniedziałku plecaki będą dostępne w oficjalnej sprzedaży w naszym pasażu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
  • 0

budo_muerte
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
Cześć,
Też już mam i generalnie jestem zadowolony. Kolor jest super. "50"-tka w zupełności mi wystarczy.
Krytyczne (mocno powiedziane) uwagi i sugestie poszły do makato. Może zaowocuje to czymś więcej niż tylko wysłuchaniem :-) . Obszerniejszy test, wraz z porównaniem do plecaka z górnej półki Berghaus-a, i wojskowych 3-dniówek wymaga sporo pracy i czasu, chciałbym żeby było obiektywnie, dlatego to trochę potrwa,bo już niestety urlopy są za mną,a nie przedemną.
  • 0

budo_doczu
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKI PLECAK SURVIVALOWY - Arizzon-Wisport
A ja mam pytanie do posiadaczy wersji z trzema kieszeniami. Takie 2 duże nie są mi potrzebne, więc może ktoś chciałby zamienić te 2 małe na jedną dużą ? Wrsja oliv, w idealnym stanie - 2 razy uzywana tylko na taki sam kolor w takim samym stanie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024