Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRZEPUKLINA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_nathan
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZEPUKLINA
Dzięki za dobre słowo i solidną dawkę informacji. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze tak jak u Ciebie/Was.

Pozdrawiam
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZEPUKLINA
Jak tak czytam co wygaduje Znamenskoye to az mi sie slabo robi!! czlowieku ty do wojska nie pojdziesz z powody przepukliny? 6 miesiecy rehabilitacji? i ty trenujesz SW? rece normalnie opadaja, ty jestes jak francuski piesek, strasnzie delikatny z ciebie czlowiek! Nie wiem czemu opowiadasz takie pierdoly, no chyba, ze faktycznie jestes taki delikatny a wtedy sory!! Wiekszosc ludzi ktorzy sie tu wypowiadaja potwierdzaja, moje osobiste doznania! Operacja, nastepnego dnia won ze szpitala do domu! 1 miesiac uwazania na siebie a pozniej robisz co chcesz. Chirurg ktory mnie kroli cwiczy judo! kiedy mu powiedzialem, ze chcialbym dac sobie 3 miesieczna porzerwe i wrocic do treningow powiedzial, ze 3 miesiace to za dlugo! ze po 2 spokojnie moge wrocic do treningow!! Przepukliny mozna sie nabawic od ciezaru ale nie koniecznie, mozna jej tez dostac od uderzenia....
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZEPUKLINA
Ja miałem przepuklinę ale to było z 6 lat temu jak jeszcze nie chodziłem na praktycznie zaden sport. Pamiętam, że dopiero gdzieś po 3-4 miesiącach już prawie doszedłem do siebie. Ale przez jakiś rok każdy musiał uważać na moje kulki :) bo mogły być komplikacje czy coś...
Także za bardzo nie grałem w piłkę ani nic a dopiero po 3 latach zapisałem się na TKD ale tak już przed rokiem od zabiegu było wszystko ok
  • 0

budo_znamenskoye
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZEPUKLINA

i ty trenujesz SW?

Tak, ja trenuję B.! Teraz nie ma przeciwskazań!!



rece normalnie opadaja, ty jestes jak francuski piesek, strasnzie delikatny z ciebie czlowiek! Nie wiem czemu opowiadasz takie pierdoly, no chyba, ze faktycznie jestes taki delikatny a wtedy sory!!

Chuchałem na zimne. Profilaktyka to podstawa. Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Wyobraź sobie jednak pewną sytuację. Jakiś człowiek przeczyta tego posta, pomyśli - "hmm jestem już 3 miechy po operacji, mogę zacząć trenować. Nic mi się przecież nie stanie, w końcu Widelec twierdził, że rady Znamenskoye są złe i trzeba szybko po operacji zacząć uprawiać sport/SW/inne." Po czym rozpocznie/będzie kontynuował treningi i zszycie mu puści. Puści, bo nie miał siatki, bo lekarz czegoś nie dopatrzył, bo za szybko zaczął trenować lub jakiegolowiek innego powodu. I wtedy ten człowiek, z nawrotem przepukliny otworzy usta i powie - Przecież Widelec mówił, że można, że bezpiecznie i zdrowo, że nic się nie stanie. Ja piszę, to co sam robiłem i z mojej rady można bezpiecznie skorzystać, bo ja nie mam nawrotu. Można korzystać z rady kolegów, którzy szybciej wracali do pełnej aktywności. Jesteś po operacji i cieszę się, że jest ona udana. Rozumiem, że lekarz ci tak doradził, jednak pamiętaj, że lekarz za te rady nie bierze odpowiedzialności. Mój lekarz wpisał mi na karcie ze szpitala własnie długą rehabilitację. To mój punkt widzenia.

, ty jestes jak francuski piesek, strasnzie delikatny z ciebie czlowiek!

Jak będziesz mieć nawrót przepukliny (czego absolutnie nie życzę), bo za szybko powrócisz do treningów będziesz twardzielem? Wolę więc być delikatnym, francuskim pieskiem!
  • 0

jarilitmanen
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRZEPUKLINA

Czy ktoś miał zabieg jedną z tych metod [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i może powiedzieć która jest najmniej bolesna?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024