Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pulsujący ból nad okiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Pulsujący ból nad okiem
Od jakiegoś tygodnia miewam bóle nad lewym okiem, są to bóle pulsujące, nasilające się podczas wysiłku lub podczas schylania głowy, na podczątku były dość łagodne, ledwo zauważalne lecz od paru dni miewam czasem dość spore problemy gdy przychodzi mi np. sięgnąć po coś co leży na ziemii. Boli poniżej linii brwi po stronie nosa, żadnych zewnętrznych objawów nie widać (żadnego zaczerwienienia lub czegoś w tym rodzaju), sam ból przychodzi 1-2 godzinnymi ataki, miał ktoś podobnie?? Co to może być?? Żadnego uderzenia w głowę nie przyjąłem, wysypiam się, jestem dotleniony, witaminy zażywam....

Uprzedzając pytania jutro idę do przychodni by się zaszczepić więc przy okazji zapytam się o powyższą dolegliwość
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pulsujący ból nad okiem
Pewnie zatoki.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Pulsujący ból nad okiem

Pewnie zatoki.


No właśnie nie, wiem jak wygląda ból zatok a to jednak jest coś innego, poza tym nos mam drożny jak gardło prostytutki :wink:
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pulsujący ból nad okiem
Nie zawsze problemy z zatokami łączą się z wypływem wydzieliny. Ja bym stawiał na zatoki.Najlepiej idź do lekarza.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Pulsujący ból nad okiem
Zatoki czołowe
I nie daj sobie zrobić punkcji bo wtedy to dopiero będziesz miał halo do końca życia z nimi.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pulsujący ból nad okiem
Z dwa lata temu miałem coś takiego może przez miesiąc ....i mi przeszło. Do tej pory się nie powtórzyło. A już się wybierałem do lekarza.. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024