Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride - wyniki - jest ciekawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

budo_myku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach pom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
fuck to rua rozjechal arone bylem pewny ze bedzie odwrotnie
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
No to mamy nową gwiazdę. 12 zwycięstw (11 KO i jedna decyzja) i tylko jedna przegrana....
Chute Boxe daje wszystkim do zrozumienia że jest najlepszą szkołą walki.....
  • 0

budo_szymecky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:raciborz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
troche szkoda Arony, ale przynajmniej Silva polecial :) :)
  • 0

budo_moki54
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Cholera też liczyłem ze Arona da sobie radę z Shogunem.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie

No to mamy nową gwiazdę. 12 zwycięstw (11 KO i jedna decyzja) i tylko jedna przegrana....
Chute Boxe daje wszystkim do zrozumienia że jest najlepszą szkołą walki.....

Nie koniecznie.
Osobiscie bylem za arona ale shoguna tez bardzo lubie.
Trzeba przyznac ze arona mial w pierwszej walce trudniejszego rywala z ktorym stoczyl w walke w pelnym wymiarze czasowym. Shogunowi udalo sie walczyc o polowe krocej. Wyszedl do walki mniej zmeczony. Ale takie sa uroki turniejowe.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Czekamy na filmiki...
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
,,Shogun " mistrzem wagi średniej wspaniale !!! Chute boxe rządzi!!!! :D
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Finał jest już na mma-trackerze. Shogun normalnie zniszczył Aronę. Zajebista walka.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Wiwat Fedor :) :) :) wiedziałem że wygra z Mirkiem :) :) :)
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Silva poległ... buuu... :cry:

Moze filmiki poprawia mi humor chociaz :)
  • 0

budo_pumabjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
fajnie tak jak myslalem arona jest w super formie ale zaciezki zawodnik byl w pierwszej walce (silva) aby pozniej walczyc z nastepnym super fighterem ale mysle ze arona byl nie do przejscia dla nikogo w tym roku jesli walczyliby w pojedynczych walkach, ale to moje zdanie z wielkim szacunkiem dla zwyciezcy i gratulacjami.
  • 0

budo_szymecky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:raciborz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie

zaciezki zawodnik byl w pierwszej walce (silva) aby pozniej walczyc z nastepnym super fighterem


..zycie, gdyby na sniadanie Arona nie dostal Silvy, to pozniej by troche pokrecil Shogunem po ringu :D ..porobil by go na cacy :)
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Finał - było widać kto tu rządzi od początku walki...ten kopniak z wyskoku pokazuje jak dobrze wyszkolony jest SHOGUN...ogólnie już w walce z Rampagem pokazał jak swobodnie czuje sie w ringu.Myśle że mamy godnego następce Silvy.....
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Troche siara ,ze mistrz parteru zostal skonczony w bocznej - kwestia Arony
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Mi sie podobalo uderzenie Arony w walce z Silva, ok.20 sek do konca 2rundy - Arona uderzyl naraz 2 rekami - prawie jak w dragon ballu :D

Koniecie Shoguna 1 klasa :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Dołączona grafika

Fedor po walce, latwo nie bylo
  • 0

budo_turnplayer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
W pelni sie zgadzam z pumabjj.W pojedynczej walce Arona by rozjechal Shoguna(co pewnie niedlugo sie zdarzy),jednak w finale Shogun zawalczyl mistrzowo.Walil takie stompy ze glowa puchnie ,no i to uderzenie z gory po ktorym arona odplynal.Majstersztyk :)
Co do uwagi ze Chute boxe rzadzi,to nie bylbym taki pewny.Shogun zawdziecza gp temu ze Alistar dal ciala,bo dzieki temu walczyl 5 minut a nie jak Arona 15.Moim zdaniem jesdno jest pewne Chute boxe stracilo wielkiego mistrza-Silve.Po walce z huntem juz tak myslalem ale teraz jestem pewien,ze Silva bedzie walczyl coraz gorzej.Yoshi o malo go nie skonczyl,Arona go przejechal tak ze Silva nic nie mogl zrobic,Hunt tez wygral.Moim zdaniem po prostu Silva dostawal wczesniej za slbych przeciwnikow i przez to nie ewoluowal.

Pewnie mnie za to tu pojada,ale wg.mnie to nawet Nakamura by go pojechal,gdyby nie to niefortunne zrzucanie kimona.Dzis pokazal wygrywajac z Igorem ze bedzie sie liczyl w wadze sredniej.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie

Finał - było widać kto tu rządzi od początku walki...ten kopniak z wyskoku pokazuje jak dobrze wyszkolony jest SHOGUN...ogólnie już w walce z Rampagem pokazał jak swobodnie czuje sie w ringu.Myśle że mamy godnego następce Silvy.....


Te walke Muricio wygrał zdecydowanie , miał od poczatku inicjatywe, widac było ze był bardziej zdeterminowany i duzo lepiej zniósł trud pierwszej walki, chociaz samo KO to raczej tak spontanicznie moim zdaniem wyszło - Arona wypoczywał nonszalancko na ziemi i chyba nie spodziewał sie ze moze zostac skonczony w taki sposób. Przegrał, ale ja i tak nie zmieniam zdania ze jest jesli nie 1 to grugi w LHW i niezmiernie sie ciesze ze wreszcie przekreślił ten "przypompowany" moim zdaniem rekord Silvy. Przyznaje ze to zwycięstwo działa niezmiernie kojąco na myśl o porażce z Shogunem.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
obejrzalem walke Mirko vs. Fiodor i... i uczucia mam mieszane. serio - poza ta dwojka nie ma juz swiata w HW MMA. Obaj sa na rownym poziomie - walka byla tak wyrownana, ze zadnemu nie przyznalbym zwyciestwa. Obaj dla mnie sa mistrzami, mimo iz Mirko nie nosi pasa.
Pozdrawiam
ps. a teraz bardziej technicznie: pierwsza rudna dla Mirka - masakrowal Fiodora jak chcial. Druga runda: remis, z lekkim wskazaniem na Fiodora. Trzecia: pierwsza polowa - remis, druga polowa - spora przewaga Fiodora. Warto takze wspomniec ze przez wiekszosc czasu w stojce dominowal Mirko, a w parterze Fiodor nie byl w stanie mu nic zrobic....
  • 0

budo_suda
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride - wyniki - jest ciekawie
Powiem tak...
Alistair vs Rua - na poczatku walki nizle sobie radzil holender (gilotyna), ale po minucie juz nie mialem watpliwosci ze wygra Rua.
Arona vs Silva - slusznie wygral Arona, dominowal w parterze, ale niebylbym taki pewny, ze Silva sie wypalil, mysle, ze gdyby zaczal tak pewnie jak Shogun moglo by byc roznie. Tak czy siak bylem za Arona, wiec jest ok.
Rua vs Arona Nie wiem nie bylo dobrej powtorki ale mam wrazenie, ze w pewnym momencie kiedy obaj sie podnosili Arona zarobil kolano w glowe i od tego czasu zachowywal sie bardzo biernie, w parterze zaczal dominowac Rua i wygral zdecydowanie, bylem za Arona, ale nie mam watpliwosci ze Rua byl po prostu lepszy. A to, ze Arona mial dluga walke s Silva, to slabe tlumaczenie, mysle, ze zadecydowalo to kolano.
Fedor vs Cro-Cop nie kibicowalem zadnemu (ja tam za Mino zawsze jestem :P ), ale mysle ze Fedor zasluzyl na wygrana, Mirko caly czas sie cofal, czekal chyba na nokaut (jedno kopniecie poszlo minimalnie za wysoko), ale Fedor byl lepszy (wedlug mnie) w kazdej z rund. Fakt ze Fedor nie wygladal zbyt ciekawie po walce, ale mysle ze on poprostu ma tendencje do puchniecia, a wiadomo ze Mirko slabo nie uderza:D
Co do reszty to bardzo nie podobala mi sie walka Yoshidy, wygral, ale jakos mnie to nie bardzo przekonalo. Werdum pokazal klase, ciesze sie ze wygral, w typowo grapplerskim stylu..
No troche sie rozpisalem, ale gala byla super, oby wiecej takich emocji (moze z udzialem Nastka)
pzdr all
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024