Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride, Heroes sparingi- fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

Na Grapplingu to zależy w którym osrodku!
Na podwzgórzu jest 6x w tyg - 3xBJJ+2xKB+sobota sparingi
W centrum fakt sa 3 treningi w tyg - 2xBJJ+1xMMA
Tylko, że mozesz ćwiczyć w dowolnym osrodku - wybierasz, raz możesz iśc na KB na podwzgórze, raz na MMA do centrum, BJJ masz wszedzie...
Poza tym pamietaj, że BJJ to nie sam parter - bo najpierw trzeba sprowadzic oponenta na glebe więc obalenia, rzuty, pewnie, że parter jest najwazniejszy, ale sadząc po trenerach(Mistrzowie Judo) sprowadzac umia perfekt!
Na Kick Boxingu nauczysz się udezen/kopnięc i walki w klinczu, a na MMA masz wszystko razem, połączone...
...na chłopski rozum :) Wymiana ciosów, skracanie dystansu, klincz, obalenie, parter, akcje konczace! Duzo, duzo sparingów!!!
I o to w tym chodzi - mam nadzieje, ze się rozjaśniło :wink:


Tak jasno ze az razi:) hehehe
a tak na powaznie to tak wszytko rouzmiem juz!!!
THX za rozjasnienie;)
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
najpierw tak: dziekuje wszystkim za slowa uznania, naprawde to zaszczyt dla mnie.
jak to jest trenowac w japoni: jest to duza presja psychiczna, ale pod dobrym wzgledem, wieksza motywacja to treningow (mysle o tym ze mozna posparowac z kolesiami z Pride) i oczywiscie byl to wielki zaszczyt dla mnie jak np. oprocz mnie na treningu byli sami zawodowcy, i Kawajiri pooprosil mnie o sparing, dla mnie to swiadczylo o tym ze uwaza ze jestem na tyle rowny dla niego ze moge z nim sparowac. oczywiscie na poczatku tak nie bylo, bylo widac wyrazna roznice miedzy osobami pro a amatorami(mysle o sobie), chodzi mi o to ze pro nigdy nie proslil amatora o sparing, ale kiedys pamietam udalo mi sie znokautowac kolesa o ktorym mowili ze bedzie przyszloscia, i wszyscy zaczeli pytac kim jestem, a potem zaczelismy juz sparowac i teraz juz jest z gorki. fakt ktos pisal ze nie mialem zadnej walki pro(mialem duzo propozycji w europie) ale postanowilem ze chce zrobic prawdziwa licencje pro w Japoni i wygrac caly turniej. mialem ku temu okazje bo trener mnie wystawil na taki, i sie przygotowywalem ale nie zdazylem zrobic badan krwi wiec postanowilem nastepnym razem. ktos pisal ze jestem najlepszym zawodnikiem w tej kategori w pl tego nie wiem, nie oceniam tego, moge powiedziec jedynie tyle ze napewno jestem najbardziej doswiadczony. trenerzy w jp nie ucza za duzo pokaza jedna rzecz ale dokladnie a co ztym zrobisz to twoja sprawa, na nastepnym treningu pokaza inna ale jesli widza ze tamtej nie umiesz to niczego sie niedowiesz. jesli chodzi o Killer Bee to sama obecnos Yamamoto KIDa robi swoje on calym swoim zachowanie motywuje to walki (przy czym nierobiac nic, ciezko to opisac), prawdziwa dusza samuraja i tyle.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
pytanie do pana Ryoty - czy dostepne sa moze gdziekolwiek t-shirty , bluzy ,kurtki albo spodenki z logo Shooto takim w jakim ciagle publicznie pokazuje sie Kawajiri oraz z jakimi kosztami to się wiąże ?
  • 0

budo_be real
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
ryota - daj znać na maila, chciałbym pogadać - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
hej, t-shirty takie sa dostepne w japoni hmmm koszty ok 5-7tys yenow czyli dosc drogie, gdzie je kupic? kazdy klub ma inne, tak ze te prawdopodobnie pochodza z klubu Kawajiri (t-blood) albo Paraestry Matsudo.
dodam teraz ze Mitsuhiro Ishida kumpel Kawajiri zdobyl pas (Shooto world champion) i jak go widzialem to przybral na wadze, pewnie zobaczymy go za niedlugo w jakims Pride, bo uwazam ze ma lepsza technike niz Kawajiri i wiekszy zapal, zreszta polecam wszystkim obejrzenie jego ostatnich walk.
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
ja mam pytanie odnosnie treningow w paraestra rybnik ;) dzialacie preznie?;)
niby nei mam daleko ale do niedopczyc ale musial bym chyba dojezdzac minimum 1h(nie wiem jak z polaczeniami) i nie wiem nawet jak z autobusami (jakie linie itd) czy wiadomosci ze strony sa aktualne, treningi pon sr 20?...pozdrawiam
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
od 140 do 200 zł za T-shirta to faktycznie niemało :)
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Paraestra Poland dziala, w maju wracam wiec sie nimi bardziej "zaopiekuje", wszystkie info ze strony sa aktualne.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Jesli moge na lamach tematu to zwroce sie do pana Ryoty z pytaniem jak sparowalo sie z Kawajirim (bo dla mnie to tak jakby siegnac gwiazd) ?
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
nie mozesz :twisted: hehe :)
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
mam ciezki prawy wiec udalo mi sie Kawajiri trafic mocno ale ma dobre kontry a jak sprowadzi do parteru to robi co chce, ale oprocz niego bylo tam 10 mu podobnych. on jest znany bo widzieliscie go na Pride czy macie HL z netu, ale jak ja z nim sparowalem po raz pierwszy to nikt newet o nim nie slyszal. pisalem wczesniej o jego kumplu ktory zdobyl pas i napewno o nim uslyszycie za niedlugo. polecam walki Mamoru po prostu ogien, jesli ktos moze sobie sciagnac z netu.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
to wrzuc na forum... i jakies filmiki z Japonii... jak mozesz ...
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

pisalem wczesniej o jego kumplu ktory zdobyl pas i napewno o nim uslyszycie za niedlugo.

masz racje walczyl ostatnio na Bushido10 z Paulem Rodriguezem i ladnie zalatwil sprawe ;) ....
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
ogladalem ta walke Bushido 10, szczerze powiem ze bardzo przecietna, na Shooto walczyl o wiele lepiej, ale pewnie trema go zjadla dlatego tak slabo. jak sami widzicie jest tam mnostwo dobrych zawodnikow o ktorych nawet nieslyszeliscie. mam gdzies filmik jak Kawajiri walczy z 17 letnim chlopakiem, ktory do tego trenuje tylko 7 miesiecy, jak znajde to wrzuce... niesamowite jaki talent.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

mam gdzies filmik jak Kawajiri walczy z 17 letnim chlopakiem, ktory do tego trenuje tylko 7 miesiecy, jak znajde to wrzuce... niesamowite jaki talent.

bardzo chetnie obejze :)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Tez bym sobie obejrzal :-)
Wrzucaj! i to szybko bo jak nie to yyyyyyyyyy :) :)
  • 0

budo_sa7o
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
no Ishida teraz sie konkretnie na Pride zaprezentowal
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Sorki ze odgrzewam starocia ale z checia jesli Ryota zaglada tu bym posluchal co ciekawego sie dzieje w Japoni. Jakies nowe gwiazdy sie rodza. Albo moze jakies nowe ciekawostki na temat trenowania tam.
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
hmm w Paraestrze jest 2 ciekawych zawodnikow wrzuce jakies foty jak bede mial czas, to jeszcze nie poziom pride ale na ostatnim shooto zaprezentowali sie super.
  • 0

budo_dexter555
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
a miales okazje trenowac z Aokim?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024