Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride, Heroes sparingi- fotki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
nie wiem czy bedziesz wiedizle ale mam pytanie ryota czy sa gdzies w polsce takie szkoly shotoo gdzies w okolichac krakowa?
bo wpsialem na necie ale nie znalazlo?
po co chodzic osobno na Kb ina Bij jak mozna razme to trenwoac na shotoo :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
A wiesz, że istnieje takie coś jak MMA???
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Tak trzeba miec vize do Japoni, niestety wszyscy ja potrzebuja nawet amerykanie. mozna tez dostac vize 3miesieczna na lotnisku.
w okolicy Krakowa jest jedna szkola shooto (ja prowadze), nazywa sie Paraestra Poland.
i masz absolutna racje po co trenowac bjj + kb jak mozna od razu shooto, a pozniej jak juz osiagniesz jakis poziom i bedziesz widzial ze ci czegos brakuje to mozesz podszkolic stojke, lub parter u jakis mistrzow. (ja tez tak robie stojke trenuje dodatkowo muay thay w Rasant Gym, a parter w Paraestra Madsudo i Killer Bee oczywiscie przy okazji stojki tez sie ucze od nich). ohhh i tak cale zycie bedziemy sie uczyc.... ale nikt nie jest doskonaly trener tez przeciez ciagle musi sie uczyc czegos nowego.
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

A wiesz, że istnieje takie coś jak MMA???


to do mnie??
jesli tak to napsiz ze to np: to samo a nie pisz czy wiem ;)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Oki!
To to samo :)
W polsce jest dużo sekcji MMA - google pomogą :wink:
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
znalazlem stronke na necie poczytalem troche oryginalna nazwa stylu waszego psa;) hehe
a Rybnik troszke daleko od krk zeby co chwile dojedzac na treningi :/ wiec chyba pozstaje jednak Kb i Bij chyba ze cos innego jeszce rozkminie dzieki za info i pozdrawiam
  • 0

budo_flint_bb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
stary w krakowie jest sekcja nazywa sie GRAPPLING KRAKOW w ktore odbywaja sie
treningi MMA wiec chyba warto sprwadzic co?? :wink:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Nauka Googlowania powinna być jak język polski - od 1 kl podstawówki...
...[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] BJJ, Kick-Boxing, MMA, a z resztą wszystko jest na stronce...sam sie tam wybieram, tylko musze czas znaleść :?
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

Nauka Googlowania powinna być jak język polski - od 1 kl podstawówki...
...[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] BJJ, Kick-Boxing, MMA, a z resztą wszystko jest na stronce...sam sie tam wybieram, tylko musze czas znaleść :?


no wlansie tam jest wszytko wymieszane a mi chodiz o jedna sekcje gdzie trenuja to shooto a po za tym o grapling krakow juz troszke wiem bo w innym temacie pytalem o bij :) i troszke tam napisali . jak narazie to jeszce sie zastanawim co wybrac i gdzie isc:)
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
a tak na marghienie to w tym Grapling krakow w tej sekcji "centrum" jest 1 trening na tydzien MMA ( 1h 15 ) to chyba troszke za malo:/
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
To normalna sekcja MMA!!!
W jeden dzień udeżenia i obalenia, w inny parter, a w koncu wszystko razem - jak Ty to sobie inaczej wyobrażasz? MMA nie moze byc na każdym treningu, bo niewiele byś się nauczył!!!
Nawet w Pride tak cwiczą(osobno wszystkie strefy, a potem łączą)tylko oni trenują dwa razy dziennie, a nie trzy razy w tygodniu!
Pozdro
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Jak sie zastanawiacie nad sekcja w Krakowie to sprawdzcie wyniki w zawodach bjj, Grapling Krakow jest w scislej czolowce polskich klubow bjj, ja gdybym tam mieszkal to bym sie nawet chwili nie zastanawial :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
święte słowa co do GRAPPLINGU - to najlepszy klub z jakim miałem okazje się zetknąć :wink:

mam pytanie do autora tematu - moze wydac sie troche dziwne ale nie moge się oprzeć: Jak to jest tam mieszkać i oddychać powietrzem wydychanym przez kogoś innego , czuc caly ten przepych ludzi brak tego spokoju i wielkich otwarych , wolnych terenów ?
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

Nauka Googlowania powinna być jak język polski - od 1 kl podstawówki...
...[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] BJJ, Kick-Boxing, MMA, a z resztą wszystko jest na stronce...sam sie tam wybieram, tylko musze czas znaleść :?


no wlansie tam jest wszytko wymieszane a mi chodiz o jedna sekcje gdzie trenuja to shooto a po za tym o grapling krakow juz troszke wiem bo w innym temacie pytalem o bij :) i troszke tam napisali . jak narazie to jeszce sie zastanawim co wybrac i gdzie isc:)

zawodnicy bijacy sie w mma np czwicz 2 razy bjj w tygodniu i 2 muay thai a raz wszystko
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

To normalna sekcja MMA!!!
W jeden dzień udeżenia i obalenia, w inny parter, a w koncu wszystko razem - jak Ty to sobie inaczej wyobrażasz? MMA nie moze byc na każdym treningu, bo niewiele byś się nauczył!!!
Nawet w Pride tak cwiczą(osobno wszystkie strefy, a potem łączą)tylko oni trenują dwa razy dziennie, a nie trzy razy w tygodniu!
Pozdro


co sie tak denerwujesz i unosisz ? nie wolno juz normalnie spytac? spokojnie ;) hehehe
nie mam wyobrazneia bo nie bylem na treningu wiec sugeruje sie tym co pisze na stronce , a minaowice ze jest tylko jeden trening MMA w tyg ( czwartek 16-30)




zawodnicy bijacy sie w mma np czwicz 2 razy bjj w tygodniu i 2 muay thai a raz wszystko


czyli jesli dobzre rouzmiem wasze posty to proponujecie 2 razyw tyg BJJ i raz na to MMA
a teraz pytanie do yoshior jeszce 2 razy trenuje bjj -parter i te sparwy a na tym treningu MMA ?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Nie wiem o co Ty pytasz - serio!
Poprzestawiaj literki, to z checia ci odpowiem...
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
wiecie co? gdy czytam tak opowiesci Ryoty równocześnie grając w Bitefight, to troche mi wstyd :oops:
Chłopak wykazał sie niebywałą determinacją, wielki wielki wielki szacunek !
  • 0

budo_bzyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skawina

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki

Nie wiem o co Ty pytasz - serio!
Poprzestawiaj literki, to z checia ci odpowiem...


chodzi o to ze jak juz bylo pisane jest jeden trening MMA tam w graplingu, i teraz sugerjac sie waszymi postami wyszlo zeby do tego dodac 2 razy BJJ w tej sekcji i razme bedzie 3:)
no i teraz mam odnosnie tego pytanie , bo jak sam napisales wczesniej SHOOTO a MMA to to samo wiec stojka polaczaona zparterem ( jak pisal ryota) no i teraz pytanie jak wyglada trening MMA tam w sekjic , bo 2 razy w tyg milabym BJJ , czyli parter a na MMA stojka?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Na Grapplingu to zależy w którym osrodku!
Na podwzgórzu jest 6x w tyg - 3xBJJ+2xKB+sobota sparingi
W centrum fakt sa 3 treningi w tyg - 2xBJJ+1xMMA
Tylko, że mozesz ćwiczyć w dowolnym osrodku - wybierasz, raz możesz iśc na KB na podwzgórze, raz na MMA do centrum, BJJ masz wszedzie...
Poza tym pamietaj, że BJJ to nie sam parter - bo najpierw trzeba sprowadzic oponenta na glebe więc obalenia, rzuty, pewnie, że parter jest najwazniejszy, ale sadząc po trenerach(Mistrzowie Judo) sprowadzac umia perfekt!
Na Kick Boxingu nauczysz się udezen/kopnięc i walki w klinczu, a na MMA masz wszystko razem, połączone...
...na chłopski rozum :) Wymiana ciosów, skracanie dystansu, klincz, obalenie, parter, akcje konczace! Duzo, duzo sparingów!!!
I o to w tym chodzi - mam nadzieje, ze się rozjaśniło :wink:
  • 0

budo_raul constantin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride, Heroes sparingi- fotki
Na MMA bedziesz miał trening łączony, czyli np. parter + uderzenia, albo stójka + sprowadzenia do parteru itp.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024