Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zaczac w Bielsku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mgili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko_Biała

Napisano Ponad rok temu

Jak zaczac w Bielsku
Witajcie mam zamiar wybrac sie na trenig i zaczac cos z soba robic (mam 29 lat) gdzie w bielsku mozna trenowac prosze tubylcow o wskazowki. Nie nastawiam sie na wyczyn lecz rekreacje i samokontrole w aikido podoba mi sie filozofia pokory i braku agresji. Nigdy nie interesowaly mnie wali a tym bardziej sporty walki ale pragne troszke ruchu i zadbania o swoja kondycje, co polecicie w moim rejonie chodzi mi o to zeby treningi byly rano i wieczorem pracuje na 3 zmiany.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zaczac w Bielsku

Witajcie mam zamiar wybrac sie na trenig i zaczac cos z soba robic (mam 29 lat)


Gratruluję decyzji

spójrz tu : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i wybierz sobie coś.

I pamiętaj, zawsze przeszukaj net zanim zadasz pytanie !
  • 0

budo_mgili
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko_Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zaczac w Bielsku
I pamiętaj, zawsze przeszukaj net zanim zadasz pytanie !

Chodzi mi o opinie ludzi z Bielska gdzie jak jest bo sa dwie szkoly
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zaczac w Bielsku

gdzie w bielsku mozna trenowac


Zadałes takie pytanie, a nie inne, więc odpowiedziałem tak a nie inaczej...

Nie jestem z bielska ale sądzę że najlepiej będzie jak pójdziesz do obydwu sekcji i sam sprawdzisz gdzie lepiej Ci treningi przypasuą.

Powodzenia.
  • 0

budo_naku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zaczac w Bielsku
Cześ już raz pisałem na ten temat. Ale w ramach przypomnienia niemiałem okazji ćwiczyć w drugiej sekcji wiec nie wiem jak wyglądają tam treningi (o ile pamiętam każda należy do innej federacji –ale kogo interesuje polityka? Ja osobiście wole poćwiczyć) natomiast sekcja na os. Karpackim. Powiem że ma dobre zaplecze tj. ma już wychowanych kilka DAN-ów , sekcja istnieje już od dłuższego czasu w Bielsku B. ma wsparcie Panów Pawłów z Krakowa. Obecnie treningi są zawieszone (przerwa wakacyjna) do 1.09 br. We wrześniu odbędzie się pokaz wiec zapraszam. Treningi poniedziałek czwartek o 19:30. Sam musisz zdecydować gdzie ci bardziej odpowiada przeje się i zobacz jak wyglądają treningi w jednej jak i drugiej sekcji . Podeślij informacje co wybrałeś.
Pozdrawiam Naku
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024